Česi & Slováci - máme sa radi?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9cda77c446b4e880d2f2cca71fd886ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 1:28 pm    Předmět: Česi & Slováci - máme sa radi? Citovat

Chcem urobit taky prieskum, ake su vlastne nase ,,bratske vztahy,,. My mame v Cechach velmi dobrych znamych, takze ja mam len dobre skusenosti. To nemoze povedat moja sesternica, ktora to mala na zaciatku tazke. Chodila totiz do Prahy na vysku a prvy rok jej psychike dal zabrat, bo jej dost davali najavo, ze sa tam nasackovala, preco nezostala na Slovensku. Vseobecne pocuvam viacero hlasok ze ,,Cesi Slovakov nemusia,, alebo je to aj naopak? Stretli ste sa s niecim podobnym?
PS: To vsak nie je nic oproti tomu, ked na vychode SR mladi chalani nadavali jednej cernoske-basketbalistke do ciernych hub a chceli ju zbit. Mna takato intelektualna ubohost neprestane nikdy fascinovat. Su aj v Cechach este taketo ubohe rasove predsudky? (Romov neratam, to je tema sama o sebe-cest tym, ktori aj pracuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tihle ubožáci jsou i v Čechách i kdekoli jinde - ona ta blbost má mezinárodní platnost, bohužel. Pořád existují duševně malomocní kteří mají pocit, že když se opřou do někoho s jinou barvou kůže tak že to umocní jejich jáství. Jinak, já mám ale jako spousta čechů kořeny částečně i na Slovensku, babička byla slovenka a mám u vás příbuzné - čili já se slováky nikdy problémy neměla, spíš mi doteď vadí že se dva v evropě sobě nejbližší národy tak hloupě rozdělily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Cris napsal:
Tihle ubožáci jsou i v Čechách i kdekoli jinde - ona ta blbost má mezinárodní platnost, bohužel. Pořád existují duševně malomocní kteří mají pocit, že když se opřou do někoho s jinou barvou kůže tak že to umocní jejich jáství. Jinak, já mám ale jako spousta čechů kořeny částečně i na Slovensku, babička byla slovenka a mám u vás příbuzné - čili já se slováky nikdy problémy neměla, spíš mi doteď vadí že se dva v evropě sobě nejbližší národy tak hloupě rozdělily.


Tak toho rozdelenia je luto aj mne:( Este si pamatam den vzniku oboch republik, ako sme sedeli v triede a zapol sa rozhlas, ktory to oznamil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

Tež je mi líto, že jsme se rozdělili.
Slováky mám ráda, slovenčina mi fajně zní, vždycky mě baví hlášky, jak někdo ve firmě prohodí, že jede na dovolenou do zahraničí...na Slovensko Very Happy Very Happy ..
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tež je mi líto, že jsme se rozdělili.
Slováky mám ráda, slovenčina mi fajně zní, vždycky mě baví hlášky, jak někdo ve firmě prohodí, že jede na dovolenou do zahraničí...na Slovensko Very Happy Very Happy ..


Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

Nemam ziadnu negativnu skusenost, prave naopak. A Cechov mam ovela radsej ako Slovakov, myslim ich naturu a tak podobne, ale je to aj hodne individualne samozrejme. Tiez si myslim, ze rozdelit sme sa nemuseli, ved Prahu zboznujem, to by bolo super, keby to bolo hlavne mesto Wink
Co sa tyka tych rasistov, ktory su podla mna vsade. Oni si vyberu na hocikom hocico, aby mohli rypat. Ci je to farba koze alebo cokolvek ine, hlavne ze maju zamienku. Su to primitivy a bohuzial su takmer vsade, hoci niekedy mam pocit, ze u nas je ich nejako viac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

V Brně je strašná spousta studentů ze Slovenska, asi je to tím, že je to blízko, takže se pořád můžu cítit jako v Československu a to je fajn Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Mám ráda Slováky, navíc slovenština je hrozně pěkná řeč, ráda ji poslouchám... škoda, že jsme se rozdělili Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

Já proti slovákům obecně vůbec nic nemám, ale je fakt, že jich moc osobně neznám. Ale ti, co znám, jsou povětšinou naprosto v pohodě. blbců znám dost mezi čechama, tak předpokládám, že na slovensku to bude stejné... národnost podle mě zas až takový vliv na charakter nemá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

Zažila jsem párkrát blbý kecy Čechů proti Slovákům i obráceně, takže bych řekla, že xenofobních blbců bude na obou stranách zhruba stejně - ale naštěstí jsou, alespoň podle toho, koho jsem tak potkala, v naprostý menšině. Wink

Naposledy upravil Titania dne ne září 14, 2008 6:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.