Ozdůbky do různých části těl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=421f632fa22cb29fd47a7b1fd936b095Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 12:06 pm    Předmět: Citovat

Ide skuskove, mam potrebu riesit hovadiny, poznas to. Laughing
Zatial som z videi na jutube pochopila ako funguje expander (hoci sa mi zda docela drasticke roztiahnut ucho o 1mm na jedno posedenie), ale tie vsemozne pestrofarebne slimaky a claws stale nepoberam. Aj tie sluzia na postupne roztahovanie alebo uz ako final ozdoba? Netaha to vahou dierku skor dole ako rovnomerne do stran? A jak to tam drzi ked na tom ludia nenosia gumicky? A jak to tam vobec narvu ked je kazda cast inak siroka? Tolko blbych otazok... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 1:45 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Mate tu prosim niekto skusenosti s roztahovanim usi? Aneb na stare kolena som sa zblaznila. Twisted Evil Laughing
Medzi znamymi nemam nikoho kto by tomuto typu body mod holdoval a tak nepoznam odpovede ani na tie najelementarnejsie otazky. Rolling Eyes


Já roztahuju cca 5 let. V pravým uchu mám 16mm a v levým se postupně dostávám na 14. Snažím se roztahovat pomalu, kvůli případným problémům (blowout, apod.). A navíc jsou ty ušiska pak náádherně pružný, takže se nebojím, že by se případně nestáhly třeba na 2-3mm. Smile
Expander nedoporučuju. Je to, přesně jak píšeš, dost drastický. Ono, jeden milimetr při zahojeným, krásně volným uchu není zas tak moc. Ono samo ucho si řekne, jestli je schopný se roztáhnout víc, nebo ne. Já jsem dřív používala různý spirálky a hroty z FIMA. Ale později jsem přišla na to, že to není úplně ideální materiál. To si spíš opravdu zainvestovat do prvních pár milimetrů a pořídit si titan, chrirurgickou ocel nebo třeba akrylát. Hlavně nic porózního, co by ti vsakovalo maz z ucha a v podstatě ti to to ucho "požíralo". Nakonec je výhodný si koupit mini plug nebo tunel a pořídit si teflonovou pásku (pohybuje se kolem 20,- za několik metrů, používá se k těsnění) nebo bondage pásku, která je teda dražší. Jsou to čtvrt milimetru silný pásky bez lepidla a normálně se používají k roztahování. Třeba každej druhej den si přimotáš jednu vrstvu pásky, zkrátka, až ucítíš, že by to šlo, tak přimotáváš. Tohle je taková asi nejmíň drastická a invazivní metoda. Bezbolestná, nejsou s tím problémy. Smile Roztahováky jako takový se nedoporučuje nosit jakožto šperky, protože to dost tahá ucho a dochází k deformacím. Stejně jako se používá v některých kulturách závaží pro roztahování uší. Způsobí to to, že lalůček v místě největšího zatížení slábne a může prasknout. Ale pokud se roztahovák nosí jako samotnej prostředek roztahování a časem se vymění za patřičnej šperk, tak je to v pořádku a ucho to neodnáší. Narozdíl od závaží ti roztahovák roztáhne ucho rovnoměrně. Jinak, gumičky se vyplatí hodně. Sem tam dojde k posunutí nebo vypadnutí šperku (což úplně nechceš, protože musíš potom začít od znova Very Happy) a alespoň jedna gumička zezadu je výborná věc. Ale ucho to u menších, lehčích šperků udrží v pořádku. Hlavně když není ještě pořádně povolený, tak je tam určitý napětí.

Jsem se rozepsala Rolling Eyes Laughing Omlouvám se za tak dlouhej příspěvek. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 2:36 pm    Předmět: Citovat

Kludne sa rozpisuj, ja ti za to budem nesmierne vdacna. Aspon tu nebudem trpiet samomluvou. Very Happy

Ako... Neplanujem nic drasticke, najskor to dat pomaly na 3mm a ak ma to dovtedy neomrzi tak pokracovat na 5mm. Viac zrejme nie, hoci nikdy sa nema hovorit nikdy a takych 8mm tiez nie je na zahodenie. Twisted Evil Co som citala, tak to by prave mala byt ta hranica "nenavratna" (8-10mm), kedy sa dierky este bez problemov stahuju do relativne povodneho stavu a ktoru nechcem prekrocit.
Momentalne do oboch usi v pohode narvem 0.8-1mm nausnice, asi ako kazdy normalny smrtelnik. No zda sa mi, ze mam dierky moc vysoko, nie uprostred lalocika - moze to byt problem aj pri tak malych roztiahnutiach?
No a zatial som mala vymysleny plan utoku: sperky vyberat urcite minimalne chirurgicku ocel ak nie titan (ten je koukam oproti oceli docela nedostatkove zbozi), do oboch usi strcit 1.2mm labrety (to by snad mohlo ist v pohode bez vacsieho nasilia?), po mesiaci vymenit za 1.6mm (da sa to aj bez expandera?), zase po mesiaci 2mm barbells (pomocou expandera), 2.5 (detto), 3 (detto) no a potom sa uvidi. Ale od 3mm uz nenachadzam +0.5mm option expanderu ani tunelov, takze by to prave chcelo roztahovat po tom 1mm na posedenie. Coz je hrozostrasne a ta titanova paska znie ako rajska hudba. Laughing
Je to takto vobec realne? Chcem to robit co najsetrnejsie, prave kvoli moznemu opatovnemu stahovaniu a predideniu vzniku blowoutov. No ale ked hovoris, ze expandery su zlo, tak neviem, som stratena. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 3:36 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Kludne sa rozpisuj, ja ti za to budem nesmierne vdacna. Aspon tu nebudem trpiet samomluvou. Very Happy

Ako... Neplanujem nic drasticke, najskor to dat pomaly na 3mm a ak ma to dovtedy neomrzi tak pokracovat na 5mm. Viac zrejme nie, hoci nikdy sa nema hovorit nikdy a takych 8mm tiez nie je na zahodenie. Twisted Evil Co som citala, tak to by prave mala byt ta hranica "nenavratna" (8-10mm), kedy sa dierky este bez problemov stahuju do relativne povodneho stavu a ktoru nechcem prekrocit.
Momentalne do oboch usi v pohode narvem 0.8-1mm nausnice, asi ako kazdy normalny smrtelnik. No zda sa mi, ze mam dierky moc vysoko, nie uprostred lalocika - moze to byt problem aj pri tak malych roztiahnutiach?
No a zatial som mala vymysleny plan utoku: sperky vyberat urcite minimalne chirurgicku ocel ak nie titan (ten je koukam oproti oceli docela nedostatkove zbozi), do oboch usi strcit 1.2mm labrety (to by snad mohlo ist v pohode bez vacsieho nasilia?), po mesiaci vymenit za 1.6mm (da sa to aj bez expandera?), zase po mesiaci 2mm barbells (pomocou expandera), 2.5 (detto), 3 (detto) no a potom sa uvidi. Ale od 3mm uz nenachadzam +0.5mm option expanderu ani tunelov, takze by to prave chcelo roztahovat po tom 1mm na posedenie. Coz je hrozostrasne a ta titanova paska znie ako rajska hudba. Laughing
Je to takto vobec realne? Chcem to robit co najsetrnejsie, prave kvoli moznemu opatovnemu stahovaniu a predideniu vzniku blowoutov. No ale ked hovoris, ze expandery su zlo, tak neviem, som stratena. Neutral


Nemělo by to dělat neplechu. Horší by bylo, kdyby byla moc nízko Smile No, někdo to dělá i tak, že prostě sebere piercingy a náušnice a postupně přidává náušnice jednu po druhé, až se dostane na tu 1,6ku, atd. A od 3mm doporučuju právě tu pásku. Pak už je to všechno po 1mm, takže páska to vždycky jistí. Zkus se mrknout na youtubu Smile (tapping method). Reálný je to vždycky. Stačí naslouchat svýmu tělu a dělat to pomalu a s citem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 3:54 pm    Předmět: Citovat

Ukludnila si ma, ze nie som uplny blazen, dakujem. Very Happy
A ako sa treba o tie usi starat? Cim a ako casto cistit? 1x denne? 2x denne? Solnym roztokom? Hermankom? Antibakterialnym mydlom? Alebo len raz za cas teplou vodou v sprche? A vobec - ako? Moja nocna mora je vytiahnut pidi-tunelcok v dobrej viere, ze ideme robit rutinnu hygienu a kym to dam naspat, mozem s roztahovanim zacinat odznova. Laughing
Jo a este prosim... Pacia sa mi skor tie srobovacie tunely, proste ked to vyzera spredu aj zozadu rovnako. Je u nich nejaka nevyhoda napr. oproti tym gumickovacim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 4:03 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Ukludnila si ma, ze nie som uplny blazen, dakujem. Very Happy
A ako sa treba o tie usi starat? Cim a ako casto cistit? 1x denne? 2x denne? Solnym roztokom? Hermankom? Antibakterialnym mydlom? Alebo len raz za cas teplou vodou v sprche? A vobec - ako? Moja nocna mora je vytiahnut pidi-tunelcok v dobrej viere, ze ideme robit rutinnu hygienu a kym to dam naspat, mozem s roztahovanim zacinat odznova. Laughing
Jo a este prosim... Pacia sa mi skor tie srobovacie tunely, proste ked to vyzera spredu aj zozadu rovnako. Je u nich nejaka nevyhoda napr. oproti tym gumickovacim?


Čistit nejlíp každej den, třeba večer ve vaně, vytáhnout šperk. Stačí většinou umýt vodou, nebo normálním mýdlem/šamponem a je to. Nikdy jsem s tím neměla problém. Pokud si ucho nenatrhneš, což by se mohlo stát rychlým roztahováním, tak to není otevřená rána a solnej roztok, apod. bych neřešila. Já to tak praktikuju a úplně v pohodě. Když se stane, že se to natrhne, tak používám kalciovou mast Smile Když dáváš novou velikost, tak to ucho nech tak den odpočinout, ať se vzpamatuje (stejně by ti to pravděpodobně vytáhnout ani nešlo) a umyj to až další den, cca za těch 24 hodin. Někdy se stává, že ucho vypouští moc mazu. Takže vyloženě záleží na subjektivním pocitu. Někdy jsou ty uši prostě cítit Laughing
Jinak, co se týče tunelů, tak i já mám radši šroubovací. Ale někdy se stane, že si přišroubuješ k tunelu ucho, tak na to fakt bacha. Od gumičkovacích se to moc nelíší, akorát místo závitu máš gumku. Tunely/plugy mají pak po celé ploše stejnej průměr. A ještě jsou sedlový plugy. Na ty ale je potřeba mít většinou o trošku větší ucho a blbě se strkají.. Za mě šroubovací. Smile
EDIT: Ještě je dobrý sem tam to ucho promáznout třeba nějakým olejem. Kokosákem, olivovým, to je fuk. Většinou používám oleje, co mám zrovna po ruce, že si olejuju vlasy Laughing A při roztahování lubrikovat Very Happy olejem, nebo třeba i tou kalciovkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 4:11 pm    Předmět: Citovat

Uz to vobec neznie tak hrozostrasne ako som si predstavovala, asi si ma nacisto presvedcila, ze do toho chcem ist.
Keby ma este napadla nejaka hovadina, tak sem zrejme dolezem zase prudit, ale zatial dakujem za trpezlivost a vsetky informacie a rady, si moc hodna. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 4:22 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Uz to vobec neznie tak hrozostrasne ako som si predstavovala, asi si ma nacisto presvedcila, ze do toho chcem ist.
Keby ma este napadla nejaka hovadina, tak sem zrejme dolezem zase prudit, ale zatial dakujem za trpezlivost a vsetky informacie a rady, si moc hodna. Smile


Není zač. Smile Klidně napiš zprávu. Hodně štěstí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.