Asijská péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b61f0c9f36601f2e9a61f8a7f1613c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Tak to se omlouvám, jestli někomu vyznělo, nebo jsem to tak špatně napsala já, že Evropanky mít krásné vlasy nemůžou Embarassed Samozřejmě, že můžou, a že jich je! Já teď spíš mluvila o té rase samotné a o dosáhnutí stejné kvality jako mají ony. Takže bych to rozhodně takhle radikálně neuváděla - Asiatky zásadně ano, Evropanky zásadně ne, to bych byla padlá na hlavu Laughing Jen, že ta rasa, a hlavně ten genetický základ v tom hraje rozhodně roli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 5:51 pm    Předmět: Citovat

Hlavně mnoho Evropanek jsou řízlé geny z jiných kontinentů. Rasové mísení se dělo celou historii.
Zdravá strava zlepší celkově kvalitu organismu, ale neudělá vlasové folikuly tak, kde nejsou. Počet vlasů, barva, pevnost- to je dáno. Lze to zlepšit a dotvořit, ale ne zcela. (ted nepočítám barvení a zahušťování...)
V chudých oblastech Nepálu, kde skoro celou stravu utváří rýže, se naleznou ve velké míře velmi nádherné husté vlasy. A je dost patrné, že tamní dívky budou mít jiné starosti než načesávání si hára.
Ač by se většině z Vás(nás) líbilo, aby byly krásně husté a dlouhatánské vlasy zásluhou za péči a starost..., je to jen sen.
K těm ryšavým Arabům- původní Berbeři prý byli zrz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Hlavně mnoho Evropanek jsou řízlé geny z jiných kontinentů. Rasové mísení se dělo celou historii.
Zdravá strava zlepší celkově kvalitu organismu, ale neudělá vlasové folikuly tak, kde nejsou. Počet vlasů, barva, pevnost- to je dáno. Lze to zlepšit a dotvořit, ale ne zcela. (ted nepočítám barvení a zahušťování...)
V chudých oblastech Nepálu, kde skoro celou stravu utváří rýže, se naleznou ve velké míře velmi nádherné husté vlasy. A je dost patrné, že tamní dívky budou mít jiné starosti než načesávání si hára.
Ač by se většině z Vás(nás) líbilo, aby byly krásně husté a dlouhatánské vlasy zásluhou za péči a starost..., je to jen sen.
K těm ryšavým Arabům- původní Berbeři prý byli zrz.

Jj aj Berberi (jeden Berber patrí k najnajnajlepším kamarátom) ale sami Arabi vravia aj o Araboch nielen o Berberoch Wink
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tak to se omlouvám, jestli někomu vyznělo, nebo jsem to tak špatně napsala já, že Evropanky mít krásné vlasy nemůžou Embarassed Samozřejmě, že můžou, a že jich je! Já teď spíš mluvila o té rase samotné a o dosáhnutí stejné kvality jako mají ony. Takže bych to rozhodně takhle radikálně neuváděla - Asiatky zásadně ano, Evropanky zásadně ne, to bych byla padlá na hlavu Laughing Jen, že ta rasa, a hlavně ten genetický základ v tom hraje rozhodně roli Smile


V pohodě Wink Já si ještě myslím, že se tu srovnává nesrovnatelné - je jasné, že Evropanka nikdy nebude mít přesně takové vlasy jako Asiatka (a naopak), protože jsou to prostě úplně odlišné typy vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 9:37 am    Předmět: Citovat

Já souhlasím s Kathory ta opravdu ryzí strava v Asii má na to ohromný vliv....
Nevěřim tomu,že když budu jíst přesně jako oni tak budu mít taky naprosto stejné vlasy,ale věřim tomu,že když tu stravu takovou budu mít tak mi sice můj druh vlasu zůstane,ale rozhodně bude zdravější a hezčí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

strava vliv má..
ale geny jsou geny.. asiati je mají hebké, my tak napůl a černoši zase hrubé. stejně tak je to s postavou, barvou kůže. s tím nic neuděláme. nejlepší je pracovat s tím, co máme a hlavně potřeby těla přizpůsobit podmínkám naší rodné zeměpisné oblasti.. teta říkala, že jako mladá si vlasy myla mýdlem a smývala ho octovou vodou a měla prý krásné vlasy. ale kdo ví, co by to udělalo s japonkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 12:37 pm    Předmět: Citovat

Sechmet napsal:
strava vliv má..
ale geny jsou geny.. asiati je mají hebké, my tak napůl a černoši zase hrubé. stejně tak je to s postavou, barvou kůže. s tím nic neuděláme. nejlepší je pracovat s tím, co máme a hlavně potřeby těla přizpůsobit podmínkám naší rodné zeměpisné oblasti.. teta říkala, že jako mladá si vlasy myla mýdlem a smývala ho octovou vodou a měla prý krásné vlasy. ale kdo ví, co by to udělalo s japonkou

Jo krom toho, to s tím mýdlem jsem nedávno zkoušela, dokonce jsem to psala na nějakou diskuzi.. a NIC MOC : )) nezkoušejte.. nebylo to nic strašného, jen to prostě blbě umylo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 12:54 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že Asiatky mají jiné vlasy hlavně kvůli tomu, že mají kruhový průřez a Evropanky oválnej. Díky tomu kruhovému průřezu je mají silnější a taky je ten vlas stejnoměrně namáhanej, takže se tolik nepoškozuje. Náš vlas má v jedno směru úplně jinou sílu než v kolmém a proto se spíš poškodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:
Já si myslím, že Asiatky mají jiné vlasy hlavně kvůli tomu, že mají kruhový průřez a Evropanky oválnej. Díky tomu kruhovému průřezu je mají silnější a taky je ten vlas stejnoměrně namáhanej, takže se tolik nepoškozuje. Náš vlas má v jedno směru úplně jinou sílu než v kolmém a proto se spíš poškodí.


Je to trošku jinak. Kruhový průřez mají všechny rovné vlasy - jak asijské, tak evropské, a oválný průřez mají kudrnaté a vlnité vlasy. Kdybys porovnala průřez vlasu asiatky a evropanky s rovnýma hřebíkovitýma vlasama, vypadalo by to stejně.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 3:46 pm    Předmět: Citovat

Sechmet napsal:
teta říkala, že jako mladá si vlasy myla mýdlem a smývala ho octovou vodou a měla prý krásné vlasy. ale kdo ví, co by to udělalo s japonkou


ten ocot je inak dobrá vec, škoda, že po ňom smrdia vlasy, ale mne mama ako "malej" (takej 7-11 ročnej) zmývala hlavu, a veruže som ich mala husté, pekné, s tým mydlom som skúšala len pár krát, keď nebol po ruke šampón/keď som bola niekde mimo civilizácie a zrovna som nemala pri sebe šampón, a nedopadlo to zle...celkom v pohode Smile
ale ten ocot je dobrý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.