Mil mil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=28eff7b0ee52bdb92664cb36bb4a1f3fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 10:59 pm    Předmět: Citovat

Jak říká Souf, za tu cenu je to velice dobré. Ale mě na tom skutečně hodně rozčiluje, jak je to řídké, strašně mi to teče mezi prsty. A ten kelímek se taky hrozně špatně otevírá. Tuba by byla o dost praktičtější, takhle mi vždy ukydne ta hmota nebo rovnu upadne piksla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jak říká Souf, za tu cenu je to velice dobré. Ale mě na tom skutečně hodně rozčiluje, jak je to řídké, strašně mi to teče mezi prsty. A ten kelímek se taky hrozně špatně otevírá. Tuba by byla o dost praktičtější, takhle mi vždy ukydne ta hmota nebo rovnu upadne piksla.


Jojo, to je pravda, to zavíraní je fakt nedomyšlený Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

jeee, ty jsem pouzivala hlavne jako mala. pro me jsou to nejlepsi kondicionery, jenze tady v brne jsem je nenasla. jednou jsem chodila po drogerkach a nikde. tady v brne je jen dm nebo nejaky jasmin, nebo co to je, to ruzovy, co je vsude po brne Confused ja vzdycky pouzivala ten kokosovy v te piksle a myslim, ze byl na moje vlasy nejlepsi. ty tekuty uz mi neprijdou tak dobry. prosim, prosim, ted jste me navnadili, ze je tu spousta lidi z brna a urcite nekdo vite, kde je koupit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
prosim, prosim, ted jste me navnadili, ze je tu spousta lidi z brna a urcite nekdo vite, kde je koupit Very Happy


Přidávám se s prosbou, chtěla bych to vyzkoušet, ale nemám čas obcházet Brno, tak jestli někdo víte, kde to koupit, byla bych ráda. (Nebo kdyby někdo věděl, kde to koupit v Kroměříži nebo Zlíně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

V brně mají výrobky mil mil ve vágnerovi v drogerii, nevím jak se teda jmenuje:-)každopádně tam mají i placentu v takových malých ampulkách a ta je teda vážne dobrá...ještě vím že je mají v kadeřnických potřebách, teď nevím co je to za čtvrt ale ulice je to MasnáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

My před lety mívali doma ten kokosový regenerační krém, nádherně voněl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

erathia napsal:
V brně mají výrobky mil mil ve vágnerovi v drogerii, nevím jak se teda jmenuje:-)každopádně tam mají i placentu v takových malých ampulkách a ta je teda vážne dobrá...ještě vím že je mají v kadeřnických potřebách, teď nevím co je to za čtvrt ale ulice je to MasnáSmile


ja se tu moc nevyznam. kde je vagner drogerie? Embarassed ja jsem opravdu hledala, ale asi jsem na tuhle nenarazila..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 4:53 pm    Předmět: Citovat

Určitě to mají v několika Teskách v Praze. Zkus to v těch brněnských, řetězce jsou řetězce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
erathia napsal:
V brně mají výrobky mil mil ve vágnerovi v drogerii, nevím jak se teda jmenuje:-)každopádně tam mají i placentu v takových malých ampulkách a ta je teda vážne dobrá...ještě vím že je mají v kadeřnických potřebách, teď nevím co je to za čtvrt ale ulice je to MasnáSmile


ja se tu moc nevyznam. kde je vagner drogerie? Embarassed ja jsem opravdu hledala, ale asi jsem na tuhle nenarazila..


Vágner drogerka je kousek od České, vedle je restaurace Paradiso...je to takovej velkej obchod, dole jsou snad foťáky a drogerka je v nějakým druhým patře, ale to přesně nevím, a myslím, že je to Jasmín..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

erathia napsal:
V brně mají výrobky mil mil ve vágnerovi v drogerii, nevím jak se teda jmenuje:-)každopádně tam mají i placentu v takových malých ampulkách a ta je teda vážne dobrá...ještě vím že je mají v kadeřnických potřebách, teď nevím co je to za čtvrt ale ulice je to MasnáSmile

Júúú, tady někdo používá placentu, no to jsem ráda, že nejsem sama. Teda vím, že nejsem sama, protože mi ji doporučila moje kamarádka, která ji ale vždycky dostávala od babičky, která ji zase kupovala od nějaké kadeřnice. A já na placentu právě narazila až v Brně, prodávají ji po jednotlivých ampulkách, ale já jim vždycky řeknu, at mi objednávají dopředu celá balení a vždycky to tam je pro mě nachystané Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.