prostě zničené vlasy:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=990fc05db2b878f61e6f5f3fff760c9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 2:28 pm    Předmět: Citovat

tak jsem zkoušela tu regenerační hennu na vlasy. jenže od té doby, asi už 14 dní, mám vlasy takové zplihlé, i když si je umyju, tak to jde tou hennou pořád cítit...jsou možná lesklejší a nejsou rozlitané, ale takové upláclé no. tak sem si o tom všechno zjistila a prý to ten vlas obalí a pak ty vlasy nejdou třeba ani pořádně obarvit. a není to teda něco podobného, jak ty silikony, co tady pořád čtu, že nejsou moc dobré? a už je nemám tak krásně blonďaté, ale mají takový hnědý nádech Crying or Very sad nemáte s hennou nějaké zkušenosti nebo nějakou radu?děkuju moc a jinak přeju všem štastné a veselé vánoce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 2:32 pm    Předmět: Citovat

Někde se tu probíralo (viz Ještěrka), že bezbarvá henna je taková, která se nechá dlouho uležet, takže přestane (skoro) barvit, ale ztrácí tím i ostatní dobré vlastnosti. Takže jestli chceš zůstat blond, tak to asi není to pravé ořechové (já to taky zavrhla, protože nechci žádný zrzavý nádech). V tom případě budou asi lepší jiné bylinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 9:59 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
tak jsem zkoušela tu regenerační hennu na vlasy. jenže od té doby, asi už 14 dní, mám vlasy takové zplihlé, i když si je umyju, tak to jde tou hennou pořád cítit...jsou možná lesklejší a nejsou rozlitané, ale takové upláclé no. tak sem si o tom všechno zjistila a prý to ten vlas obalí a pak ty vlasy nejdou třeba ani pořádně obarvit. a není to teda něco podobného, jak ty silikony, co tady pořád čtu, že nejsou moc dobré? a už je nemám tak krásně blonďaté, ale mají takový hnědý nádech Crying or Very sad nemáte s hennou nějaké zkušenosti nebo nějakou radu?děkuju moc a jinak přeju všem štastné a veselé vánoce!


Tak nevím....každý máme jiné vlasy.....dneska jsem dělala zábal z henny mojí sestřičce,která má normálně hodně jemné a zplihlé vlasy a musím říct,že po tom zábalu je to lepší, nejsou zplihlé a jsou takové pěkně lesklé,chválí si to....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

No tak nevím, ačkoliv se snažím o své vlasy starat, tak jsou pořád nic moc, už mě to fakt štve. Když jsem je měla zdravé, tak to bylo v době, kdy jsem je prostě umyla nějakým obyčejným šamponem a kondicionérem, a to bylo vše, žádné masky ani zábaly...možná to třeba bude tím, že na ně furt něco ťapu asi to tak ted nějakou vyzkouším... no jo, kde jsou ty časy, kdy mi lidi říkali, že mám krásné vlasy, ach jo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
day napsal:
Může to být něčím, co s vlasy zdánlivě vůbec nesouvisí, větším stresem, změnou životního stylu, jinou výživou, změnou hormonální antikoncepce...nebo jim prostě jen došla trpělivost a chtějí abys začala o ně pečovat. A jak dlouho to trvá, co je poslední doba?

To je pravda,na vlasech se hodně projeví například složení stravy, stres a další zdánlivě nesouvisející faktory... Idea


Ano, s tím souhlasím, může na ně působit i horm. antikoncepce, jak jsem se tu dočetla a souhlasím. Dřív mě to vůbec nenapadlo a něco na tom bude..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Amina napsal:
tak jsem zkoušela tu regenerační hennu na vlasy. jenže od té doby, asi už 14 dní, mám vlasy takové zplihlé, i když si je umyju, tak to jde tou hennou pořád cítit...jsou možná lesklejší a nejsou rozlitané, ale takové upláclé no. tak sem si o tom všechno zjistila a prý to ten vlas obalí a pak ty vlasy nejdou třeba ani pořádně obarvit. a není to teda něco podobného, jak ty silikony, co tady pořád čtu, že nejsou moc dobré? a už je nemám tak krásně blonďaté, ale mají takový hnědý nádech Crying or Very sad nemáte s hennou nějaké zkušenosti nebo nějakou radu?děkuju moc a jinak přeju všem štastné a veselé vánoce!


Tak nevím....každý máme jiné vlasy.....dneska jsem dělala zábal z henny mojí sestřičce,která má normálně hodně jemné a zplihlé vlasy a musím říct,že po tom zábalu je to lepší, nejsou zplihlé a jsou takové pěkně lesklé,chválí si to....


tak ted už jsem si na 100% jistá, hennu už nikdy. dala jsem si ji ted na vlasy, protože mi zbyla jeste půlka z minula, a je to děs!! zase strašně zplihlé a těžké...Saduž jsem se poučila:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Ja taky s hennou nemam dobre zkusenosti. Vlasy mi dost vysusila a na objemu ani trochu nepridala, vlasy nebyly vubec pevnejsi.
Podle mne muzes zkusit dve veci.
Bud zkus ciste prirodni kosmetiku- Logona, Hauschka, nebo tady velice chvaleny Urtekram. Muzes se stat, ze budes nadsena a nebo ze ti to nesedne. Me napriklad prirodni kosmetika nesedla. Pokud ti nesedne, zkus tu moji vychvalovanou kerastase. Neznam nikoho, kdo by ji pouzival a vlasy se mu viditelne nezlepsily.
Nedoporucuju ten sampon Bain Volumactive.
Senzacni je bain de force, vlasy jsou po nem krasne leskle, jakoby hustsi.
Jestli mas sussi vlasy a ne moc jemne, je super ta zluta rada. Ma tri lazne podle stupne poskozeni, kdysi jsem pouzivala ten stupen 1, je to na lehce zcitlivele sussi vlasy. Ted mam ale vlasy v poradku, takze me naprosto vyhovuje ta rada resistance.
Podivej se na www. kerastase.com, tam mas prehled.
Je pravda , ze sampon stoji kolem 500, ale vyplati se to.
Pak bych zacala brat vitaminy specialne na vlasy. Zmenu cekej ale az tak za 2-3 mesice. Hodne pij, tak 2 l nejmin denne. Vlasy nemyj moc casto a nefenuj. Nebarvi, nemeliruj. Tak asi tak ve zkatce.
Jestli ani pote se to nezlepsi, zasla bych k doktorce. Ale vetsinou vitaminy+ kvalitni pece vlasy daji do poradku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Ano, s tím souhlasím, může na ně působit i horm. antikoncepce, jak jsem se tu dočetla a souhlasím. Dřív mě to vůbec nenapadlo a něco na tom bude..


Confused je to tak, moje vlasy by o antikoncepci mohly vyprávět... Koho by napadlo, že užíváni HA má hodně negativní vliv třeba na vznik paradentozy a krvácení dásní? Mě ani ne-až minulý týden mě má zubařka vyvedla z omylu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

Hm... je velice zajímavé, jak každému ta henna působí jinak... mě se vlasy naopak provzdušnily a posilnily. Žádné splíhání, dokud nejsou mastné... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A.d.é.l. napsal:
Ano, s tím souhlasím, může na ně působit i horm. antikoncepce, jak jsem se tu dočetla a souhlasím. Dřív mě to vůbec nenapadlo a něco na tom bude..


Confused je to tak, moje vlasy by o antikoncepci mohly vyprávět... Koho by napadlo, že užíváni HA má hodně negativní vliv třeba na vznik paradentozy a krvácení dásní? Mě ani ne-až minulý týden mě má zubařka vyvedla z omylu Confused


No tak HA na mé vlasy něměla naštěstí žádný vliv, protože ji beru o hodně déle, než se mi vlasy zničily Cool ale věřím, že hormony udělají v těle hodně velkou paseku, at už v dobrém nebo špatném slova smyslu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.