Deodoranty a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=454499218e5bc51caf6ca398c1bd1840Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 12:39 pm    Předmět: Citovat

Dneska by stál stejně i v lékárně. Hodně nakupuju přes net a mám staré faktury....za poslední dva roky podražilo strašně. Obzvláště velmi dobrá kosmetika...i víc jak o 50%...fňuk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:00 am    Předmět: Citovat

Udělala jsem dobrou zkušenost s deodoranty RaE - jsou složením z bambuckého másla, kokosového oleje, sody, kukuřičného škrobu a esence z aroma olejů (takže na bázi, kterou je člověk schopný při troše šikovnosti vyrobit i doma). Myslím, že je to dobrá alternativa pro ty, kteří hledají přírodní deodorant a nepotí se nijak nadprůměrně.
Mně se osvědčil ideálně: vůně příjemně drží celý den a překvapivě (což bych jinak u složení čekala), není člověk v podpaždí nijak ulepený - skvrny na oblečení se taky nedělají. Od té doby, co mám ten svůj, mi stojí v koupelně všechny parfémy bez povšimnutí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2016 1:55 pm    Předmět: Citovat

astrid: Tento deodorant jsem dostala cca před rokem. Mám nějakou višeň, nebo tak něco, voní krásně. Skvrny nedělal, ale fungoval mi jen přes zimu. Jakmile začalo léto, tak už moc nefungoval (a to se teda moc nepotím). Ale teď už ho zase vytáhnu, díky za připomenutí Smile
Taky můžu oporučit všem, co chtějí přírodní deodorant s naprosto jednoduchým složením Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2016 10:15 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: Divoká třešeň byla hned moje druhá volba, voní vážně skvěle. Smile (Ale nakonec vyhrál kašmír. Wink ) Máš pravdu, že na léto to asi bude slabé - zatím to ve vyšších teplotách vyzkoušené nemám. Teplotní výkyvy (z chladu do přetopené místnosti vychytal, ale to není totéž... No, pořád se aspoň minimalizuje to období, kdy člověk sáhne po něčem silnějším z drogerky. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 12:46 pm    Předmět: Citovat

astrid: Máš naprostou pravdu - já si v zimě pochvalovala, jak deodorant funguje i na přechody teplo-zima, člověk se pod kabátem kolikrát zapotí pořádně, a nakonec jsem zjistila, že to letní teplo fakt není totéž, ač bych to vůbec nečekala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 7:50 pm    Předmět: Citovat

Asi záleží na každém a každému sedí něco jiného... u mě RaE fungují skvěle, je to pro mě asi jediný deodorant (z těch, které jsem zkoušela), který mi vydrží taneční tréninky interzivního tancování a v létě v těch vedrech i taneční soustředění. Very Happy
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mademoiselle
0-7
0-7


Založen: 6.12.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 5:21 pm    Předmět: Citovat

Já miluju Aromaco od Lush. Stačí použít jednou denně a vůbec se nepotím.Po deodorantech z drogerie se mi dělají bolestivé boule v podpaží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.