Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b8fcaf584a867a3b5c0747599f26fd8cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 12:45 am    Předmět: Citovat

Tak momentálně to vypadá, že jsem plašila zbytečně, včera v noci drahý opět dostal záchvat (silnější než ty předchozí), a to jsem sice měla hlavu umytou, ale ne Visakou, takže bůhví, čím to tedy je Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 4:32 pm    Předmět: Citovat

No, tak hlásím další pokus s Visakou a je to jako předtím. Jako vlasy umytý, objem dobrý, ale nemůžu ten "omak" u hlavy. Mastně to nevypadá, ale jak na to šáhnu, tak u hlavy cítím ty vlasy jako mastné. No, a mám trochu problémy to vydejchat. Tak to asi shrnu - lávovka a Visaka si s mými vlásky moc nerozumí, ajurvéďák zatím výrazně ano. No co, nemůže všechno sedět každýmu a na tělo je Visaka výborná, tak aspoň nemusím v nejbližší době kupovat sprcháč.

Shahlah: tak to držím palce, ať zjistíte čím to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, já se s tou Visakou snad vážně nedomluvim.... vymývala jsem opravdu důkladně (po zkušenostech), pak jsem vlasy ještě přelila zředěným kondicionerem a znova důkladně vymyla a stejně nic moc. Vlasy jsou ztěžklý, pramíkujou, objem nic moc... Už nevim, co ještě zkusit...ale nechci Visaku hned odsoudit... u lávovky jsem taky docela dlouho zkoušela růzosti a kdybych to vzdala, neměla bych nejlepší věc na vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 8:09 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Ach jo, já se s tou Visakou snad vážně nedomluvim.... vymývala jsem opravdu důkladně (po zkušenostech), pak jsem vlasy ještě přelila zředěným kondicionerem a znova důkladně vymyla a stejně nic moc. Vlasy jsou ztěžklý, pramíkujou, objem nic moc... Už nevim, co ještě zkusit...ale nechci Visaku hned odsoudit... u lávovky jsem taky docela dlouho zkoušela růzosti a kdybych to vzdala, neměla bych nejlepší věc na vlasy...

A myješ před Visakou šamponem? Já když jednou zkusila jen Visaku, tak byly ještě mastnější než před umytím, kdežto po šamponu není jediný problém. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 11:27 am    Předmět: Citovat

Já používala tento postup: šampon, visaka, kondicionér. Samotná visaka mi vlasy bohužel neumyla. Ale v rámci šetření vody, jsem visaku vypustila úplně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 10:59 am    Předmět: Citovat

No, tak to bude tím - šamponuju jen jednou. Takže buď použiju Visaku nebo jiný šampon (a pak oplachovací kondicionér a nakonec ještě kapka mandlového oleje do vlhkých konečků). Takže nikdy Visaku s nějakým dalším šamponem... Dvojí šamponování mi nevyhovuje, měnit to nechci ani kvůli Visace.

Jinak musím ohlásit, že druhý den ten ošklivý mastný "omak" zmizel - asi se ty oleje konečně vstřebaly. Tak si ji na ty vlasy asi nechám, asi ty oleje potřebovaly vlásky jedny, i když používat budu zřejmě jen jednou za čas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

Tak už mám taky Visaku!!!
Narazila jsme na ni náhodou, kousek od Vltavský je malinkej bio obchudek, kterej teda sortimentem bio kosmetiky, mi vyrazil dech a nevěděla jsem na co se dřív dívat. Ale přítel byl neoblomný a museli jsme jít. Tak mi koupil konev na čaj a kvůli mímu smutnýmu pohledu i VISAKU!
Už se těším na zítřejší mytí vlásků. Zkoušela jsem si s ní umejt ruce a teda, měla jsem hnusnej ztahující pocit, kterej po uschnutí naštěstí zmizel. Tak jsem zvědavá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 11:35 am    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkoušela, ale na vlasy bohužel nesedlo... Sad Zdálo se mi, že se ta pěna bleskurychle vpila do vlasů, a pak už nešla vymýt, možná to byl jen pocit, každopádně výsledek byl poměrně nevalný, vlasy docela matné, zplihlé, konečky strašně vysušené.

Ale naštěstí to nebylo zas taková investice a na tělo ho využiju Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:

Jinak musím ohlásit, že druhý den ten ošklivý mastný "omak" zmizel - asi se ty oleje konečně vstřebaly. Tak si ji na ty vlasy asi nechám, asi ty oleje potřebovaly vlásky jedny, i když používat budu zřejmě jen jednou za čas...


Meadow, jestli je to takový voskový pocit, který druhý den zmizí, tak ho má s mýdlem zpočátku většina lidí a pomáhá na to opláchnout roztokem s jablečným octem nebo citronovou šťávou. Po nějaké době si na to vlasy zvyknou a jablečný ocet není třeba.

Egle, jestli to nechceš vzdát, tak se podívej sem: http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=74

Je to sice děsivě dlouhé vlákno, ale nějaké shrnutí a tipy najdeš na prvních pár stránkách a jestli nějakou informaci o mýdlech na vlasy nenajdeš tady, tak už nikde. Laughing
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Egle, jestli to nechceš vzdát, tak se podívej sem: http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=74

Je to sice děsivě dlouhé vlákno, ale nějaké shrnutí a tipy najdeš na prvních pár stránkách a jestli nějakou informaci o mýdlech na vlasy nenajdeš tady, tak už nikde. Laughing

dík, mrknu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.