Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=85379c389c55364c588445a6a62dca68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 7:44 pm    Předmět: Re: Tenká kůže kolem očí Citovat

Zénais napsal:
Tak já mám taky takovou malou vadu na kráse - mám pod očima hodně jemňounkou tenkou kůži, takže tam mám takové "kruhy pod očima", nebo spíš prostě tmavěji než na zbytku obličeje. Mám to po taťkovi, ale chci se zeptat, zda-li je tu někdo se stejným problémem a jestli mu na to něco aspoň trošičku nepomohlo..? Question Wink


Mám totéž, ale po mámě Smile . Nepomáhá na to nic než korektor. Lepší jsou ty tyčinkové, tekuté málo kryjí. Tenká bílá kůže a prosvítající žíly se bohužel nedají nijak změnit (leda stáhnout a navléct novou, což by asi bolelo Wink Laughing ). Mám takhle tenkou kůži po celém těle. Dala by se na mě studovat anatomie cévního systému. S věkem také dost povoluje, vysychá a začínají se dělat vrásky. Ach joooo, já ještě nechci být staráááá! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

Na tmavé kruhy pod očima a celkově vyrážky a fleky na obličeji všeho druhu je dokonalá věc vaječný bílek.Prostě napatlat, nechat zaschnout a po deseti minutách umýt. Nádherně to sjednotí barvu pleti a všechny fleky a kruhy jsou pryč. Dělám to pravidelně a preventivně dvakrát týdně ( při potížích každý den) a nemám žádný problém, není potřeba ani používat make up, protože pleť vypadá vážně dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 6:17 am    Předmět: Citovat

A zkoušeli ste někdo přírodní krém na oční okolí od Alverde? stojí asi tak kilo a já pořád nevím zda koupit či nekoupit...na tmavý kruhy podle mě nepomůže nic moc než spánek a korektor, s tím už sem se smířila že je mám, ale občas mívám i takový ty nevyspaný oteklý pytlíky a příde mi, že kdyby se vťupal nějaký krémík, popř i chladivý tak mi to pomáhalo, ale už nechci chemču...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 7:53 am    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
A zkoušeli ste někdo přírodní krém na oční okolí od Alverde? stojí asi tak kilo a já pořád nevím zda koupit či nekoupit...na tmavý kruhy podle mě nepomůže nic moc než spánek a korektor, s tím už sem se smířila že je mám, ale občas mívám i takový ty nevyspaný oteklý pytlíky a příde mi, že kdyby se vťupal nějaký krémík, popř i chladivý tak mi to pomáhalo, ale už nechci chemču...


Přiznám se, že nevím přesně, který myslíš. Já mám ten s mučenkou a je v pohodě, ale asi máš na mysli ještě něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
A zkoušeli ste někdo přírodní krém na oční okolí od Alverde? stojí asi tak kilo a já pořád nevím zda koupit či nekoupit...na tmavý kruhy podle mě nepomůže nic moc než spánek a korektor, s tím už sem se smířila že je mám, ale občas mívám i takový ty nevyspaný oteklý pytlíky a příde mi, že kdyby se vťupal nějaký krémík, popř i chladivý tak mi to pomáhalo, ale už nechci chemču...


Mám ho doma, ale používám ho na noc:) má příjemnou konzistenci, okamžitě se vstřebá. Používám ho jako prevenci proti vráskám..jelikož nějaké mám odmalička a další v nejbližší době nechci. Jinak ráno si do očního okolí vmasírovávám oční gel s aloe a světlíkem z lékárny. Už jsem to tady na DV někde psala. Nejspíš teda není úplně přírodní, ale je to jediné co mi trošku pomohlo. Vmasíruješ si ho kolem očí, perfektně se vsákne, ochladí a zklidní..mám ho moc ráda a stojí jen asi kolem padesáti kaček. Mnohem lepší než většina drahých neúčinných přípravků
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

tady je složení toho gelu: Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Buthylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Triethanolamine, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Parabenů je tam tuna, ale používat to přestanu leda že bych našla něco stejně účinného a přírodního, nemá někdo zkušenost s nějakým chladivým gelem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:00 am    Předmět: Citovat

Rolling Eyes jeeee, kruhy po očima - věčné téma, ty mám furt, od mala, zřejmě něco genetického, můžu pít hodně či málo, s kávou i bez, dobře nebo špatně vyspaná - pořád tam jsou!!!!! Laughing Prostě na ně zabírá akorát korektor, taky mám lepší zkušenosti s tyčinkovým, než tekutým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Vikingovazena napsal:
A zkoušeli ste někdo přírodní krém na oční okolí od Alverde? stojí asi tak kilo a já pořád nevím zda koupit či nekoupit...na tmavý kruhy podle mě nepomůže nic moc než spánek a korektor, s tím už sem se smířila že je mám, ale občas mívám i takový ty nevyspaný oteklý pytlíky a příde mi, že kdyby se vťupal nějaký krémík, popř i chladivý tak mi to pomáhalo, ale už nechci chemču...


Přiznám se, že nevím přesně, který myslíš. Já mám ten s mučenkou a je v pohodě, ale asi máš na mysli ještě něco jiného.


jojo, to bude asi on, já myslím že jich Alverde ani víc nemá? nebo má jeden s mučenkou a další proti vráskám? ted si nejsu jistá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

snopinka napsal:
tady je složení toho gelu: Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Buthylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Triethanolamine, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Parabenů je tam tuna, ale používat to přestanu leda že bych našla něco stejně účinného a přírodního, nemá někdo zkušenost s nějakým chladivým gelem?


a není to náhodou taková žlutá tubička s modrejma nápisama? mám pocit, že ten sem měla taky a taky mi vyhovoval, zchladil a zklidnil a pěkně se vstřebával...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:

jojo, to bude asi on, já myslím že jich Alverde ani víc nemá? nebo má jeden s mučenkou a další proti vráskám? ted si nejsu jistá...


Já taky nevím, já moc krémy kolem očí nepoužívám, tak jsem po tom nijak zvlášť nepátrala. Jak říkám, tento mi docela sedí, já si ho teda dávám jen párkrát do týdne. Ale je fakt, že to stejně moc neřeší kruhy pod očima a tak, na to mi pomůže jenom spánek. Já ho mám spíš kvůli mimickým vráskám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.