prostě zničené vlasy:-(
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c2f1505073e60b72a21d025b12be6aa0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 6:12 pm    Předmět: Hnusné vlasy:-( Citovat

Zdravím všechny! Wink Potřebovala bych poradit... Vždycky sem měla krásné dlouhé zdravé vlasy a nikdy sem se o ně nijak zvlášt nestarala, a byla 100% spokojená. Ale najednou v poslední době je mám uplně hnusné suché zničené krepaté atd. Jsem z toho fakt neštastná, nedělám nic jinak, nikdy si je nefénuju, nežehlím, nebarvím a ony vypadají přesto šíleně! Fakt nevím co dělám špatně, zkouším na to různé masky (z drogerie) na suché a zničené vlasy a je to snad čím dál horší. Chtěla bych zase zdravé lesklé vlasy, poradíte mi prosím, myslíte že to jde ještě nějak napravit, nebo už je to ztracené? A nebo nepomohly by mi třeba nějaké vitamíny? Ostříhat si je nechci, chci dlouhé vlasy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Prosím poraďte Sad Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, to je těžké, nejsem odborník, ale na tvém místě bych postupovala takto:
Nejprve bych si tady všechno pročetla, protože jsou tu příspěvky od daleko fundovanějších než jsem já, třeba tě při pročítání těch příspěvků napadne něco, co děláš špatně?
Zkus vyměnit šampón, může to být tím?
Zamysli se nad změnami v poslední době - nějaké větší nápory na vlasy?
Přestaň používat masky z drogerie, pokud ti to vlasy jen zhoršuje. Zkus třeba nějaké doma vyrobené věci, je to asi lepší (viz téma domácí preparáty nebo články od Ještěrky)
No, pak už mě nic nenapadáSad snad poradí i ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:14 pm    Předmět: Citovat

Může to být něčím, co s vlasy zdánlivě vůbec nesouvisí, větším stresem, změnou životního stylu, jinou výživou, změnou hormonální antikoncepce...nebo jim prostě jen došla trpělivost a chtějí abys začala o ně pečovat. A jak dlouho to trvá, co je poslední doba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:16 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Může to být něčím, co s vlasy zdánlivě vůbec nesouvisí, větším stresem, změnou životního stylu, jinou výživou, změnou hormonální antikoncepce...nebo jim prostě jen došla trpělivost a chtějí abys začala o ně pečovat. A jak dlouho to trvá, co je poslední doba?

To je pravda,na vlasech se hodně projeví například složení stravy, stres a další zdánlivě nesouvisející faktory... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:28 pm    Předmět: Citovat

No asi tak poslední rok je to postupně horší...žádný stres, žádná změna fakt nevím. A štve mě to Crying or Very sad Snažím se o ně starat, nedělám s nima nic strašného (nikdy sem si je nebarvila...)Domácí masky taky zkouším, bylinky... Už sem fakt bezradná.Strašně mi elektrizujou a jsou takové docela drsné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:46 pm    Předmět: Citovat

Sad me se pred casem stalo neco podobneho-
u me to ale pozitivne bylo vlivem stresu... asi behem tydne se staly neuveritelne hnusne.... Neverila bych, kdybych to nevidela....
jinak sem si je taky dost znicila, kdyz jsem likvidovala vsi, takze z toho, co na me zda se docela zabira:
- pouzivat prirodni sampony, cim min chemie, tim lip, nezatezovat tema umelejma maskama, vsechny pripravky z vlasu poradne vymyt
- pouzit vlasovy olej jako zabal- zatim sem zkusila jenom jednou, ale fakt to vlasy viditelne ozdravilo
no, nic jineho sem s vlasy nedelala, ale i tohle byl pokrok proti drivejsku, takze to vlasy fakt docela spravilo....Smile
treba to pomuze i tobe....
a taky- doporucuju precit vsechny prispevky, mistni krasky maji spoustu dobrych napadu a rad:-)
Drzim palce, at se to brzo spravi, vim, ze je to neprijemne, ale zas...svet ani tvuj zivot na vlasech nestoji....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 9:02 pm    Předmět: Citovat

Možná by pomohlo vyhodit všechnu kosmetiku s -cony a nakoupit nějakou přírodní, bez chemických aditiv, třeba by stálo za to dát na vlasy regenerační zábal z henny...možná to pomůže zbavit vlasy zatěžujících látek...není to nějaký zaručený recept, jen mluvím ze své zkušenosti,když řeknu že přechod na bylinné a přírodní šampony mým vlasům hodně prospěl... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 4:13 pm    Předmět: Citovat

To myslíte ty přírodní šampony jako třeba ten kopřivový a tak? A taky bych se tedy chtěla zeptat, kde seženu tu henu? Jinak všem moc děkuju za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 4:48 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
To myslíte ty přírodní šampony jako třeba ten kopřivový a tak? A taky bych se tedy chtěla zeptat, kde seženu tu henu? Jinak všem moc děkuju za rady.


www.urtekram.cz
www.manufacture35.cz
http://www.zdravyobchod.atlasweb.cz/index.php?p=productsList&iCategory=41
http://www.biosfera.cz/index.php/cPath/42_72

zkus se podívat třeba na tyhle stránky Smile Snad najdeš něco,co se ti bude hodit... Wink
Jinak hena se dá sehnat i v síti drogerií DM stojí cca 50kč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 12:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, no tak mě se stalo něco podobného. Vlasy se najednou začaly ježit, drsnět a vypadalo jako drátky (myslím, že se tomu říká atrofické změny). Někde jsem vyčetla, že to může být nedostatkem železa, takže jsem začala jíst víc červenou řepu, ryby, vajíčka a sem tam i červené maso (i když nejsem vegetarián, moc masa do sebe nenacpu, prostě mi tak nechutná. Ale je důležité ho jíst...). Taky jsem vyhodila šampon od avnou 2in1, kterým je vdohné mýt maximaálně kočky a psy a to ještě jednou do roka, jak mi řekla jedna kadeřnice Razz Ještě jsem přidala dýňová semínka, osobně totiž pořád válčím s nedostatkem zinku.
No, je fakt, že se to projevilo v době zvýšeného stresu, takže to určitě souvisí. A nevím, jestli jsem na to tak citlivá jenom já, ale když se párkrát za sebou špatně vyspím, mají špatnou náladi i moje vlasy. Což mi na náladě nepřidá Crying or Very sad
Jinak na chemii mám stejný názor jako spousta ostatních zde: pokud možno nepoužívat. Jenže bylinky často taky dráždí...je to těžké, musíš zkoušet a najít ,co sedí právě tobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.