Podrůstání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18d1598117131026ab991641fec5c939Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

ja mám také malé vlásky na vrchu hlavy. nezbavím sa toho nikdy - mávam obdobia, kedy mi viac padajú vlasy (pred letom, nevyhlo sa mi to ani tento rok). vlasy vypadajú, začnú rásť nové.. keď dorastú do takej dĺžky, že už netrčia, začne zase leto a vlasy mi padajú znova. heh. našťastie to neriešim, je to občas srandovné, ale to je asi tak celé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Mě to taky dvakrát nermoutí. Pak to stejně odroste a mám pokoj, až teda pomine to období padání (nemám ho několikrát do roka, ale tak jednou za 3 roky, ale zato hodně...).
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem naštvaná na svoje vlasy a mám nutkání je ostříhat Sad Jak mi stále rostou nové krátké vlasy, tak mi pořád trčí od hlavy. Navíc se vlní, tak "elegantně" poletují kolem hlavy. Jsou pěkné jen po umytí když je nechám volně uschnout a nejdu ven. To pak vydrží pěkné skoro až do večera. Ale jak vylezu ven, hned jsem rozcuchaná a všechny ty vlásky které drží u ostatních jsou najednou venku a poletují deset centimetrů kolem hlavy. Vypadá to strašně neupraveně Rolling Eyes , navíc potom už ani učesání není moc velká záchrana. Úplně jsem na tohle zapomněla když jsem měla vlasy kraťoučké, ale teď se mi vybavilo, jak se mi ještě na základní škole spolužačka smála, že to vypadá jako svatozář... ani tenkrát ani teď mi to moc vtipné nepřipadná. Když si vlasy sepnu, tak to ještě jde zachránit gelem nebo trošičkou oleje, ale to taky nevydrží moc dlouho. No a na rozpuštěné vlasy můžu asi zapomenout, po půl minutě si připadám jako neupravený bezdomovec. Jo, začínají se mi vybavovat ty důvody proč jsem se rozhodovala jestli si nechám vytvořit dready nebo se ostříhám úplně nakrátko. Navíc je hloupé, že takové účesy v délce kolem uší, které bych mohla nosit rozpuštěné mi moc nesluší a navíc z vlnitých vlasů je většina bez žehlení skoro neproveditelná. Navíc je mi jasné, že čim delší vlasy budou, tim to bude horší. Končim svuj výlev.. musela jsem se vypovídat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy - hezky jsi to popsala. Mám úplně to samé. Na jaře se ty "odrosty" vynoří a lítají si jak se jim zachce.
Dobré je uhladit je kančákem a pak se smířit s tím, že lepší to nebude. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Janickaxy - hezky jsi to popsala. Mám úplně to samé. Na jaře se ty "odrosty" vynoří a lítají si jak se jim zachce.
Dobré je uhladit je kančákem a pak se smířit s tím, že lepší to nebude. Wink Very Happy


Jo uhladit kancakem... Twisted Evil Ja vemu na vlasy kancak a neprojdu přes futra Laughing

Jinak, kdyz jsem tak videla nazev tematu, pro me podrustani znamena spis ty vlasky na krku - jednu dobu jsem je strihala, protoze mi vadilo, jak to nejde sepnout do sponky a vsude po krku mi to trci. Pak jsem se na to vykaslala, protoze jinak bych na to snad musela vzit ziletku, ci co Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 1:00 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Janickaxy - hezky jsi to popsala. Mám úplně to samé. Na jaře se ty "odrosty" vynoří a lítají si jak se jim zachce.
Dobré je uhladit je kančákem a pak se smířit s tím, že lepší to nebude. Wink Very Happy


Jo, uhladit kančákem je fajn, ale to můžu taky udělat jen se sepnutýma vlasama. Když si učešu kančákem rozpuštěné vlasy, tak je mám ulízané k hlavě a vypadá to, že mám pět chlupů Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

zatres trochu hlavou, me zustanou jakztakz ucesany a maj vetsi objem, ale nesmis moc potom je objem az moc velkej...

Jeste mam takovou otazku, po zime mi zacala jakasi "vlasova expanze"-v koutech a na cele mi zacalo rasit plno malych vlasu, zvlast na cele mam treba tri vlasy pulcentaku od linie vlasu nevi nekdo jak se to da "podporit"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

A nevíte někdo, čím by to podrůstání mohlo být způsobené? Totiž, nikdy jsem se s tím u sebe nesetkala, vážně ne. Mám vlasy na záda a dnes večer, když jsem si vlasy tak nějak prohrabávala, abych měla objem, mi přišlo, že mi roste ježek! Je to možné? Už od začátku září používám Elséve s ciment ceramidem šampon a k tomu gliss kur total repair 19 masku na vlasy, myslíte, že by to mohlo být tím? Každopádně jsem ráda, že snad budu mít hustčí vlasy, ono jak jsou dlouhé tak už občas vypadají hodně splihle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

No, že by rostly nové vlasy? Když nějaké vypadají, tak musí zakonitě nějaké narůst, jinak bychom byli za chvíli všichni plešatí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noodles
0-7
0-7


Založen: 18.8.2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 9:34 pm    Předmět: minivlasy Citovat

Ahoj, taky se potýkám s těmahle prťavejma vlasama. Do doby kdy jsem měl dlouhý to bylo v pohodě a pak jsem se nechal ostříhat na ježka a po nějaký době co sem se rozhodl zas spustit máňu se objevily tyhle minivlasy. Mám je 3cm od linky vlasů až z toho mám ofinku xD je to totálně hrozný(Normálně dlouhejch vlasů je jen pár na pramínek..nechápu), tak jim dávám ještě půl rok, jestli dorostou bo zas vypadnou a raději to snad ostříhám. Nějaká rada?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.