Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=294cd421d988cd363bc153ab2f25f279Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

No, Fairy, olej rozhodně nevymylo, a to ani nadvakrát. Já vlasy suchý moc nemám, ani konečky-na to mámvlasy ještě fakt hodně krátký - ale docela se mi po tom mýdle leskly i ty kusy vlasů, který ještě pamatujou chemický barvení a občas mají bez kondicionéru či zábalu tendenci působit - no, ne úplně mrtvě a přesušeně, ale tak nějak méně leskle a vitálně než zbytek. Jo, a paní v obchodě taky tvrdila, že má to mýdlo alespoň mírně působit proti šedivění.
Pro tvoji informaci, tohle se píše na krabičce:100% přírodní mýdlo vyrobená na základě starobylého receptu. Speciální směs Aloe vera, bylinných extraktů a esencí poskytuje zvláštní zklidňující péči, která je doporučována pro citlivou pokožu. Hydratační mýdlo Visaka snadno odstraní veškeré nečistoty z vašeho těla a to i přesto, že na Vaší pokožce zůstanou přírodní oleje z Visky. Bylinné složky pomáhají regenerovat Vaši kůži a vlasy. Může se též použít jako šampon.
Tož tak. Mně sedlo, tak snad prokáže dobrou službu i Tobě! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Titanio, já právě mám vlasy mastné tak do 2 cm u hlavy, jinak teď v těhotenství věčně suché jak sláma. Takže pro mě to asi bude opravdu vhodné. Včera jsem v Praze neměla moc času chodit po velké ploše, ale uvítala bych tipy na obchody, kde se dá toto mýdlo v různých městech koupit (poštovné se mi platit nechce). věděl by někdo ještě o nějakém? I v ČB byl kdysi obchůdek s ájurvédskými věcmi, ale už dávno zmizel. Něco bude také jistě v Krumlově, jenže tam než se zas podívám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

V Praze jsem ho kupovala ve Viva Natura na Národní (v pasáži hned vedle toho slavného nožířství), jinde jsem od té doby nebyla (hlídám rozpočet a návštěvy podobnejch obchůdků vždycky končí tím, že si něco koupím, ačkoli mám doma spoustu věcí, který je ještě nutno "doplácat" Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem ho na http://www.najadashop.cz/index.php?A=vyhledane&XNazev=visaka&Idk=1&Idpk=170&rad=1
- při platbě předem se neplatí poštovné.

Mýdlo, které jsem zkoušela na vlasy mně vysušovalo i pleť, tak jsem chtěla zkusit Mýdlárnu Rubens nebo Savon di Midi, ale teď asi zkusím toto. Já sice ajurvédské kosmetice moc nedůvěřuji, protože vzorky Ayucare mě vysušily pleť a ještě k tomu obsahovaly nějaké chemikálie (už si nepamatuji, co to bylo), ale ta cena mýdla za zkoušku stojí, ten šampon bych si nekupovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

Na pleť jsem nezkoušela, syslím si ho na vlásky, ale ty teda rozhodně nevysušuje. Ta cena je fakt fajn, člověk to může aspoň zkusit, aniž by se zruinoval. Mně sedlo - teda na vlasy, tak doufám, že Tvoje pleť si taky pochutná. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

já jsem se chtěla zeptat, pění to mýdlo, když ho dáš na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Trošku, ale moc ne. Ona pohodlnost nanášení není jeho nejsilnější stránka Confused - ale ty vlasy po něm mám fakt pěkný Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Tak mi paní z Viva Natury taky doporučila Visaku a jsem z toho mejdla fakt paf. Neodmašťuje moc, takže na druhé mytí jsem napřed projela Alverde šamponem, pak Visaku, nechala docela dost dlouho a mám hároš jak lvice Elsa. Jinak mám spíš myší ocásky.. Dělá mi to ještě větší objem než láva a i na omak jsou vlasy jiné, hrubější, pevnější, přesně to na ty svoje hedvábný cancoury potřebuju!! Na jemné vlasy, které potřebují objem vřele doporučuji, ladem dokonce leží i nový Hauschka Laughing Jo a už jsem tím myla dvakrát a nesvědí mě šiška!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

Jéé, to jsem ráda, že Ti to tak sedlo. U mně je Visaka co do objemu asi na stejný úrovni jako lávovka s vajíčkem. A s tím šamponem napřed je to dobrej nápad, možná to taky zkusím (zkouším teď najet na mytí jednou tejdně, takže se ty vlasy stihnou trochu promastit i po dýlce).
A právě jsem zjistila, že v létě čeká Visaku se mnou zatěžkávací zkouška - miláček mi suše sdělil, že jedeme na čtrnáct dní na moře (teda doufám, že aspoň dvakrát nebo třikrát zakotvíme - nejlépe někde, kde bude sprcha se sladkou vodou Wink ) -takže mi hned začalo šrotovat v hlavě, co si určitě nesmím zapomenout. No a kvůli úspoře místa bude Visaka asi jedinej tělovlasomycí prostředek, kterej s sebou povleču. Tož se bude muset tužit. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

Téda, gratuluji k cestě!! Zní to báječně, pořádně si to jistě užiješ!! Mě se taky na Visace hrozně líbí ta možnost všepéče, na tělo jsem ji použila poprvé a byla taky bezva Wink Na cesty prostě ideál. Tohle jsem hledala. Moc jsem doufala, že mi sedne šampuk od Lush, ale nesedl a Visaka teď je báječná a dokonce za zlomek ceny!! Wink Dokonce mám pocit, že se mi do vlasů celá vsákne, když po chvilce působení mýdlo smývám, mám pocit, že není co smývat, že mám vlasy čistý, všechna pěna se nějak ztratí a nic neztéká Shocked Hlavní je teda účinek, tedy objem a neškrábací šisule Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.