Schwarzkopf - šampony, kondicionéry...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53ad9cf15e0613eb720fd54d680eca20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marjej
8-20
8-20


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 3:05 pm    Předmět: Schwarzkopf Citovat

A zkoušeli jste někdo přípravky z kolekce BC Bonacure od Schwarzkopf? Já jsem si teď něco od nich objednala, tak jsem zvědavá na výsledek. Máte s tím někdo zkušenost? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

jj, ja mela BC sampon, neoplachovaci kondicioner a penove tuzidlo, bohuzel me to docela zklamalo, prislo mi to jako uplne normalni sampon z drogerie, jen predrazeny.
Ale treba ti to sedne lepe Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 5:53 am    Předmět: Citovat

marjej napsal:
A zkoušeli jste někdo přípravky z kolekce BC Bonacure od Schwarzkopf? Já jsem si teď něco od nich objednala, tak jsem zvědavá na výsledek. Máte s tím někdo zkušenost? Rolling Eyes


Ahoj, já měla od Schwarzkopfu také něco z té profesionální řady a na rozdíl od Brett jak tu psala, že jí to přišlo jako z normální drogerie si dovolím nesouhlasit. Já měla bezoplachový hydratační kondicionér ve spreji a také hydratační kúru. Po ničem jiném jsem zatím ještě tak úžasně hydratované vlasy neměla!!! Ta kúra byla na moje jemné vlasy dost silná, takže jsem jí aplikovala před umytím a vše bylo v pohodě. No a ten nesmývací kondicionér nemá chybu, uvažuju, že si ho opět koupím. Zkoušela jsem totiž teď i nějaké jiné bezoplachové hydratační kondicionéry ve spreji, ale tehle zatím alespoň u mě nemá konkurenci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marjej
8-20
8-20


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
marjej napsal:
A zkoušeli jste někdo přípravky z kolekce BC Bonacure od Schwarzkopf? Já jsem si teď něco od nich objednala, tak jsem zvědavá na výsledek. Máte s tím někdo zkušenost? Rolling Eyes


Ahoj, já měla od Schwarzkopfu také něco z té profesionální řady a na rozdíl od Brett jak tu psala, že jí to přišlo jako z normální drogerie si dovolím nesouhlasit. Já měla bezoplachový hydratační kondicionér ve spreji a také hydratační kúru. Po ničem jiném jsem zatím ještě tak úžasně hydratované vlasy neměla!!! Ta kúra byla na moje jemné vlasy dost silná, takže jsem jí aplikovala před umytím a vše bylo v pohodě. No a ten nesmývací kondicionér nemá chybu, uvažuju, že si ho opět koupím. Zkoušela jsem totiž teď i nějaké jiné bezoplachové hydratační kondicionéry ve spreji, ale tehle zatím alespoň u mě nemá konkurenci.


Jé, to jsem ráda, že ti vyhovoval. Já jsem si koupila aktivační šampon a sprej pro lesk vlasů a jsem spokojená. Dokonce jsem na vlasy dostala už i pochvalu. Takže super Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 1:58 pm    Předmět: Schwarzkopf - šampony, kondicionéry... Citovat

Very Happy Tuhle sem byla u kadeřnice a používá kosmetiku téhle řady
SCHWARZKOPF BC Bonacure Hairtherapy
Zajímalo by mě zda s ní máte zkušenosti a jestli obsahuje silikony, nikde sem se to nedočetla.
Vlásky mám teď hezké, přirozené a zdravé Wink
http://www.pro-vlasy.cz/schwarzkopf-bc-bonacure-hairtherapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

Z tehle řady jsem také něco měla - kondicioner, byla jsem s tím celkem spokojená ( ale silikony to s velkou pravděpodobností obsahuje).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra79
8-20
8-20


Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

ted jen nerozumim...ze mas puvodni barvu vlasů..na fotce je máš fialové?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

Laughing Vždyt to je jen avatar! Nejnovější fotky mám v galerii Wink Měla sem asi napsat, že jsem zvolila přírodní barvu vlasů ( tudíž vynechala fialovou, červenou apod. )
Protože svou přirozenou barvu mám ještě o hodně tmavší. Až mě někdo pěkně odblejskne, změním avatar, abych nemátla.
Jinak sem o tý kosmetice hodně četla, má být šetrná právě na poškozené vlasy a nemá je zatěžovat. Tak sem opravdu hodně zvědavá, jestli to bude fungovat i doma a nejen pod rukama šikovné paní kadeřnice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

Very Happy Včera mi přišli všechny věcičky co sem si objednala z té řady a musím říct, že je to fakt parádní, moc mi to pomohlo! Silikon sem našla napsaný jenom ve spreji a to mají být ještě odlehčené silikony.
Sem moc spokojená a docela sem překvapená, že to tady lidičky víc neznají, nebo se o tom nepíše? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem z téhle řady už měla šampon pro regeneraci vlasů a bezoplachový sprej na barvené vlasy a docela mi to vyhovovalo. Přemýšlím, že do téhle kosmetiky znovu půjdu, nevím proč ale poslední dobou se mi vlasy dost lámou a jsou vysušené, ty přírodní věci jsou super, že nezatěžují a vydrží mi nemastné vlasy delší dobu ale trochu mě to zklamalo, ze začátku spokojenost ale poslední dobou mám vlasy jak přesušené seno Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.