Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70fc67cbf2409d8410b188cc815dafb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky takový alergický případ Laughing a semtam mám kolem očí taky takovou vyrážečku (velmi jemnou)...
Nic moc mi na to fungovalo, ale teď se nějak vybarvil ricinový olej Smile hodně se mi to po něm zlepšilo...
Docela mi taky pomáhá krém D´Oliva.
Ale záleží na tom, z čeho ten Tvůj problém pramení.

S tím mořem je to jasné, mě taky vždycky u moře zmizí suchá kůže a pleť i vlasy mám skvělé... Cool i když... na pleť si moc stěžovat nemohu (tedy- čas od času ano, ale nic významného Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 6:13 pm    Předmět: Citovat

Damayanti vidis,ja jsem uplne zapomnela Embarassed Very Happy tak vyrazka z niceho nic zmizela,do dnes nevim z ceho to bylo a na stopo nevim,co mi pomohlo,ale je pryc Very Happy tuktuk.Myslim,ze mi zabral ten krvecistici extrakt a krem na suchou plet od tautropfenu s ruzovym olejikem,ale popravde na stopro to nevim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Takto je dobře a hlavně , že zmizela s přírodní pomocí a nemusela jsi použít žádný chemicko-ropný dryák. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

no na to jsem se popravde ani nechystala Laughing to bych si tu vyrazku radeji nechala Embarassed Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

Vyrážka kolem očí jsou prý špatně fungující játra. Nebo ledviny? Teď přesně nevím, jedno z toho. Takže hodně pít a detoxikovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Letee
21-40
21-40


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 5:25 pm    Předmět: Vyrážka u očí Citovat

Já mám taky nějakou vyrážku u pravého oka, pravděodobně mi to způsobila řasenka Oriflame, začalo mě to od té doby dost štípat a slzet oči, ale vyrážky jsem se 4 měsíce nemohla zbavit, mazaka jsem to krémem z lékárny k regeneraci kůže s kalciem ( te´d si nevzpomenu na název ) ,trochu to pomohlo, pak sem začala vlastně kvůli zlepšení kvality vlasů pít 2 x denně čaj - Křemíková bomba od dr. Popov , má se to pít 6 týdnů , já to te´d užívám čtvrtý týden a vysadila sem své oblíbené krémy a mažu se svízelovou mastí taky od Dr. Popova a mažu tím i to postižené víčko hlavně na noc a světe div se, ekzém z oka mizí .... teda skoro zmizel, už sem dokonce mohla použít i své oblíbené oční stíny a vyrážka nenaskočila, jinak v období této své kúry se maluju řasenkou , večer se poctivě odličuju , oči olejovou odličovací vodou ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

ahoj holky, ta svízelová mast je dobrá na ekzémy? Tak to pro ni hned běžím Wink Ještě bych teda potřebovala i něco, co by mi zmírnilo vrásky pod očima a nebyl to chemický výrobek. Co používáte na vrásky a promazání očního okolí Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

Já taky měla jednou takovou vyrážku. U vnějších koutků očí, ale spíš jakoby na te kosti, ne úplně u očí. Zjistila jsem, že to bylo krémem, který jsem tehdy používala od Oriflame. Okamžitě jsem ho přestala používat a vyrážka zmizela. Někdy se to stává špatně zvolenou kosmetikou. Ikdyž to byl teda krém na mou pleť, tak oční okolí to asi nesneslo.. Od té doby ale taky od oriflame, kromě tužky na oči, nic nepoužívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

Ahojky,
já mám zase (dle většiny nározů okolí) krásný oči (čistě jasně modrý po babičce, prý docela velký a dokulata), ale abych toho náááhodou neměla moc hezkýho, tak mám po druhé babičce rodově pytlíky pod očima a tmavý kruhy:-))a navíc dost silný brejle, i když už hodně let nosím čočky a chystám se na laserovou korekci. Jinak mě na kruhy pomáhá - hodně spánku, pravidelně a hodně pít, a místo abych investovala do drahejch krémů na oči, tak spíš ráno hodněkrát opláchnu obličej hodně studenou vodou a opatrně pod oči vklepu nebo jemně vetřu krém kterej používám normiko na obličej - větší množství a čekám až to přejde...pak použiju tonovací krém od Alverde a když se chci hodně rozšoupnout s malováním tak nějakej korektor nebo makeup (zatím fuj chemickej)...no a hlavně se snažím to nijak neřešit a nedělat si z toho hlavu...Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 3:51 pm    Předmět: Tenká kůže kolem očí Citovat

Tak já mám taky takovou malou vadu na kráse - mám pod očima hodně jemňounkou tenkou kůži, takže tam mám takové "kruhy pod očima", nebo spíš prostě tmavěji než na zbytku obličeje. Mám to po taťkovi, ale chci se zeptat, zda-li je tu někdo se stejným problémem a jestli mu na to něco aspoň trošičku nepomohlo..? Question Wink

A druhý můj "neduh"Very Happy je že mám pod očima takové malinkaté bělejší tečky.. nevíte co to je? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.