Podrůstání
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4bddb540f6c3357cf7cb2b5110fd92fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 8:09 pm    Předmět: Podrůstání Citovat

Hledám, hledám, ale nic na toto téma jsem tu nenašla. A to se docela divím, ptz vy tu po lopušáku všichni píšete, jak vám raší nové vlásky. Já sice žádný zázračný lopušák nepoužívám, ale stejně mi vlásky docela dost podrůstají. říkám si, že je to třeba tím, jak mám dlouhé vlasy, tak je při česání trochu víc "škubu" a víc vlásků vyrvu, takže mi teď rostou znova. A nebo mě ještě nepadlo, jestli při česání ty vlasy občas nepřetrhnu a toto jsou jenom takové zbytky. Ptz se mi zdá divné, že jsem si toho tak nějak víc všimla až teď a netuším, po čem by mi měly rašit nové vlásky, ptz opravdu žádné lopuchy ani kopřivy nepoužívám.

No a nevim jak u vás, ale mě to docela štve Rolling Eyes Nosím nejčastěj cop a do půl hoďky (nebo stačí třeba přetáhnout tričko přes hlavu) mi ty kratší vlásky vylezou z copu a poletují kolem hlavy. Navíc to teď v zimě elektrizuje. Vypadám jak ježibaba rozcuchaná Sad
Tak bych se chtěla zeptat, co s tím děláte Smile Mě už dokonce napadlo koupit si nějaký gel nebo lak. Jenže já právě nevím, co se na to dá dát. Lákají mě ty nové blbinky od Alverde, jenže já jak to nepoužívám, tak vůbec nevim, co se na co používá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 9:34 pm    Předmět: Re: Podrůstání Citovat

Soufflet napsal:
Hledám, hledám, ale nic na toto téma jsem tu nenašla. A to se docela divím, ptz vy tu po lopušáku všichni píšete, jak vám raší nové vlásky. Já sice žádný zázračný lopušák nepoužívám, ale stejně mi vlásky docela dost podrůstají. říkám si, že je to třeba tím, jak mám dlouhé vlasy, tak je při česání trochu víc "škubu" a víc vlásků vyrvu, takže mi teď rostou znova. A nebo mě ještě nepadlo, jestli při česání ty vlasy občas nepřetrhnu a toto jsou jenom takové zbytky. Ptz se mi zdá divné, že jsem si toho tak nějak víc všimla až teď a netuším, po čem by mi měly rašit nové vlásky, ptz opravdu žádné lopuchy ani kopřivy nepoužívám.

No a nevim jak u vás, ale mě to docela štve Rolling Eyes Nosím nejčastěj cop a do půl hoďky (nebo stačí třeba přetáhnout tričko přes hlavu) mi ty kratší vlásky vylezou z copu a poletují kolem hlavy. Navíc to teď v zimě elektrizuje. Vypadám jak ježibaba rozcuchaná Sad
Tak bych se chtěla zeptat, co s tím děláte Smile Mě už dokonce napadlo koupit si nějaký gel nebo lak. Jenže já právě nevím, co se na to dá dát. Lákají mě ty nové blbinky od Alverde, jenže já jak to nepoužívám, tak vůbec nevim, co se na co používá.


kdyz je krize, kapnu na dlane trohu oleje a zapletu cop tak, ale jinak nevim, jsem casto taky v zime rozcuchana Confused Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 10:01 pm    Předmět: Re: Podrůstání Citovat

Morganna napsal:

kdyz je krize, kapnu na dlane trohu oleje a zapletu cop tak, ale jinak nevim, jsem casto taky v zime rozcuchana Confused Shocked

olej je sice fajn, ale já už toho mám tolik, že je kapka oleje neudrží a vzhledem k tomu, že si vlásky umývám jednou, dvakrát do týdne, tak moc olejovat nemůžu, abych nebyla celá zamaštěná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 8:15 pm    Předmět: Re: Podrůstání Citovat

mne taky vsude trci fura vlasku, ale nejak to neresim. vetsinou nosim latkove celenky nebo satky, tak ono se to strati Wink me nikdy nenapadlo to resit, ikdyz obcas me to taky rozciluje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Já bych zkusila ten copan potom trochu navlhčit vodou a ony by to poletující vlásky mohly lehnout..ale mně osobně se to líbí, protože je vidět, že vlásky pořád rostou a houstnou Wink
Jo, Souf, a není to tohle vlákno??


Naposledy upravil Janie dne so březen 01, 2008 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Já bych zkusila ten copan potom trochu navlhčit vodou a ony by to poletující vlásky mohly lehnout..ale mně osobně se to líbí, protože je vidět, že vlásky pořád rostou a houstnou Wink



no ono to pak zacne o to vic lezt, az to zaschne. (ted me napadlo, ze mozna je tohle ta pricina brachovy tuny gelu Wink Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

Taky vám nejvíc podrůstají vlasy v místě, kde jsou kouty? Já kdybych je natužila, tak z nich mám rohy Twisted Evil Teď mi vlasy padají víc, takže když je mám svázané, jsou ty podrosty hodně vidět.
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

aký by som bol happy za taký problém.... ja mám pocit že mi vlasy len padajú a nerastie nič Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Jaruleee napsal:
Taky vám nejvíc podrůstají vlasy v místě, kde jsou kouty? Já kdybych je natužila, tak z nich mám rohy Twisted Evil Teď mi vlasy padají víc, takže když je mám svázané, jsou ty podrosty hodně vidět.

Mám to taky tak Smile Po umytí si třeba vůbec nemůžu udělat culík (tak, že si vlasy stáhnu dozadu), protože mi to vepředu úplně trčí kolmo nahoru Embarassed Ale na druhou stranu jsem ráda, že mi vlásky podrůstají a tak i houstnou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Jaruleee napsal:
Taky vám nejvíc podrůstají vlasy v místě, kde jsou kouty? Já kdybych je natužila, tak z nich mám rohy Twisted Evil Teď mi vlasy padají víc, takže když je mám svázané, jsou ty podrosty hodně vidět.

Mám to taky tak Smile Po umytí si třeba vůbec nemůžu udělat culík (tak, že si vlasy stáhnu dozadu), protože mi to vepředu úplně trčí kolmo nahoru Embarassed Ale na druhou stranu jsem ráda, že mi vlásky podrůstají a tak i houstnou Wink


No já bych byla radši, kdyby tolik nepadaly, ale aspoň že rostou. Ze zkušenosti vím, že to za nějakou dobu přestane. Taky ty odrosty mám už docela dlouhý, skoro 10 cm, tak za nějaký čas se snad ztratí.
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.