Guma

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=852b49b05ffd38136438e5fad1ed6340Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 4:30 pm    Předmět: Guma Citovat

používám Schwarzkopf got2b a je super, nelepí ani nevysušuje - aspoň podle mé zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:26 pm    Předmět: Re: Guma Citovat

LittleStar napsal:
používám Schwarzkopf got2b a je super, nelepí ani nevysušuje - aspoň podle mé zkušenosti.


A na co přesně ta guma je? Není to něco jako krém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 9:57 am    Předmět: Citovat

Stylingovou gumu mám už asi rok a jsem taky spokojená, mám ji od Schwarzkopf professional Osis+, mám vlnité vlasy se sklonem ke krepatění a tahle věcička mi ty vlásky pěkně jemně uhladí aniž by slepovala nebo nějak přehnaně tužila. Je to spíše jako ten fluid nebo bezoplachová kůra.Ve složení je i medový výtažek a co miluju, že vydrží dlouho krásně vonět ve vlasech právě tou jemnou medovou vůní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 10:10 am    Předmět: Re: Guma Citovat

LittleStar napsal:
používám Schwarzkopf got2b a je super, nelepí ani nevysušuje - aspoň podle mé zkušenosti.

Taky ji používám a jsem moc spokojená! Ale připadá mi, že vlasy sice neslepí, ale když si do nich sáhnu, cítím ji. Pro mé vlnité vlasy je to jedinečná věc - teď jsem ji neměla a nemohla sehnat (doufám, že to byl výpadek jen v našem městě, snad ji nepřestali vyrábět Surprised ) a použila nějaký manželův gel, ale zdaleka to nebylo ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ahojte stylingoví profíci,
měla bych dotaz. V životě jsem žádnou gumu neměla, maximálně vosk.
Ale teď mi trochu plihnou vlasy - když udělám vlnky z copků tak se hned natáhnou, když jsem měla vlasy pod ramena drželo to krásně teď už ale ne...ale jde o to, jestli by mi ta guma mohla vytvořit trochu objem, když ji kapičku nanesu ke kořínkům Question

Nepotřebuju kebuli Angely Davis,Very Happy opravdu stačí jenom jestli by to nadzvihlo ty kořínky, ať mají vlasy alespoň trochu objem. Dívala jsem se po přírodních věcech, ale z referencí i na jiných forech myslím že to nebude mít požadovanou sílu...a alverde nevěřím ( v tomto ) bohužel.
Opravdu něco potřebuju, ten splih je děsný.
Děkuju za každou radu Smile - ona to nemusí být zrovna guma, i když se mi zdá že ta guma by mohla zabrat..klidně i vosk, pokud máte dobré zkušenosti
děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 10:11 pm    Předmět: Citovat

mam dobre skusenosti s voskom od taft, taky malicky ruzovucky kelimok. v predklone si votries iba ku korienkom a potrasies hlavou. uz dlho take veci nepouzivam, ale hadam to este vyrabaju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 7:11 am    Předmět: Citovat

Dés, já bych tu gumu k hlavě moc nedávala, ona vyloženě nemastí, ale asi bys byla taková trošku uťapkná. Navíc jsem ji teď přestala používat, protože mi po ní vlasy začaly plihnout (silikony, no). Jestli by spíš nebylo lepší použít tužidlo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Dés, já bych tu gumu k hlavě moc nedávala, ona vyloženě nemastí, ale asi bys byla taková trošku uťapkná. Navíc jsem ji teď přestala používat, protože mi po ní vlasy začaly plihnout (silikony, no). Jestli by spíš nebylo lepší použít tužidlo Question


Aha Shocked
Já se před chvílí vrátila z drogerky a tam jsem si ten kelímek prohlížela, ale silikony jsem tam nenašla, žádný dimethicone, nic..ale asi jsem se špatně dívala.
Tužidlo mi nezabírá, potřebovala bych něco co lepí ( někde jsem v reklamě slyšela- stupeń fixace-beton )-tak něco takového Laughing Very Happy a děkuju za upozornění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mam dobre skusenosti s voskom od taft, taky malicky ruzovucky kelimok. v predklone si votries iba ku korienkom a potrasies hlavou. uz dlho take veci nepouzivam, ale hadam to este vyrabaju


Růžový? ten jsem dneska viděla v té drogerii, tak já ho půjdu ještě omrknout, děkuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:40 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehlička na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.