Ozdůbky do různých části těl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f591d587789d0049a1cf633a1e629cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 2:42 pm    Předmět: Citovat

jak píše egle, ch. ocel, zlato, ale hlavě titan, ten se dělá i v různých barevných úpravách, třeba černá, zlatá (pozlacené zlatem), zirkonová úprava, modrá.... titan je lehčí a není alergenní, takže i za mě titan.... dělají se i z bioplastu.... na trhu je určitě z čeho vybírat, záleží kde a jak chceš náušničku shánět.... když tak pro inspiraci hledej v googlu (a nejen tam) nostril, nostrilka Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 11:18 pm    Předmět: Citovat

Dotaz: Nezavadil jste někdo o nějaký fakt zajímavý šperk do nosu? Něco lepšího, než je delfínek, motýlek a kroužek s kuličkou?
Dneska jsem si sice donesla asi 8mm hrot, ale nejsem si jistá, jestli to nevypadá spíš jako kdybych si v nose zapomněla hřebík.. Laughing
Tak prostě jestli by jste někdo neměl tip na něco, u čeho (by) jste si řekli "ty jo, fakt dobrý". Já už jsem obrátila naruby všechny prodejny v okolí i internetové obchody, ale nějak nikde nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 9:22 pm    Předmět: Citovat

doporučuju zajít někde do studia, kde mají katalog šperků, a objednat tam.... nechci menovat firmu, aby to nevypadalo jako reklama (kdyžtak PM), ale nostrilky (a ne jen ty) se dělají i jinačejší, než tebou vyjmenované Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 9:43 pm    Předmět: Citovat

No to já právě vím, ale nikdy už to nikde nenajdu dostupné ke koupi Smile
Ale děkuju za tip, zkusím to Smile Jinak myslím, že tu firmu můžeš i sem, určitě nebudu sama, kdo se rád podívá..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 8:05 am    Předmět: Citovat

no právě, ony ty firmy a studia chtějí taky něco natržit, takže neprodávají vše volně, ale právě přes studia, tudíž katalogy s plnou nabídkou najdeš většinou jen tam.... což ale znamená, že si připlatíš, protože studio ti to asi za nákupku neprodá Smile a čekací doba je taky nevýhoda, záleží, jak to které studio objednává, někde jezdí jen dealer jednou za čas....

co vím, tak kamarádce jezdí týpek z Wildcatu, pokud mrkneš na stránky, tak zjistíš, že je tam celkem.... prd http://www.wildcat.cz/products.php?cid=63
ale ona má na studiu plný katalog a je tam krásných věcí, až z toho oči přecházejí.... kvalita šperků je taky ok... pokud si vybereš, není pro ni problém to objednat....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 11:17 am    Předmět: Citovat

Připlacení mi nevadí, počítám s tím Smile

Děkuju za odkaz a tipy, zkusím nějaké to studio Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 1:39 pm    Předmět: Citovat

Taru: Vim ze kdyz jsem shanela informace o dostupnosti titanovych krouzku (segmenty o nestandartni velikosti ze kterych nakonec seslo) tak jsem narazila na firmu http://www.asteel.cz/ a ti delali sperky i z titanu na zakazku.

Nevim teda, jestli i nostrilky a podobne, ale mozna by stalo za to je kontaktovat a domluvit se ... pokud mas teda presnou predstavu o tom, jak by ten sperk mel vypadat.

Kdyz sem se poptavala na sest krouzku (segmentu) o prumeru 6 mm tak to vychazelo cca 300,- za krouzek (titan)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 5:01 pm    Předmět: Citovat

Protože moje dosavadní díry byly všechny home made, mám dotaz:

Za jak dlouho je možné nechat tu činku zkrátit. Je to dlouhé a věčně se mi za to chytají vlasíky za ušima a tím pádem si za to trhám. Nejen, že mě to štve, ale navíc to jaksi narušuje hojení.
Jednu mám kousek nad lalůčkem už v chrupavce a jednu ještě v lalůčku.

Děkuji hezky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 2:51 am    Předmět: Citovat

Mate tu prosim niekto skusenosti s roztahovanim usi? Aneb na stare kolena som sa zblaznila. Twisted Evil Laughing
Medzi znamymi nemam nikoho kto by tomuto typu body mod holdoval a tak nepoznam odpovede ani na tie najelementarnejsie otazky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 9:18 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Mate tu prosim niekto skusenosti s roztahovanim usi? Aneb na stare kolena som sa zblaznila. Twisted Evil Laughing
Medzi znamymi nemam nikoho kto by tomuto typu body mod holdoval a tak nepoznam odpovede ani na tie najelementarnejsie otazky. Rolling Eyes

Takto zbláznená som bola asi pred rokom, takže som študovala čo sa dalo... nikdy som roztahovanie usi ale nerealizovala.
Ak si spravne pamatam tak zacinas s klasickými dierkami a postupne pridavas na objeme plugu. to ako "rychlo postupovat" na to ma kyzdy vlatstny nazor... na jedne krat maw o 1 mm a trva to cca 4 tyzdne kym . Odporuca sa pouzti krem, ja som skusala kokosovy olej Very Happy
Ja som si kupila najmesi aky som nasla ale ani za boha ho narvat do ucha tak som to nechala tak... Sad
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.