Mil mil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3df75655fe8fd685287c0ef0967e7eb4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 4:20 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem si objednala Mil Mil kokos, tak jsem zvědavá. Už se strašně těším. Dělám si iluze, že bude stejně dobrý jako gestil wonder, jen bude voňavější. Very Happy Tenhle týden napíšu recenzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 8:46 am    Předmět: Citovat

Sariel napsal:
Včera jsem si objednala Mil Mil kokos, tak jsem zvědavá. Už se strašně těším. Dělám si iluze, že bude stejně dobrý jako gestil wonder, jen bude voňavější. Very Happy Tenhle týden napíšu recenzi.


Tak to mě zajímá!! Mám to bambucký máslo a na kokos si brousím zoubky! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 9:24 am    Předmět: Citovat

Mafik napsal:
Sariel napsal:
Včera jsem si objednala Mil Mil kokos, tak jsem zvědavá. Už se strašně těším. Dělám si iluze, že bude stejně dobrý jako gestil wonder, jen bude voňavější. Very Happy Tenhle týden napíšu recenzi.


Tak to mě zajímá!! Mám to bambucký máslo a na kokos si brousím zoubky! Very Happy


Týjo já mám taky babmbucký a nějak mě to nenadchlo :-/
Jak dlouho to necháváte na vlasech holky? Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Mafik napsal:
Sariel napsal:
Včera jsem si objednala Mil Mil kokos, tak jsem zvědavá. Už se strašně těším. Dělám si iluze, že bude stejně dobrý jako gestil wonder, jen bude voňavější. Very Happy Tenhle týden napíšu recenzi.


Tak to mě zajímá!! Mám to bambucký máslo a na kokos si brousím zoubky! Very Happy


Týjo já mám taky babmbucký a nějak mě to nenadchlo :-/
Jak dlouho to necháváte na vlasech holky? Smile


Já to používám spíš místo kondicionéru - takže na vlásky, 3 minutky počkat a šup dolů Smile ale teď se chystám si z toho udělat zábal - s přidáním rostlinných olejů Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 10:26 am    Předmět: Citovat

Mafik napsal:
Sariel napsal:
Včera jsem si objednala Mil Mil kokos, tak jsem zvědavá. Už se strašně těším. Dělám si iluze, že bude stejně dobrý jako gestil wonder, jen bude voňavější. Very Happy Tenhle týden napíšu recenzi.


Tak to mě zajímá!! Mám to bambucký máslo a na kokos si brousím zoubky! Very Happy


Jééj, úplně jsem zapomněla napsat. Rolling Eyes
Holky, kokosák Mil Mil je úúúžasný. Možná, že je ještě lepší než Gestil. Vlasy jsou po něm nádherně hebké. Používám ho jako kondicionér, takže po umytí ho mám na vlasech 2-6 minut. Vlasy si umývám 3x týdně a Mil Mil kokos používám 1-2x s tím, že jednoü si dám klasický kondicionér (momentálně jsem si zamilovala jedem od Baley, který stojí pouhých 30Kč Very Happy) a jednou nebo vůbec Gestil. Ještě mám zálusk na ten jiný Mil Mil, který je určen pro suché vlasy. Používala bych ho jen vyjímečně na konečky, mohl by je víc vyživit. Cool Abych na něj ale nepěla jen samou chválu, jeden nedostatek má. Je strašně tekutý, takže ho spotřebuju celkem velké množství. Jedno mytí -> cca jedno deci a tak, i když se jedná o litrovku balení, vydrží mi tak 4 měsíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 6:57 pm    Předmět: Citovat

Sariel napsal:
Mafik napsal:
Sariel napsal:
Včera jsem si objednala Mil Mil kokos, tak jsem zvědavá. Už se strašně těším. Dělám si iluze, že bude stejně dobrý jako gestil wonder, jen bude voňavější. Very Happy Tenhle týden napíšu recenzi.


Tak to mě zajímá!! Mám to bambucký máslo a na kokos si brousím zoubky! Very Happy


Jééj, úplně jsem zapomněla napsat. Rolling Eyes
Holky, kokosák Mil Mil je úúúžasný. Možná, že je ještě lepší než Gestil. Vlasy jsou po něm nádherně hebké. Používám ho jako kondicionér, takže po umytí ho mám na vlasech 2-6 minut. Vlasy si umývám 3x týdně a Mil Mil kokos používám 1-2x s tím, že jednoü si dám klasický kondicionér (momentálně jsem si zamilovala jedem od Baley, který stojí pouhých 30Kč Very Happy) a jednou nebo vůbec Gestil. Ještě mám zálusk na ten jiný Mil Mil, který je určen pro suché vlasy. Používala bych ho jen vyjímečně na konečky, mohl by je víc vyživit. Cool Abych na něj ale nepěla jen samou chválu, jeden nedostatek má. Je strašně tekutý, takže ho spotřebuju celkem velké množství. Jedno mytí -> cca jedno deci a tak, i když se jedná o litrovku balení, vydrží mi tak 4 měsíce.


Áááá tak nejspíš koupim ještě kokosového bratříčka... Very Happy ale stejně by mě zajímalo, jaký je ten bylinkový, nejradši bych je vyzkoušela všechny Very Happy je ale teda pravda, že jsou hodně tekuté, ale vzhledem k poměru výkon/cena/množství mě netrápí "rychlejší" ubývání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 7:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, prosím prosím - kdo barvíte hennou, můžete mi napsat, jestli vám ji Mil Mil vymývá? Používám totiž Gestil Wonder a je perfektní, až na to vymývání henny, což mě dost štve Rolling Eyes Doufám, že už to tu ve vláknu někdo nepsal, celé jsem ho nepročítala... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 7:21 pm    Předmět: Citovat

Lynx napsal:
Ahoj, prosím prosím - kdo barvíte hennou, můžete mi napsat, jestli vám ji Mil Mil vymývá? Používám totiž Gestil Wonder a je perfektní, až na to vymývání henny, což mě dost štve Rolling Eyes Doufám, že už to tu ve vláknu někdo nepsal, celé jsem ho nepročítala... Embarassed


Ahoj! Nebarvím sice hennou, ale myslím, že to nebude tak hrozné.... přijde mi konzistenčně spíš jako výživný kondicionér Smile ale samozřejmě nevím, zkušenost nemám - snad se někdo ozve Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 10:01 pm    Předmět: Citovat

Milmil vymývá míň, než Gestil - nebo aspoň ten bylinkový.

Jinak dneska jsem dávala 3minutovou masku z bylinkového. Tak jemné vlasy už jsem dlouho neměla. Budu muset dělat častěji - akorát pak ten objem trpí, protože vypadají zdravěji a nejsou tak chemlonovitě načechrané. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 11:36 pm    Předmět: Citovat

Díky moc za info, vypadá to, že jsem na DV našla další věc, kterou musím nutně vyzkoušet... Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.