Schwarzkopf - šampony, kondicionéry...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=13175a24e8a251aa0d4201d497d5e487Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:30 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Taky jsem včera neodolala a koupila jsem si ten Syoss, jsem hrozná, musím mít hned všechno, co se kde objeví, dnes ho jdu vyzkoušet, silikony ve složení jsou vidět už z dálky, ale já se jich zase tak moc nebojím Smile , akorát podle vůně mi hodně připomíná Gliss Kur Total Repair Confused ten mi teda vůbec nevyhovoval...no neva, kdyžtak ho "zdědí" mamka...


Píšeš, že silikony jsou z toho Syossu vidět už z dálky....no nevím jaký konkrétně druh máš, ale já si koupila od Syossu ten šampon a kondicionér na objem a jak v šamponu tak v kondicionéru není ani jeden silikon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Já mám Syoss Repair Therapy, ten pro suché vlasy, na ostatní jsem nekoukala, tak nevim, ale tenhle je má, dám si tu práci a napíšu složení:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Dimethicone, Glycol Distearate, Panthenol, Cocamide MEA, Laureth-4, Parfum, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Niacinamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaterinum-7, Limonene, Glycerin, Propylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, PEG-12 Dimethicone, PEG-14M, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool

Shocked Když to tak člověk píše, tak to vypadá fakt hrozně. Skoro si říkám, co si to na ty vlasy proboha patlámSmile Dimethicone je jasný, pak je tam ještě jednou, v dalších silikonech se moc nevyznám. Silikony mají uhlazující efekt, tak v šamponu pro zvětšení objemu asi být nemusí.

Ale zvláštní je webová stránka uvedená na obalu: www.syoss.com zkuste, co se zobrazí vámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Seznam silikonů najdete zde:

http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/vecne-kontroverzni-silikony-2.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
JAle zvláštní je webová stránka uvedená na obalu: www.syoss.com zkuste, co se zobrazí vámSmile


tak ta je kór prapodivná, to se asi přátelé z NDR dost sekli Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, kosmetickou řadu Syoss jsem objevila v aktualním letáku Rossmann, je zlevněná na 89 Kč, a to se vyplatí Very Happy Za 500ml super cena. Váhám mezi tou řadou na objem a tou na lesk, každopádně podám zprávu. Máte ještě někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Ahojda, kosmetickou řadu Syoss jsem objevila v aktualním letáku Rossmann, je zlevněná na 89 Kč, a to se vyplatí Very Happy Za 500ml super cena. Váhám mezi tou řadou na objem a tou na lesk, každopádně podám zprávu. Máte ještě někdo zkušenosti?


Tak to je dost dobrá cena, i kdyby to zase měli vyplácat taťka s bráchem, ale zrovna včera jsem si koupila Alverde a jsem na mizině... taky nevím, které řady bych si koupila šampon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Ahojda, kosmetickou řadu Syoss jsem objevila v aktualním letáku Rossmann, je zlevněná na 89 Kč, a to se vyplatí Very Happy Za 500ml super cena. Váhám mezi tou řadou na objem a tou na lesk, každopádně podám zprávu. Máte ještě někdo zkušenosti?


taky přemejšlim nad tou řadou na lesk.. v pondělí si pro ní zajdu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

Né že bych zrovna něco potřebovala, ale je to nemoc, musim všecko vyzkoušet Very Happy Navíc se mi osvědčilo častější střídání značek. Brala bych teda spíš menší balení, ale co...
Asi zkusím tu řadu na objem, nedávno jsem si totiž koupila lesk od Got2b a masku pro lesk od Elséve. Možná blbá otázka, ale myslíte, že je dobré to kombinovat? Třeba kdybych si koupila šampon a kondicioner na objem a k tomu kúru/masku na lesk (myslím vše od stejné značky, ale z různé řady)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Né že bych zrovna něco potřebovala, ale je to nemoc, musim všecko vyzkoušet Very Happy Navíc se mi osvědčilo častější střídání značek. Brala bych teda spíš menší balení, ale co...
Asi zkusím tu řadu na objem, nedávno jsem si totiž koupila lesk od Got2b a masku pro lesk od Elséve. Možná blbá otázka, ale myslíte, že je dobré to kombinovat? Třeba kdybych si koupila šampon a kondicioner na objem a k tomu kúru/masku na lesk (myslím vše od stejné značky, ale z různé řady)?

Já to tak dělám - a dobrý. Občas umyju hlavu šamponem jedné značky, na to dám masku jiné značky - dokonce bych řekla, že mi to tak vyhovuje lépe , nesvědí mě pokožka hlavy a vlasy se o něco méně mastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

tak sem si koupila syoss - tu řadu na lesk vlasů. a dobrý Smile
hezky voní a vlasy sem měla hebký i bez kondicionéru (což se mi eště nestalo Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.