Horká břitva nebo nůžky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2725eb301335f41688aecc5f9b37f07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čemu dáváte nadále přednost?
Rozhodně věřím nůžkám!
69%
 69%  [ 29 ]
Zkusil/a jsem Ultrasonic hot razor a byla jsem spokojený/á :))
7%
 7%  [ 3 ]
Vyzkoušel/a jsem Ultrasonic hot razor a nejsem spokojený/á :((
0%
 0%  [ 0 ]
Nestříhám vůbec :P
16%
 16%  [ 7 ]
Volím břitvu nebo žiletku (vážně?) :)
7%
 7%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

goldhelen napsal:
Ano...ale jak jsem psala,pokud se o ně nebudeš starat, tak se po čase budou stejně třepit.Když vlasům dáš péči kterou potřebují tak se třepit nebudou...a pozor na mechanické poškození...to znamená,aby sis vlasy netrhala hřebenem,tim se vlasy taky poškozují.Takže Horkýma nůžkama je určo lepší pro vypěstování dlouhých vlasů,ale podmínka je o ty vlasy fakt pečovat... Wink


Chápu, díky Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

goldhelen napsal:
zuzu_vlocka napsal:
zajímavé, o tomto jsem ještě neslyšela, ale tím, že by se jakoby zatavily konečky, tak je spíše pravděbodobné, že se o to dříve roztřepí - bude narušená struktura toho vlásku. Jako když si vlásky třeba vyžehlíš, tam je také tepleně upravuješ a neprospívá jim to. Toť mj názor, je ale možné, že zastřižení s použitím teplých nůžek to vláskům pomůže, ale já osobně si to teda nedokážu představit. Smile


Tak to neni pravda,tepelné ostří je zataví a vlasy se pak méně třepí..když jsem je kupovala byla u toho fotka před zastřihnutím a po...Fotka byla zvětšená pod mikroskopem a jasně bylo vidět jak je konec vlasu zatavený.


mazec, dá se to praktikovat i doma při samozastřihování, že nahřeju nůžky a ustřihnu, nebo jsou nějaké speciální ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Nevím nevím, při správné péči se vlasy nebudou třepit ať už je stříháš čímkoliv, ne? (samozřejmě pokud je to cokoliv ostré...) Ty poznámky o nutnosti správné péče - trochu mi to připomíná dietní pilulky: s našimi pilulkami zhubnete, pokud budete zároveň cvičit a málo jíst Very Happy

Svoje vlasy bych si zatavit nenechala ani omylem. Už jen to slovo zní divně...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

Mně se ten nápad také líbí. Už jsem o něm slyšela dřív. Jenže je problém v tom, že třeba já už ke kadeřnici nemíním jít nikdy, a na domácí použití to asi nebude (a na koupi budou asi hodně drahé), a tohle žel asi udělá jen kadeřnice. A neznám žádnou a asi nikdy znát nebudu, ke které bych měla důvěru a byla by z Ostravy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Nevím nevím, při správné péči se vlasy nebudou třepit ať už je stříháš čímkoliv, ne? (samozřejmě pokud je to cokoliv ostré...) Ty poznámky o nutnosti správné péče - trochu mi to připomíná dietní pilulky: s našimi pilulkami zhubnete, pokud budete zároveň cvičit a málo jíst Very Happy

Svoje vlasy bych si zatavit nenechala ani omylem. Už jen to slovo zní divně...


Tak s tím nesouhlasím,u těch nůžek je speciální ostří,které je horkou teplotou zataví...zatavený zůstanou,ale vlasy si sama můžeš narušit od poloviny,kde si třeba při česání vytrháš šupiny a tim se pak vlas začne třepit od půlky tak proto je důlkežitá ta péče.To přirovnání teda na to absolutně nesedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 9:59 am    Předmět: Citovat

mazec, dá se to praktikovat i doma při samozastřihování, že nahřeju nůžky a ustřihnu, nebo jsou nějaké speciální ?[/quote]


Jsou to speciální nůžky za 20 000kč...doma bych to rozhodně nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 4:23 pm    Předmět: Citovat

A stojí zastřihnutí těmito nůžkami v kadeřnictví stejně jako obyčejnými? Kdybych věděla, že to někde poblíž praktikují a nebylo by to extra drahé, šla bych do toho. Cool
A je poté nutno věnovat nějakou speciální péči? Kromě balzámů, masek a jiných činností, které tady většina bere jako samozřejmost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

Stojí to víc...v Plzni třeba 500kč...
Konečky mastit olejem...Jinak speciální péče neni třeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janička.
8-20
8-20


Založen: 2.1.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 8:29 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem to v pátek vyzkoušela, mám skvělou kadeřnici a tak jsem se nemusela ničeho bát naštěstí, vlasy mají takovej tupější střih a vypadají o něco hustější protože nemají takové ty "cancourky" na konci Smile Já jsem si k normálnímu stříhání za ně připlatila stokorunu, což se mi nezdá zase až tak nějak moc ... Smile a mnohem lépe se nechají česat, to je taky pro mě taky hodně velký pozitivum .. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 8:52 am    Předmět: Citovat

Janička. napsal:
Tak já jsem to v pátek vyzkoušela, mám skvělou kadeřnici a tak jsem se nemusela ničeho bát naštěstí, vlasy mají takovej tupější střih a vypadají o něco hustější protože nemají takové ty "cancourky" na konci Smile Já jsem si k normálnímu stříhání za ně připlatila stokorunu, což se mi nezdá zase až tak nějak moc ... Smile a mnohem lépe se nechají česat, to je taky pro mě taky hodně velký pozitivum .. Smile


Tak to jsem velice ráda,já to taky tak vnímam,cena taky dobrá a teď jen se o ty vlásky starat,aby zůstali krásné a rostli bez třepení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.