Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=890fd2268e63dc67e844c06b4be2c413Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Meadow napsal:

Jinak musím ohlásit, že druhý den ten ošklivý mastný "omak" zmizel - asi se ty oleje konečně vstřebaly. Tak si ji na ty vlasy asi nechám, asi ty oleje potřebovaly vlásky jedny, i když používat budu zřejmě jen jednou za čas...


Meadow, jestli je to takový voskový pocit, který druhý den zmizí, tak ho má s mýdlem zpočátku většina lidí a pomáhá na to opláchnout roztokem s jablečným octem nebo citronovou šťávou. Po nějaké době si na to vlasy zvyknou a jablečný ocet není třeba.


Hm, tak to bych měla zase experimentnout Wink Laughing - jsem se poslední měsíc soustředila na dopotřebování dvou lahviček, co v nich zbývá už jen málo, a experimenty žádné, tak bych měla zas něco podniknout, když už tady mám návod na míru... (díky) Laughing Laughing Zkusím a uvidím. Škoda, že mám dneska ráno mytou šišku, bude to muset pár dní počkat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 11:19 am    Předmět: Citovat

Tak teda zkusím po umytí visakou opláchnout octovou vodou, jestli mě to té ulepenosti zbaví... myslíte, že můžu použít normální kvasný ocet, nebo si musim pořídit jablečný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Nevíte, prosím, kde bych toto mýdlo sehnala v Olomouci? Díky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Tak teda zkusím po umytí visakou opláchnout octovou vodou, jestli mě to té ulepenosti zbaví... myslíte, že můžu použít normální kvasný ocet, nebo si musim pořídit jablečný?

Můžeš i normální...nebo cit. šťávou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clairen
8-20
8-20


Založen: 24.2.2011
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 11:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, prosím vás, kde tu Visaku seženu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

Clairen napsal:
Ahojte, prosím vás, kde tu Visaku seženu?


Pokud jsi z Prahy, tak v bio obchůdku v Kotvě ji určitě mají Wink
www.biooo.cz
Ale určitě bude k sehnání i jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kussenka
21-40
21-40


Založen: 26.5.2011
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 1:14 pm    Předmět: Visaka Citovat

Ahojte holčičky..Tak sem si koupila ve zdravíčku Visaku a musím říct že se mi bohužel potvrdilo to, co mnohým z vás...Hrozně se mi po tom mastí vlásky a samotnou mastnotu to moc neumyje.I můj vepříček to říkal...Ale co, já mam dost suché konečky tak budu visaku používat jen jako alternativu kondicioneru právě jen na tyto suché kocne...Dnes večer jdu do toho tak uvidime Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 7:50 am    Předmět: Citovat

Zkoušeli jste někdo prosím i ten šampon visaka? Je dooost drahý, ale řekla jsem si, že to zkusím kvůli lupům a... je na něm napsané 10 minut masírovat pokožku hlavy, dá se to tak dlouho vůbec vydržet? A je to nutné? Dovedu si to představit leda by mi tu hlavu masíroval někdo jiný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zobjena
0-7
0-7


Založen: 28.12.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

tak moje velejemné, až kojenecké vlasy, od polovice "dĺžky" strápene peroxidom, Visaku moc rady Smile dala som si ju vždy po umytí Lush šampukom, ktorý je silne odmasťovací až presúšací a nádhera! vlasy mám po nej objemné, lesklé a držia pekne tvar. Takže Visaka sa stane stálou obyvateľkou mojej skrinky (na telo je tiež výborná, aj na moju ekzematickú pokožku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 2:04 pm    Předmět: Citovat

Už tři měsíce se dokopávám tady napsat své zkušenosti s visakou, teda co je toto za výrobek Shocked už nikdy si ani v nouzi neumyju hlavu ničím jiným! Než jsem si před těmi třemi měsíci začala používat, mastily se mi vlasy neskutečným způsobem, myla jsem každé ráno a už večer bývaly mastné, připláclé, prosvítala mi hlava, prostě fekál, pak mi v Alpíku paní doporučila visaku a konečně nejsem otrokem svých pačesů Shocked po umytí a vyfénovaní (hanba mi Embarassed ) vypadají HUSTÉ, objemné, lehké a vzdušné (i když teda občas na dotek tam je ten lepivý povlak trochu, ale myslím že právě ten ty vlasy tak natužuje), myju ne denně nýbrž třikrát týdně, jen výjimečně častěji, když jsem třeba s přítelem dva dny po sobě a prostě chci být krásná Laughing takže úplná paráda! Fakt jsem nadšená a nic jiného už mi na hlavu přijít nesmí.
Nevýhody jsou akorát v tom, že dost masivně vymývá hennu, takže čerstvě nahenněné odrosty jsou po třech umytích zas vymyté, ale tak prostě budu barvit častěji, a taky trochu vymývá i stoletou hennu z délek, takže jsem se zbavila nežádoucího tmavnutí henny ve vlasech Smile a taky vlasy šíleně DREDUJE! Nikdy se mi vlasy při mytí moc necuchaly, ale teď extrémně a hlavně u hlavy (možná proto potom ten lvi objem Laughing ), takže kondicionér to nevyřeší, neb ho k hlavě nedávám. Tudíž když se jednou týdně rozčesávám, tak je to docela porod, ale zas jsem si pořídila kančák, tak je to spíš jak porod s epidurálem. Ne že bych měla srovnání. Jsem se rozepsala, sakra Laughing Každopádně, jemnovlásky do toho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.