prostě zničené vlasy:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0344c635dbb560ecf3281145cb5e0c7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:29 am    Předmět: Citovat

Hlavně by to chtělo fakt kvalitní fotku. Tohle rozmazané něco je k ničemu. Wink I makro musíš zaostřit.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:30 am    Předmět: Citovat

rakave: Děkuji, já ji tam hledala, nenašla, tak jsem se o ni přihlásila Embarassed

Klorane také schvaluji. Velmi dobrá kosmetika, sem tam se rozmazluju a koupím si ji.

Bílé vlasy budou, bohužel asi šediny. Spíš než kosmetika tady hraje roli spoustu jiných faktorů (věk, hormony, léčiva). Mám je už dlouho, napravit se to asi neda Sad

No a kacisko to asi napsala nejlépe, zkusit vlasy umýt jen kondicionerem/balzámem. Kudrnaté vlasy jsou velmi náchylné na vysušení. Třeba se tu ozve nějaká z majitelek této krásy. Ty mají více zkušeností Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 1:51 pm    Předmět: Citovat

Philogia-před Alverde jsem používala chemickou kosmetiku bez silikónů.
wensdy-šediny? Ale já mám barvené vlasy.
Mám teď objednanou masku z Loreálu profi tak uvidím kolik pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 1:53 pm    Předmět: Citovat

rakave: jo aha, já myslela, že mluvíš o odrostech. Pokud máš bílé barvené vlasy, bude to použitou barvou. Odbarvila je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 1:59 pm    Předmět: Citovat

wensdy Tušila jsem to,že je to vyžraný pigment. No jo moje chyba.Koupím zase barvu z Loreálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2013 10:02 am    Předmět: Citovat

Takže uběhlo pár dní a stav mých vlasů je lepší,proto mažu s profilu svou fotku zničených vlasů.Nejdřív jsem si vlasy nabarvila Loreálem Excellence 8.1 což mi vlasy ztmavilo.Své vlasy mám jen o trošku tmavší,při příštím barvení vlasy ztmavím možná ještě víc abych se dostala na svou přírodní tmavší hnědou.Mám šediny takže barvit musím.Uvidím jak se mi 8.1 bude vymývat,to zesvětlování mým vlasům škodí.Pak jsem si dala vlasy zkrátit,ale myslím,že zkracovat budu ještě víckrát abych odbarvované vlasy všechny ostříhala.Nosím vlasy krátké,maximálně lehce nad ramena,ale to spíš přez zimu (sestřihané mikádo) .Takže žádná hrůza,hned to doroste.
Šampony mám koupené v lékárně ,jsou bez silikonů.Jen na masku stále čekám.Objednala jsem si z Loreálu profi,prodloužili zasílání ze 3 dnů na 14 tak snad se jí už tento týden dočkám.Díky všem za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 1:19 pm    Předmět: Citovat

SCHAUMA ...ta jediná mi dokázala pomoct Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medková
0-7
0-7


Založen: 25.10.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 3:37 pm    Předmět: Zničené vlasy Citovat

Ahoj Smile potřebovala bych poradit co pomáha na hodně zničené vlasy , nějaký šampon nebo balzám? BArvim si je i žehlím a proto ty vlasy i taky vypadají Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 4:55 pm    Předmět: Re: Zničené vlasy Citovat

Medková napsal:
Ahoj Smile potřebovala bych poradit co pomáha na hodně zničené vlasy , nějaký šampon nebo balzám? BArvim si je i žehlím a proto ty vlasy i taky vypadají Sad



Na hodně zničené vlasy pomáhaj podle mě nůžky. Pokud to máš z barvení a žehlení, tak je jednoduše nebarvi, nebo aspoň nějak šetrněji a pak taky nežehli.

Pokud jsou vlasy poškozené mechanicky, termicky a v podstatě z těch barev i chemicky, těžko docílíš nějakého extra super efektu po používání kosmetiky. :-/

Probádej tady všemožná vlákna na zničené, suché, hrubé vlasy a snad tě něco zaujme a na něco přijdeš.
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 12:08 pm    Předmět: Citovat

Možná se to sem úplně nehodí, ale ráda bych se podělila o své několikaleté vlasové dobrodružství. Takže, vždy jsem měla krásné, husté , dlouhé, blabla... Pak jsem si na nich začala zakládat, starat se o ně a šlo to z kopce, čím víc jsem se starala, myslela na ně, pročítala články, tím hůř vypadaly.( bylo jich málo, jemné, suché, rozlítané, splihlé...) takže jsem si po čtyřech letech koupila bezoplachové spreje, aniž bych přečetla složení (určitě tam jsou silikony a jiné chemikálie), vyhodila kančí kartáč (vážně myslím, že mi ztenčoval vlasy), udělala si přírodní přeliv, odstřihla 20 cm a vlasy začínají být zase hezké a zdravé...
Máte někdo podobné zkušenosti? zajímal by mě hlavně ten kančí kartáč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62, 63  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.