Deodoranty a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9fbf186c141f858632751043e5700e0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:01 pm    Předmět: krem Citovat

Já jsem přešla z tuháče na krém, vyrábí ho Alcina je ksehnání na a-cosmetics co vím, obrovská výhoda nešpiní a jde nanést hned po oholení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 10:58 am    Předmět: Citovat

Ja si už ani iný deodorant ako čisto natural kremovy nedávam.mam teraz vôňu levanduľa + medovka..poviem vam lahoda, potím sa ale nesmrdím a viem že si nedavam na seba hnusobiny. vyrába Essence najdete ju na fler.cz Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

Po několikaletém marném hledání pro mě ideálního deodorantu jsem zakotvila u zázvorovo-limetkového od Primavery, doporučuju Smile zatím mě nezklamal ani při cvičení, a to je u mě docela co říct Smile a můj druhý favorit je tuhý deodorant pHresh, malinový, ale narozdíl od Primavery dělá bílé fleky na oblečení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:20 pm    Předmět: Citovat

Já jedině Lady Speed Stick.Požíváme ho všechny v rodině.Ale kruhy jsou pořád,ale to asi u každého deodorantu.:/ bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:23 pm    Předmět: Citovat

Crazynka napsal:
Po několikaletém marném hledání pro mě ideálního deodorantu jsem zakotvila u zázvorovo-limetkového od Primavery, doporučuju Smile zatím mě nezklamal ani při cvičení, a to je u mě docela co říct Smile a můj druhý favorit je tuhý deodorant pHresh, malinový, ale narozdíl od Primavery dělá bílé fleky na oblečení...


Kde kupuješ, prosím?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:26 pm    Předmět: Citovat

Primavera deodorant je fajn co se týče účinků. Rozhodně jeden z nej přírodních deodorantů. AKorát mi teda až tak nesedí vůně, nejsem moc na citrusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 11:42 pm    Předmět: Citovat

Primavera mě strašně nadchla v zimě, její účinky mi připadaly naprosto skvělé! Ale v létě na mě nějak nefunguje, nebo funguje, ale připadá mi, že hrozně lepí, jako bych byla natřená cukrovou vodou s citronem, i to tak voní...teď mám deodorant od yves rocher, bez aluminia a parabenů, jinak asi moc přírodní není, ale přijde mi to jako rozumná alternativa a hlavně funguje 100%!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

Urtekram Limetka (tuším) je tiež super, aj na leto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Crazynka napsal:
Po několikaletém marném hledání pro mě ideálního deodorantu jsem zakotvila u zázvorovo-limetkového od Primavery, doporučuju Smile zatím mě nezklamal ani při cvičení, a to je u mě docela co říct Smile a můj druhý favorit je tuhý deodorant pHresh, malinový, ale narozdíl od Primavery dělá bílé fleky na oblečení...


Kde kupuješ, prosím?

Bohužel přes net, nikde v kamenném obchodě jsem ani na jeden z nich nenarazila....Primaveru jsem kupovala na Greenwave, a pHresh u PlumFoolery...

Jinak z citrusových vůní taky nejsem zrovna odvázaná, ale abych cítila tu vůni, tak bych si musela leda čuchnout přímo do podpaždí Laughing možná mám nějak míň citlivej nos Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 11:43 pm    Předmět: Citovat

No, takže se opět projevilo nechvalně známé "Nechval dne před večerem.". Zbývá mi ještě asi třetina toho deo od Primavery, doteď jsem byla vážně nadšená, ale dneska se mi v podpaží objevily nehorázně rudé fleky s puchýřky, bolí to jak blázen, a vzhledem k tomu, že poslední dobou používám pořád dokola jen Primaveru, tak se obávám že to bude ní...mrkla jsem na recenze na Cestě přírody, a několik slečen tam psalo stejný problém Sad takže ač mě to mrzí, tak nakonec Primaveru nedoporučuju...

PS: na žádné vyrážky obvykle netrpím, nejsem alergik, a ani jsem tu kuličku nepoužívala na čerstvě oholené podpaží.
Zkusím teď pár dnů používat jiný deo, snad se to zas dá dokupy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.