Problémy s očním okolím
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d66b5aaf6a091d632aa8498c59b26c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:12 pm    Předmět: vyrazka u oci pomoooc!!! Citovat

Neporadil by ste mi nekdo nejaky prirodni krem ci olej na okoli oci?Nevim jestli to mam nejakou alergii,mam to skoro od pulky prazdnin a u more se mi to zlepsilo a ted zase co sem se vratila se mi vyrazka do tri dnu vratila(hlavne vnejsi koutky oci a ted i na vickach-malinke zacervenale jakoby pupinky)jak mam pihy tak to neni moc videt,ale trapi me abych to nemela nejakou alergii ci co.Mazu se jen kokosakem a a plet cistim odvarem z lucniho medu a lipoveho kvetu nebo vodou.U more jsem pouzivala ty same veci a uz za par dni se mi to srovnalo a vyrazka zmizela.Mam podezreni,ze mi vadi brnenska voda a nebo mestsky vzduch nevim.Kazdopadne me napadlo,jestli by to neslo treba zmirnit nebo uplne vyresit nejakou ocni mastickou. Rolling Eyes Ale jedine prirodni,poradite mi prosim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 6:33 pm    Předmět: Problémy s očním okolím Citovat

Kruhy pod očima, černé pytle, otoky. Musím uznat, že to je jedna věc, která mě semtam pěkně potrapuje.
Máte někdo nějaké dobré rady a zkušenosti s omezením tvorby těchto hyzdidel? Krémy či obklady...?

Četla jsem, že pomáhají plátky brambor... vyzkoušela jsem a docela i ano, ale kdo má po ránu čas na loupání a krájení brambory a posléze na 10min. ležení s přikopeným zrakem... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Já s tím takový problémy nemám, protože tlustý brejle ledacos skryjou, ale prej se dají s úspěchem (a asi i opakovaně) použít jako obklad pytlíky od čaje, nejlépe takové, které předtím byly aspoň na chvilku v ledničce. Mám pocit, že to byl hlavně čaj zelenej, ale minimálně jedna kámoška říkala, že si dává pytlíky od černýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Já s tím takový problémy nemám, protože tlustý brejle ledacos skryjou, ale prej se dají s úspěchem (a asi i opakovaně) použít jako obklad pytlíky od čaje, nejlépe takové, které předtím byly aspoň na chvilku v ledničce. Mám pocit, že to byl hlavně čaj zelenej, ale minimálně jedna kámoška říkala, že si dává pytlíky od černýho.


Pravda, taky jsem o tom slyšela, díky za připomínku Smile
Taky vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 10:54 pm    Předmět: Citovat

Na občasné otoky jsem zkoušela ledacos - i ty ledaskde zmiňované lžičky vytažené z mražáku, ale dělala jsem to nějak blbě a nějak jsem si podchladila kustku pod okem a dost dlouho mě pak bolela. Nesouvisí otoky pod očima se zhoršenou funkcí ledvin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 11:07 pm    Předmět: Citovat

Někde jsem četla, že po ránu se má člověk hlavně pořádně napít, aby se ten obličej nějak zavodnil či co a kůže napjala. Prodávám, jak jsem koupila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 11:43 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Někde jsem četla, že po ránu se má člověk hlavně pořádně napít, aby se ten obličej nějak zavodnil či co a kůže napjala. Prodávám, jak jsem koupila Wink


A teď ještě co znamená ,,hodně se napít"... naliju do sebe ráno půl litru a uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

A ještě jedna zajímavost- zjistila jsem, že nemám vůbec žádné tmavé kruhy ani otoky, když to večer předtím pořádně rozjedu Very Happy
Je to divné, většinou si všichni stěžují, že vypijí-li kvantum alkoholu, jsou ráno jak zombie- já ne... Cool Laughing (ale když abstinuju, tak jsem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

Já mám hlavně pytle pod očima, když mě budí budík, kruhy se mi tak taky občas objeví, ale přestala jsem to radši vnímat, už jsem se s tím smířila...kamarádka mi jednou doporučila mast na hemeroidy, ale že by to byl zase nějaký zázrak, to taky ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Podle vlastní zkušenosti musim říct, že na kruhy pod očima žádná kosmetika nepomáhá. Maximálně tak korektor na překrytí. Myslim si, že je to spíš nějaký vnitřní problém (játra?), který když se vyřeší, tak by měly kruhy zmizet... A jak je to s váčkama, to nevím, na ty naštěstí netrpim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.