Kynologie, agility....pejsci obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b4bc3ff16ff4eace38dfe53471367d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
My máme samojedku, má rok a půl a od půl roku s ní mamča chodí na agility. Říká se, že samojedi agility dělat nemůžou, ale jí to jde úplně krásně. Problém u samojedů je ten, že mají svou hlavu a neposlouchají, ale inteligentní jsou úžasně. Hned ví, co se od ní očekává a když se ji chce, tak to udělá, ale opravdu jen, když se ji chce Laughing Proto s ní mamka chodí i na obedience, nedávno složila zkoušku poslušnosti, takže uvidíme časem.

Ale rozhodně si myslím, že cvičáky a různé takové blbůstky jsou pro psy naprosto úžasné - tedy hlavně ti, co to dělají, protože chtějí, nikoliv, že musejí. Hodně se tam vyřádí, vyběhají a ještě se k něčemu přiučí Smile


Já chci zkusit s fenou flyball, ona má snad i místo mozku tenisák, prostě míčky ji fakt baví. Jenže máme trochu problém s tím, že krade míčky i ostatním Laughing Twisted Evil S klukama děláme nárazově agility, zvládáme všechno, jen ten slalom je trochu bída Laughing My teda chodíme spíš "lovit", resp. na vlečku, na krev, stopovat, aportovat dummy nebo střelenou do vody i terénu... To ty moje pacholky fakt baví Smile Dneska fena našla dva dny ztracený frisbee ve sněhu, to byla velká chvála, je šikovná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
sarahpentium napsal:
Misha napsal:
Tak se pochlubte, co máte za chlupáče? Já mam zlatýho retrívra


Fena zlatýho retrívra, dva kluci labradoři, žlutý a čokoládový


Tak to se nedivím, že jsi vytížená Smile ale pejsci jsou radost, no Smile


Jojo, to jsou Smile Ale taky mám okamžiky, kdy nenávidím všechno, co štěká Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
Přála bych si být psí máma... Embarassed
zatím budu sledovat toto vlákno a budu se inspirovat Very Happy


Odpověď na ten vzkazík na profilu - já tam skupinovou fotku mám, na druhý stránce galerie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

Já mám Bígla... Smile Moc ho baví všechny možné hry,ale cvičák ho zatím moc nenadchnul,hlavně proto,že je to osobnost a občas si dělá co chce a na všechny mé povely se zatím dívá trochu přezíravě...snad se to zlepší, ale jedna z věcí,které ho na cvičáku baví,jsou překážky a právě proto bych s ním chtěla zkusit agility Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Místo mozku tenisákVery HappyVery Happy to je dobrýVery Happy Já s pesanem na cvičák nechodim, spíš podnikáme túry po lese, bydlim kousek od NP České Švýcarsko, takže příležitostí k výletům je tady hodně. A nebo si chodíme zaběhat. Jinak je to taky ten případ, co poslechne, jenom když se mu to hodí (tzn. mam v ruce rohlik)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já mám Bígla... Smile Moc ho baví všechny možné hry,ale cvičák ho zatím moc nenadchnul,hlavně proto,že je to osobnost a občas si dělá co chce a na všechny mé povely se zatím dívá trochu přezíravě...snad se to zlepší, ale jedna z věcí,které ho na cvičáku baví,jsou překážky a právě proto bych s ním chtěla zkusit agility Smile


Bígloši jsou holt takoví svérázové tvrdohlaví Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

No, my si chceme do nového bydlení pořídit hladkosrstého foxteriéra. Na nějaké cvičáky apod. moc nejsme (on asi ani žádný v našem budoucím novém bydlišti není... Laughing ), takže spíš společné vycházky a tak. Jinak už jsme ale mohli mít za poslední měsíc dva psy - jednou jsme na Svoboďáku natrefili na uvázaného kráásného, přátelského, kňucícího velšteriéra (a bez známky), tak jsme jako uvažovali, jestli ho tam někdo nechal či co... No bohužel, ve chvíli kdy už jsme si říkali, že ho vezmem, se objevila majitelka, prý si jenom skočila do obchodu... To je teda ale slečna podle mě pěkně prdlá, protože nechávat samotného psa na takovém místě, to si fakt koleduje o to, aby jí ho jednou někdo sbalil.
A pak se nám začal kolem baráku ometat jeden opuštěný kříženec, stačilo by asi, kdybysme otevřeli branku a byl by náš, ale bohužel jsme se asi rozmýšleli moc douho, tak se naštval a odešel jinam... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, my si chceme do nového bydlení pořídit hladkosrstého foxteriéra. Na nějaké cvičáky apod. moc nejsme (on asi ani žádný v našem budoucím novém bydlišti není... Laughing ), takže spíš společné vycházky a tak. Jinak už jsme ale mohli mít za poslední měsíc dva psy - jednou jsme na Svoboďáku natrefili na uvázaného kráásného, přátelského, kňucícího velšteriéra (a bez známky), tak jsme jako uvažovali, jestli ho tam někdo nechal či co... No bohužel, ve chvíli kdy už jsme si říkali, že ho vezmem, se objevila majitelka, prý si jenom skočila do obchodu... To je teda ale slečna podle mě pěkně prdlá, protože nechávat samotného psa na takovém místě, to si fakt koleduje o to, aby jí ho jednou někdo sbalil.
A pak se nám začal kolem baráku ometat jeden opuštěný kříženec, stačilo by asi, kdybysme otevřeli branku a byl by náš, ale bohužel jsme se asi rozmýšleli moc douho, tak se naštval a odešel jinam... Laughing Laughing Laughing


Foxlové jsou poměrně zapeklití na výchovu, jsou to teriéři, svéhlavci, tak držím pěsti Smile V CHS, odkud máme labrouší kluky, chovají i foxly a je to docela záhul Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:


Foxlové jsou poměrně zapeklití na výchovu, jsou to teriéři, svéhlavci, tak držím pěsti Smile V CHS, odkud máme labrouší kluky, chovají i foxly a je to docela záhul Very Happy


U našich jsme mívali a máme v podstatě jenom foxy, takže jsem klidná, mám s nimi zkušeností dost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
sarahpentium napsal:


Foxlové jsou poměrně zapeklití na výchovu, jsou to teriéři, svéhlavci, tak držím pěsti Smile V CHS, odkud máme labrouší kluky, chovají i foxly a je to docela záhul Very Happy


U našich jsme mívali a máme v podstatě jenom foxy, takže jsem klidná, mám s nimi zkušeností dost Very Happy


Tak to potom jó Very Happy To víš, já mám hodně blbých zkušeností s tím, že si někdo pořídí plemeno jen proto, že se mu líbí na obrázku a pak to končí nevychovaný nebo v útulcích Sad Tak to se u tebe bude mít foxlík úžasně, pak dej určo fotku do galerky, až mrňous bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.