Ozdůbky do různých části těl
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 71, 72, 73  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=239082254dfe4335f768eabd2dfce111Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 10:37 pm    Předmět: Ozdůbky do různých části těl Citovat

Když tak koukám, chybí mi tady trošku pokec na téma "PIERCING". Je tady už i tetování hennou, ale pro mě jsou ozdůbky z chirurgické oceli asi nejzajímavější Laughing . Jen doufám, že nejsem slepá a tohle téma tady už není Shocked Very Happy Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 7:28 am    Předmět: Citovat

Mě osobně se tedy tato nová möda moc nelíbí, já osobně na tom nevidím nic hezkého, když nějaký člověk při mluvení otevře pusu a je vidět , že má něco zabodlýho v jazyku a nebo když mu něco železného kouká v oboří, tváři a nebo tak podobně. Jsem asi velice staromódní a asi nejdu s dobou, ale je fakt , že tento druh "zdobení" a dá se říci i sebe mrzačení, se mi zásadně nelíbí...
Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Moje obliba piercingu končí u náušnic, s jedinou výjimkou a tou je pupík. Tam mám červený kamínek, ale ne proto, že bych se tím chtěla nějak parádit nebo bych vyznávala tuto módu. Měla jsem totiž nepěkně zdeformovaný pupík jizvou po laparoskopické operaci, proto jsem dloooouho přemýšlela co s tím a nakonec jsem zašla do salonu, zda by to nešlo nějak zamaskovat pávě nějakým šperkem. Tam jsem zjistila, že do jizev se píchat nesmí, takže mi udělali díru těsně vedle ní, ještě to šlo. Ten kamínek skutečně odvedl pozornost od toho zpotvoření, i když ho samozřejmě nenapravil a já byla spokojená, udělala jsem tím to jediné, co se dalo.
Teď s tím ovšem mám v těhotenství problém. Doktorka na mě naléhá, abych šperk vyndala, prý to dráždí dělohu. Nechápu tedy jak, je to jen kousíček chirurgické oceli a já s tím nemám sebemenší potíže, žádné záněty , nic takového (naštěstí nemám citlivou kůži, i když je tenká a bílá). Horší je, že když to na několik měsíců vyndám, tak mi to zaroste a protože vedle je ta jizva, už to nebude kam nechat znovu píchnout Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Doktorka mi řekla, že tam mám zkusit dát nějakou nit nebo tak, ale nevím, zda to bude stačit. Co si o tom myslíte? Máte nějakou zkušenost s tím zarůstáním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Moje obliba piercingu končí u náušnic, s jedinou výjimkou a tou je pupík. Tam mám červený kamínek, ale ne proto, že bych se tím chtěla nějak parádit nebo bych vyznávala tuto módu. Měla jsem totiž nepěkně zdeformovaný pupík jizvou po laparoskopické operaci, proto jsem dloooouho přemýšlela co s tím a nakonec jsem zašla do salonu, zda by to nešlo nějak zamaskovat pávě nějakým šperkem. Tam jsem zjistila, že do jizev se píchat nesmí, takže mi udělali díru těsně vedle ní, ještě to šlo. Ten kamínek skutečně odvedl pozornost od toho zpotvoření, i když ho samozřejmě nenapravil a já byla spokojená, udělala jsem tím to jediné, co se dalo.
Teď s tím ovšem mám v těhotenství problém. Doktorka na mě naléhá, abych šperk vyndala, prý to dráždí dělohu. Nechápu tedy jak, je to jen kousíček chirurgické oceli a já s tím nemám sebemenší potíže, žádné záněty , nic takového (naštěstí nemám citlivou kůži, i když je tenká a bílá). Horší je, že když to na několik měsíců vyndám, tak mi to zaroste a protože vedle je ta jizva, už to nebude kam nechat znovu píchnout Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Doktorka mi řekla, že tam mám zkusit dát nějakou nit nebo tak, ale nevím, zda to bude stačit. Co si o tom myslíte? Máte nějakou zkušenost s tím zarůstáním?


Teda fay, musím říct, že mě pěkně zamrazilo, z toho čtení Rolling Eyes Já bych to okamžitě vyndala! Přeci zdraví Tvoje i miminka je důležitějsí, než zamaskování jizvy, i kdyby to byla jenom doktorčina domněnka. Jinak co se toho zarůstání týče, tak já jsem asi rok nenosila náušnice a dirky mi nezarostly, jen to potom dalo práci tam ty naušnice znovu dát. Ale nevím, jak je to u pupíku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Moje obliba piercingu končí u náušnic, s jedinou výjimkou a tou je pupík. Tam mám červený kamínek, ale ne proto, že bych se tím chtěla nějak parádit nebo bych vyznávala tuto módu. Měla jsem totiž nepěkně zdeformovaný pupík jizvou po laparoskopické operaci, proto jsem dloooouho přemýšlela co s tím a nakonec jsem zašla do salonu, zda by to nešlo nějak zamaskovat pávě nějakým šperkem. Tam jsem zjistila, že do jizev se píchat nesmí, takže mi udělali díru těsně vedle ní, ještě to šlo. Ten kamínek skutečně odvedl pozornost od toho zpotvoření, i když ho samozřejmě nenapravil a já byla spokojená, udělala jsem tím to jediné, co se dalo.
Teď s tím ovšem mám v těhotenství problém. Doktorka na mě naléhá, abych šperk vyndala, prý to dráždí dělohu. Nechápu tedy jak, je to jen kousíček chirurgické oceli a já s tím nemám sebemenší potíže, žádné záněty , nic takového (naštěstí nemám citlivou kůži, i když je tenká a bílá). Horší je, že když to na několik měsíců vyndám, tak mi to zaroste a protože vedle je ta jizva, už to nebude kam nechat znovu píchnout Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Doktorka mi řekla, že tam mám zkusit dát nějakou nit nebo tak, ale nevím, zda to bude stačit. Co si o tom myslíte? Máte nějakou zkušenost s tím zarůstáním?

Fairy, tohle se běžně řeší tak, že kovovž šperk vytáhneš, aby netlačil a nepřekážel a nahradíš ho měkkým plastovým (většinou silikonovým) šperkem... zkus zajít do salonu, nebo se poohlídni po netových obchodech a sežeň si silikonovou činku, co se dává do jazyka. Je měkká a netlačí Wink
A s tím zarůstáním, moje skorošvagrová ho měla přes těhotenství vyndaný a nezarostl, ale tam hodně záleží, jak je vpich starý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

mě osobně se teda piercing líbil vždy. už na zš jsem si píchla obočí, ale jelikož v tý době ještě chiro ocel nebyla příliš častá, dala jsem tam obyč stříbro. takže to začalo hnisat (i když on to snad ani hnis nebyl, stříbro jen a pouze reaguje s krvinkama či co a špatně se to hojí a ty bílé krvinky tak stále tečou), takže jsem 14 dní chodila s okem jak quasimodo a pak to radši vyndala. škoda, že jsem ještě nevěděla, co je to ocel:( pak taky pupík, ale to dopadlo obdobně. jedině ucho mi zůstalo a to díky oceli:) a před dvěma lety jsem málem šla na jazyk, ale drahoušovi se to nelíbilo, tak jsem to kvůli němu vzdala. nakonec mám aspoň labret, ale nosím tam jen hrot:) až budou maňásky, tak si chci koupit hladký kroužek:)
podle mě vhodně umístěný pierc je dobrá ozdoba, samozřejmě pokud toho není moc a na hrozných místech Smile ale dnešní doba mě trochu štve, protože pierc by měl přeci jen něco vyjadřovat, a to právě moc lidí nechápe, takže každá slečinka a každej frajeer to dneska maj:/ (čímž nechci někoho urazit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Piercing v pupiku je dost nebezpečný, mluvila jsem o tom kdysi s dětským lékařem,při troše smůly může zpusobit rozsáhlý a nebezpečný zánět v břišní dutině (spolužačka dcery s tím skončila v nemocnici). V uších je zase spousta akupunkturních bodů, které když se napichnou nebo nastřelí způsobují další zdravotní problémy- bolest hlavy, problemy se zrakem atd . Také jsem měla období, kdy jsem uvažovala o další dírce v uchu, ale představa,že by se mi mohl zhoršit zrak mě odradila. Dcera má v jednom uchu dvě dírky, ta druhá ji neustále hnisá....
Fairy - nemyslím, že by ti dírka u pupíku zarostla - spíš naopak - jak se budeš kulatit, bude se ti kůže okolo pupíku napínat a dírka se spíš zvětší. Ale určitě být tebou bych lékařku poslechla Exclamation


Naposledy upravil ilona dne ne leden 06, 2008 1:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:

Teda fay, musím říct, že mě pěkně zamrazilo, z toho čtení Rolling Eyes Já bych to okamžitě vyndala! Přeci zdraví Tvoje i miminka je důležitějsí, než zamaskování jizvy, i kdyby to byla jenom doktorčina domněnka. Jinak co se toho zarůstání týče, tak já jsem asi rok nenosila náušnice a dirky mi nezarostly, jen to potom dalo práci tam ty naušnice znovu dát. Ale nevím, jak je to u pupíku...


Káťo, já právě mám dojem, že to nemůže nijak vadit. Doktorka sama říkala, že někdo to tam má až do porodu, ale prý to prostě není dobré. Já nevím. Nemám alergii na žádný kov, stříbro, nikl, cokoli a tady jsem zainvestovala do kvalitní chirurgické oceli, která ani žádné alergické reakce působit nemůže. a co se tlačení týče, tak za 1). mám ještě malé, nenapjaté bříško, za 2.) se mi zdá přehnané, že by ten půlcentimetr kovu pod kůžičkou, navíc od břišní dutiny oddělený ještě slušnou vrstvou tuku, mohl nějak tlačit na dělohu.
Jinak egle děkuji za radu, hned se po silikonové náhradě poohlédnu. Můj vpich je starý asi dva roky, bezproblémový, zahojený. Někde jsem však četla, že to může zarůst i za pár dní, tak bych to nerada riskovala. Myslím, že tohle je individuální. Kdyby to šlo píchnout znovu vedle, tak bych se na to vykašlala, ale takhle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak silikonové činky do jazyka nikde nevidím Sad . Jediné k mání jsou z bioplastu a vypadají podobně tvrdé jako ocel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám v každým uchu dvě dírky, ale naušnice nenosím. Tím moje ozbobení končí Laughing Fakt hodně se mi ale líbí piercing do pupíku, vážně o něm uvažuju, nejlépe ještě do léta. Bohužel ale vím o několika slečnách, kterým piercing v pupíku při hojení vyhnisal ven. Prostě ho kůže vyhojila ven, tak se toho trochu bojím. Ale moc se mi to líbí.
Fairy, asi bych to neřešila do doby, než bude břicho hodně velký a kůže hodně napnutá. Pak dát třeba ten silikonovej, protože je fakt, že ta kůže je pak vážně hodně napnutá ( někdy tak, až že popraská ), pupík sám vyleze ven a bůhví, co by to pak nadělalo za škodu. Souvislost ale s dělohou taky nevidím žádnou, spíš mi přijde doktorka jako odpůrkyně piercingu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 71, 72, 73  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.