Horká břitva nebo nůžky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e68a78ed3405564fc8f2520f965980c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čemu dáváte nadále přednost?
Rozhodně věřím nůžkám!
69%
 69%  [ 29 ]
Zkusil/a jsem Ultrasonic hot razor a byla jsem spokojený/á :))
7%
 7%  [ 3 ]
Vyzkoušel/a jsem Ultrasonic hot razor a nejsem spokojený/á :((
0%
 0%  [ 0 ]
Nestříhám vůbec :P
16%
 16%  [ 7 ]
Volím břitvu nebo žiletku (vážně?) :)
7%
 7%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Janička.
8-20
8-20


Založen: 2.1.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 9:15 am    Předmět: Citovat

moje kadeřnice mi říkala, že by měli i lépe růst a zdravěji, tak uvidíme Smile říkala, že se s nimi stříhá i sama a že je sama moc spokojená a je pravda, že i ona má vlásky moc pěkný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 10:46 pm    Předmět: Ultrasonic Hot Razor - znáte to? Citovat

Vzhledem k tomu, že jsem mé konce shledala zastříženíhodné, hledala jsem na internetu (i díky DV) různé kadeřnické salóny, které by braly ohled na zákazníka. Našla jsem docela zajímavý přístroj. Říkají mu Ultrasonic Hot Razor - nástroj kadeřníků 21. století.
Oproti břitvě a nůžkám "zastřihne" vlas při teplotě břitů 150 stupňů tak, že se vlas zacelí a už se dále nebude třepit a lámat - bude prostě zatavený .
Je to docela novinka. Nevím, jestli se tomu dá věřit. Ta teplota mne trochu děsí, ale zase se to jeví logicky...
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Co si o tom myslíte? Twisted Evil Měli bychom zůstat u osvědčených nůžek nebo dát šanci něčemu novému?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 10:53 pm    Předmět: Citovat

Přidávám ještě odkaz na video http://www.youtube.com/watch?v=om_JF4oOlsI&feature=player_embedded#at=33

Extradlouhovlasí jedinci samozřejmě nemusí souhlasit. Ale vím, že jsou mezi námi ti, na jejichž vlasech se sem tam najde nějaká chybička. A že i oni občas řeší problémy se stříháním.
Sama bych nejradši nestříhala (už kvůli nechvalným zkušenostem s kadeřnicemi:). Přesto to ale každý z nás občas potřebuje Smile) [/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:13 pm    Předmět: Citovat

uf, tak jsem koukala na video...pokud mám hrůzu z nůžek v cizích rukou, tak z tohohle bych se asi zbláznila Shocked

třeba nechápu jak s tímhle chcou ustříhnout třeba půl cm konečků (co já normálně stříhám jednou za čtvrt roku)

ale jinak se to zdá jako celkem zajímavá věc, ale asi radši budu věrná nůžkám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:24 pm    Předmět: Citovat

No to bude isto dobre drahé Smile A ako vidím,tak aj dobre ostré. V nešikovných rukách zaručená pohroma! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:50 pm    Předmět: Citovat

Tu je diskusia na tému "Horké nůžky" http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=4533
Britva ma neláka, asi by som sa bála Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 10:32 am    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
No to bude isto dobre drahé Smile A ako vidím,tak aj dobre ostré. V nešikovných rukách zaručená pohroma! Laughing


Stojí to něco okolo 1000,-
Právě. Bála bych se, že když by s tím někdo neuměl, že budu ít na hlavě... radši ani nechci vědět co Very Happy

I samotné video mne trochu děsí. (I to, jak tu uměloi hlavu ten pán ostříhal Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 10:55 am    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
uf, tak jsem koukala na video...pokud mám hrůzu z nůžek v cizích rukou, tak z tohohle bych se asi zbláznila Shocked

třeba nechápu jak s tímhle chcou ustříhnout třeba půl cm konečků (co já normálně stříhám jednou za čtvrt roku)

ale jinak se to zdá jako celkem zajímavá věc, ale asi radši budu věrná nůžkám


Nejzajímavějším na tom je asi fakt, že by to mělo zacelovat konečky. Jenže je to poměrně nové - to si asi raději chvíli počkám, jaké to má hodnocení a pak se uvidí.
Myslím, že šikovný člověk by zvádl ustříhnout i půl cenťáku Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 11:21 am    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
Iwin napsal:
uf, tak jsem koukala na video...pokud mám hrůzu z nůžek v cizích rukou, tak z tohohle bych se asi zbláznila Shocked

třeba nechápu jak s tímhle chcou ustříhnout třeba půl cm konečků (co já normálně stříhám jednou za čtvrt roku)

ale jinak se to zdá jako celkem zajímavá věc, ale asi radši budu věrná nůžkám


Nejzajímavějším na tom je asi fakt, že by to mělo zacelovat konečky. Jenže je to poměrně nové - to si asi raději chvíli počkám, jaké to má hodnocení a pak se uvidí.
Myslím, že šikovný člověk by zvádl ustříhnout i půl cenťáku Smile)


no jo, konečky jsou mrchy, ale kdo zatím může s čistým svědomím říct, že to není jenom reklamní tah jako ty zázračné šampony 50 v jednom co nejen slepí konečky, ale udělají i naprosto jiný dokonalý vlasy....
Rolling Eyes
ale mě osobně by se moc nechtělo pořizovat si takovouhle zázračně stříhající věc jenom na ty moje konečky, co stříhám jednou za 3 měsíce...to se spíš vyplatí kadeřnicím...ale pokud to opravdu dělá to, co slibuje, tak to bude asi dobrá věc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 5:35 pm    Předmět: Citovat

Já rozhodně věřím horkým nůžkám...břitva ty vlasy stejně ztenčí tim uříznutím...a ten konec je sice zatavenej,ale ztenčenej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.