prostě zničené vlasy:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8982134744332639f119bbc59f050cbdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 12:11 pm    Předmět: Citovat

Já mám s kančím kartáčem zkušenost opačnou. nicméne záleží i na tom zbytku. Přepečované vlasy taky nic moc. nevhodné přípravky to samé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 12:27 pm    Předmět: Citovat

Mně napadlo, že třeba byly jemné už dříve, jen byly obalené různými silikony, které se mohly vymýt, když jsi změnila péči, a vlasy vypadali řidší...
Jinak se mi nic takového nestalo, jen jsem si všimla, že se mi po změně péče vlasy docela kroutí do stran a tak různě, dříve to byly rovné hřebíky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 12:41 pm    Předmět: Citovat

Nějak si nedovedu představit, jakým mechanismem by měl kančák ztenčovat vlasy...? Shocked Každopádně u sebe jsem nic takového nepozorovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 3:56 pm    Předmět: Citovat

Tím, jak má chloupky hustě vedle sebe...
Taky je možné, že jsou mezi štětinami u mého kartáče i nějaké umělohmotné (čemu v dnešní době věřit, je z DM), které právě tím, jak jsou tenké, mohou vlas jakoby propichovat... zdá se to jako hovadina, ale takhle jsem to cítila já...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
claruse
8-20
8-20


Založen: 17.12.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 5:33 pm    Předmět: Citovat

Caute baby. Roky jsem si barvila vlasy, ted poslednich zhruba 5 mesicu je nechavam tak, nebarvim, strihala jsem je v listopadu, od posledniho barveni odrost asi 3 cm ... mam je po ramena, ale ted si pohravam s myslenkou, ze je ustrihnu, abych se aspon trochu zbavila stare barvy, nechci pod strojek Very Happy konce nemam vubec roztrepene, pouzivam dixi brezovy sampon a lopuchovou vodu tak sporadicky. Samozrejme chci dlouhe vlasy, ale jde o to, ze je mam dost znicene z toho mnohaleteho barveni, mam je jako chemlon. Myslite, ze pujdou jeste nejak zachranit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 7:32 pm    Předmět: v Citovat

mě nepomohlo nic, jediný co aspoň trochu tak keratin, ale byla jsem na něm jen poprvý, takže když bych na něj šla ještě tak 3 krát, myslím si, že by se mohly uzdravit, je to keratin shot bez zažehlování, jinak mi žádný masky šampony nepomohly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malcica
0-7
0-7


Založen: 18.8.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 2:04 pm    Předmět: Strasne znicene vlasy Citovat

Prosim Vas, po zniceni vlasou farbou mam este horsie odrasty ako tie znicene vlasy...strasne suche, tvrde a ako keby prazdne, bez vlasovej hmoty...co s tym? Sad((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 5:27 pm    Předmět: , Citovat

keratin shot bez zažehlování, stojí to do 500, velmi účinné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adelaaa17
0-7
0-7


Založen: 8.4.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:01 am    Předmět: Nevím už co s vlasy Citovat

Ahoj,
Prohledala jsem snad celé fórum a články, ale můj případ jsem snad nikde nenašla.
Vždycky, už od mala jsem měla krásné, husté, pevné a zdravé vlasy (tmavá blond). Rodiče mě tenkrát nutili vlasy nestříhat, takže jsem je asi do 9. třídy měla po zadek. Pak s nástupem na střední školu, jsem si vlasy začala barvit na blond ( doma i u kadeřnice) snad každý měsíc celou délku a hlavně žehlit každý den. Nepoužívala jsem na vlasy nikdy nic speciálního, pouze šampon a kondicionér. A takhle jsem to dělala asi 2,3 roky. Vlasy se samozřejmě zničily a byly vážně hrozné (zpětně bych si asi dala facku Very HappyD ). Potom mi ještě začaly dost padat. Nakonec jsem místo vlasů do pasu měla mikádo. Teď mám vlasy pořád po ramena, pořád to musím stříhat, jelikož když vlasy o kousek vyrostou, tak se konečky lámou a třepí ( na každém vlasu mám bílou tečku). Pořád mám vlasy strašně řidké, celkově uplně změnily strukturu- ted jsou jemné, splihlé a je jich málo.. no na hlavě skoro nic nemám. Začala jsem o vlasy pečovat – používám šampon,sérum, kondicionér od Alterny z řady Caviar Repair, maska- Kallos s keratinem, oleje, .. Brala jsem i biosil, panthenol, pangamin – všechno nejméně tři měsíce, ale každé zvlášť. Nebrala jsem zaráz. Potom i biohair a takové vodičky na podporu růstu vlasů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adelaaa17
0-7
0-7


Založen: 8.4.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:02 am    Předmět: Citovat

Dokonce jsem dala peníze i za keratin, jinak vlasy už přes rok a půl nebarvím, za tu dobu jsem žehlila pouze jednou. Jinak vlasy umývám jednou za 2,3 dny, protože se mi od hlavy mastí, ale konečky jsou sušší a nosím většinou culík nebo drdol – i na noc. Žiju zdravě, sportuju… tak už nevím kde by mohla být chyba? Potkalo někoho z vás něco podobného?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.