Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4feb34657acf5d8da11d893228499695Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

Jojo, nesvědící hlavička je poklad! Cool Já už jsem po svejch zkušenostech, který mě vlastně oklikou dovedly na tohle fórum, tak paranoidní, že radši i svoje osvědčený prostředky dost střídám... Ale Visaka je rozhodně objev - a ještě obzvlášť když si vezmeš tu cenu, ta je více než příjemná.
Razz Cool Very Happy
Jinak na tu jachtu se těším, ale trochu se jí i děsím: bohužel mám něco s rovnovážnejma tělískama v uchu, takže kinetóza mě neopustila spolu s dětstvím... Takže mi minimálně den dva trvá, než si zvyknu, že se to se mnou houpe (teda to mluvím o hezkým počasí a kotvení v klidný zátoce Rolling Eyes ), a po vylodění si zase žaludek den nebo dva zvyká, že už se to nehoupe. To je tak, když člověk na starý kolena začne chodit s nadšencem do plachetnic. Rolling Eyes Confused Wink Ale snad ta plavba bude stát za to. Alespoň budu mít příležitost pořádně ozkoušet Visaku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:33 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Téda, gratuluji k cestě!! Zní to báječně, pořádně si to jistě užiješ!! Mě se taky na Visace hrozně líbí ta možnost všepéče, na tělo jsem ji použila poprvé a byla taky bezva Wink Na cesty prostě ideál. Tohle jsem hledala. Moc jsem doufala, že mi sedne šampuk od Lush, ale nesedl a Visaka teď je báječná a dokonce za zlomek ceny!! Wink Dokonce mám pocit, že se mi do vlasů celá vsákne, když po chvilce působení mýdlo smývám, mám pocit, že není co smývat, že mám vlasy čistý, všechna pěna se nějak ztratí a nic neztéká Shocked Hlavní je teda účinek, tedy objem a neškrábací šisule Wink


a propos, zkousela jsi to mejdylko dat na oblicej....? Docela me to láká... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

Tak musim říct,že tohle mejdlíčko používam asi tak měsíc a jsem s nim hodně spokojená. Ze začátku jsem si myla vlasy jen s nim,ale docela se mi mastily. Tak ted to nejdřív vemu jakýmkoliv šamponem a pak ti mejdlem a je to fajn. Takovej objem jsem ještě po ničem neměla (kruci je to pravda - se tu ukejcham). Jen to střídam - jedno mytí šapon-mejdlo a příští mytí jen šampon, protože se mi zdá,že nějak moc pouští hennu Rolling Eyes (vždycky si meju hlavu 2x - špína dolu a pak aby ten šampon moch mít taky nějakej účinek). Neni to tak hrozný, když to dělam takhle na střídačku, ale poprvý když jsem se myla jen tim mejdlem jsem měla pocit,že jsem pustila všechnu barvu. (Tak na druhou stranu ho můžu doporučit těm,co se chtěj rychle zbavit nějaký barvy Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:
Tak musim říct,že tohle mejdlíčko používam asi tak měsíc a jsem s nim hodně spokojená. Ze začátku jsem si myla vlasy jen s nim,ale docela se mi mastily. Tak ted to nejdřív vemu jakýmkoliv šamponem a pak ti mejdlem a je to fajn. Takovej objem jsem ještě po ničem neměla (kruci je to pravda - se tu ukejcham). Jen to střídam - jedno mytí šapon-mejdlo a příští mytí jen šampon, protože se mi zdá,že nějak moc pouští hennu Rolling Eyes (vždycky si meju hlavu 2x - špína dolu a pak aby ten šampon moch mít taky nějakej účinek). Neni to tak hrozný, když to dělam takhle na střídačku, ale poprvý když jsem se myla jen tim mejdlem jsem měla pocit,že jsem pustila všechnu barvu. (Tak na druhou stranu ho můžu doporučit těm,co se chtěj rychle zbavit nějaký barvy Very Happy )


To je zajímavý objev. Takže kdybych si nedejbože někdy obarvila hlavu něčím jiným než hennou(přítel by mi snad ty pařáty i urazil Laughing ),tak koupím Visaku a bude. Jinak mi ani tak neva když se henna barva vymyje-mi jde hlavně o regeneraci-barvičku mám pěknou od přírody takže měnit netřeba Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 11:07 am    Předmět: Citovat

Jna napsal:
... nechala docela dost dlouho a mám hároš jak lvice Elsa. Jinak mám spíš myší ocásky.. Dělá mi to ještě větší objem než láva a i na omak jsou vlasy jiné, hrubější, pevnější, přesně to na ty svoje hedvábný cancoury potřebuju!! Na jemné vlasy, které potřebují objem vřele doporučuji...

Shocked Shocked Shocked Tak to mě hodně láká k vyzkoušení! Mám vlasy docela jemné a plihnoucí (pokud nepoužiju lávovku), takže něco podobného potřebuji.

Jen si moc nedovedu představit, holky, jak ho nanášíte - rozpěníte v ruce a pak tu pěnu dáte na hlavu? Ptám se jak primitiv, pardon Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

Herminko, houby primitiv, taky jsem nad tím dumala (ještě je varianta, že jsem primitivové dva Laughing )a pak jsem to fakt jen rozmydlila v ruce a nanesla asi na tři namydlení do vlasů Wink Nevýhodou akorát je, že už dnes mám hlavu děsně zmaštěnou Sad , ještě nevím, jestli je to tím, jak jsem si do ní nevěřícně hrabala nebo to tak prostě s Visakou bude pořád Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Jno, díky, tak jsem to nějak odhadla Wink
Doufám, že se vláskyumoudří - nebo spíš Ty a nebudeš si do nich tolik hrabat Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Hlásím vlásky čerstvě umyté Visakou Very Happy Myje se s ní moc příjemně (někdo tu psal, že špatně pění, mně pěnila jak divá) a vlasy vypadají pěkně (objem podobný jako po lávovce, ale jsou lesklejší, nicméně i trošku jemnější, a nezdá se, že by mi to stáhlo hennu), u mě je ale důležité, jak budou vypadat další dny a jestli potom nebudou moc jemné... Uvidíme, nicméně zatím jsem spokojená a hlavně nadšená z té univerzálnosti Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

Je tu nějaký nadšenec, který ví, kde to zázračné mýdlo koupit v Brně? Smile
teda jakože teoreticky bych mohla obcházet všechny zdravé, dokud bych na něj nenarazila, ale mé časové možnosti jsou omezené, tak se radši ptám, než abych po městě běhala jak šílená.. děkuju moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem to mýdlo myslím viděla ve Zdravém životě (prodejna zdravé výživy na Lidické mezi zastávkami Antonínská a Moravské náměstí) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.