Asijská péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=907a615b022b4628689b21fb48fe7ebaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 5:14 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím, ale vždycky jsem četla, že europoidní rasa má vlasy oválnéhou průřezu bez ohledu na typ vlasů. Čím větší rozdíl mezi a a b, tím vlnitější a čím více blíže kruhu, tím rovnější.
Ostatně taky jsem neviděla evropanku která by měla tak rovný vlas, že se neohne, ani když pramen otočíš směrem vzhůru. Vietnamkám vlasy takhle stojí, do určité délky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zase četla, že vlnitost nebo rovnost vlasů je závislá právě na tom průměru - čím oválnější, tím kudrnatější. Asiatky mají rovné vlasy, proto ten kulatý průřez, což ovšem neznamená že by evropanky nemohly mít rovné vlasy s kulatým průřezem. Jasně, je u nich častější, že se jim vlasy aspoň trochu kroutí, ale jsou i takové (třeba já Smile ), co mají rovné hřebíky jako asiatky.

S tím otočením nahoru jsem to zkoušela, trčí mi bez ohnutí nějakých 15 cm Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

Asiatky mají opravdu krásné vlasy Smile Do áčka k nám na školu teď přešla japonka, má opravdu nádherné vlasy, ne nějak hrozně dlouho, ale k lopatkám přibližně je má. Vždycky slintám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 9:12 am    Předmět: Citovat

Jenne: já mam taky rovné vlasy od přírody Very Happy Alespoň to má výhodu že nemusim používat žehličku Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 11:39 am    Předmět: Citovat

Aziatky maju fakt krasne vlasy, ale vsetky maju jednu farbu. My mame aspon tu "vyhodu", ze sa medzi nami najde vela odtienov (od blond az po uplne tmavu).

I ked, ako tak pozeram po vlasoch tu na dv, aspon 50 % z nas su hennovane zrzky Laughing no ale aj tam sa tie odtiene lisia...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 2:26 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, aspoň nemáme všechny černé vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 7:15 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:


I ked, ako tak pozeram po vlasoch tu na dv, aspon 50 % z nas su hennovane zrzky Laughing no ale aj tam sa tie odtiene lisia...


Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lelenka
8-20
8-20


Založen: 5.4.2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 11:08 am    Předmět: Citovat

Dlouhodobě pobývám v Malajsii a chtěla jsem zkusit nějaký nový přípravek na vlasy, našla jsem řasu Asience, ale na lahvičce je z druhé strany napsáno, že je určeno pro asijské vlasy. Myslíte, že mám riskovat a vyzkoušet? Nebo raději ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 2:14 pm    Předmět: Citovat

Lelenka napsal:
Dlouhodobě pobývám v Malajsii a chtěla jsem zkusit nějaký nový přípravek na vlasy, našla jsem řasu Asience, ale na lahvičce je z druhé strany napsáno, že je určeno pro asijské vlasy. Myslíte, že mám riskovat a vyzkoušet? Nebo raději ne?
Záleží, co má s těma vlasama dělat. Nemám vůbec představu. Aby to třeba nebarvilo... Wink Zkus se zeptat nějaký místní, nač to je a jak působí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 3:22 pm    Předmět: Citovat

Vlasy po tom nejspíš neslezou, zádrhel by mohl být, jak píše Harik, v tom případným barvení. A asi taky hodně záleží, na struktuře vlasů -Asiatky je mají dost hrubý a pevný, takže třeba jemný vlasy by tahle péče mohla víc zatěžovat/promašťovat a tak (ale tohle by se možná dalo vychytat dávkováním). Ale samozřejmě nic z toho to dělat nemusí. Asi se zkusit poptat, nebo to holt risknout a v případě neúspěchu postoupit nějaké dámě, pro kterou to bude vhodnější..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.