prostě zničené vlasy:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af06c897fcf4d13b9c9352fb36a359cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 2:54 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Ahoj, no tak mě se stalo něco podobného. Vlasy se najednou začaly ježit, drsnět a vypadalo jako drátky (myslím, že se tomu říká atrofické změny). Někde jsem vyčetla, že to může být nedostatkem železa, takže jsem začala jíst víc červenou řepu, ryby, vajíčka a sem tam i červené maso (i když nejsem vegetarián, moc masa do sebe nenacpu, prostě mi tak nechutná. Ale je důležité ho jíst...). Taky jsem vyhodila šampon od avnou 2in1, kterým je vdohné mýt maximaálně kočky a psy a to ještě jednou do roka, jak mi řekla jedna kadeřnice Razz Ještě jsem přidala dýňová semínka, osobně totiž pořád válčím s nedostatkem zinku.
No, je fakt, že se to projevilo v době zvýšeného stresu, takže to určitě souvisí. A nevím, jestli jsem na to tak citlivá jenom já, ale když se párkrát za sebou špatně vyspím, mají špatnou náladi i moje vlasy. Což mi na náladě nepřidá Crying or Very sad
Jinak na chemii mám stejný názor jako spousta ostatních zde: pokud možno nepoužívat. Jenže bylinky často taky dráždí...je to těžké, musíš zkoušet a najít ,co sedí právě tobě.

No nevím jak důležité je jíst maso, já ho nejím 6 let, zatím mám vlasy O.K. I bez masa můžeš dstat do jídelníčku všechno co je třeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 7:36 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem podobný problém, který jsem se dva měsíce snažil vyřešit různými kondicionéry apod. Víckrát ne! Jediné, co zabírá je přírodní kosmetika. Koupil jsem si Rozmarýnový zábal od švýcarské firmy Weleda, nechal ho na hlavě 2 hodiny a vlasy byla najednou úplně skvělý.
Teď jsem přešel na přírodní Ginkgo šampón s od německé firmy Logona a nikdy jsem neměl tak pěkný, lesklý, přirozený vlasy, jako teď. Jsem naprosto spokojenej. Smile
Sehnat se to dá v různých obchodech s přírodní kosmetikou. V Praze znám jeden výbornej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 10:09 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Měl jsem podobný problém, který jsem se dva měsíce snažil vyřešit různými kondicionéry apod. Víckrát ne! Jediné, co zabírá je přírodní kosmetika. Koupil jsem si Rozmarýnový zábal od švýcarské firmy Weleda, nechal ho na hlavě 2 hodiny a vlasy byla najednou úplně skvělý.
Teď jsem přešel na přírodní Ginkgo šampón s od německé firmy Logona a nikdy jsem neměl tak pěkný, lesklý, přirozený vlasy, jako teď. Jsem naprosto spokojenej. Smile
Sehnat se to dá v různých obchodech s přírodní kosmetikou. V Praze znám jeden výbornej...

Very Happy joo -ty se teda vyznáš.... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 10:31 pm    Předmět: Citovat

Snažím se být informovaný. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 10:38 pm    Předmět: Citovat

To já musím nakupovat vše přes net. Obchody zde přírodní kosmetikou opravdu zásobené nejsou. A rozumy jakou vlasovou kosmetiku používat "chytám" zde- na dlouhýchvlasech.... Razz Ještě nedávno jsem si říkala, jakou úžasnou službu svým vlasům prokazuji, když používám řadu Schwarzkopf profesionál-a on zatím sám silikon Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 1:34 pm    Předmět: Citovat

Nemate nekdo tip, kde koupit v Brně Urtekram kondicioner na vlasy? zatim jsem narazila jen na ten pro deti (a moje vlasy teda jako detske asi nejsou)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 4:10 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
To já musím nakupovat vše přes net. Obchody zde přírodní kosmetikou opravdu zásobené nejsou. A rozumy jakou vlasovou kosmetiku používat "chytám" zde- na dlouhýchvlasech.... Razz Ještě nedávno jsem si říkala, jakou úžasnou službu svým vlasům prokazuji, když používám řadu Schwarzkopf profesionál-a on zatím sám silikon Evil or Very Mad

welleda se dá koupit v drogerii DM, jestli ji tam někde máte. A DM má i vlastní značku, teď nevím jak se jmenuje, nějak na A. Je to přírodní kosmetika bez silikonů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 6:55 pm    Předmět: Citovat

Pro DAY: vidím, že to máš zmáknutý Exclamation Very Happy . Tohle jsem nevěděla, DM tu máme, tak díky za tip. Určitě vyzkoušíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jojo
0-7
0-7


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 9:17 am    Předmět: Citovat

day napsal:
ilona napsal:
To já musím nakupovat vše přes net. Obchody zde přírodní kosmetikou opravdu zásobené nejsou. A rozumy jakou vlasovou kosmetiku používat "chytám" zde- na dlouhýchvlasech.... Razz Ještě nedávno jsem si říkala, jakou úžasnou službu svým vlasům prokazuji, když používám řadu Schwarzkopf profesionál-a on zatím sám silikon Evil or Very Mad

welleda se dá koupit v drogerii DM, jestli ji tam někde máte. A DM má i vlastní značku, teď nevím jak se jmenuje, nějak na A. Je to přírodní kosmetika bez silikonů.


Asi myslis znacku Alverde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

tak dneska jsem si koupila tu hennu, regenerační zábal, tak zítra to vyzkouším, doufám že to pomůže Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.