Univerzita alternativních studií
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10e5feb60a657da0ee7a5ffac6e428fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nemi
8-20
8-20


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 1:01 pm    Předmět: Univerzita alternativních studií Citovat

Chtěla jsem se zeptat,jestli někdo nemá osobní zkušenost s touto školou...jedná se o Univerzitu alternativních studií v Olomouci,která byla založená v roce 2004.Moc děkuju za všechny odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 1:33 am    Předmět: Citovat

jeeej, netusila som ze nieco take tu je, ale ak zistis viac tak to urcite napis! Very Happy
Je to zaujimave lebo myslim ze v Cine sa da studovat medicina alternativna alebo medicina zapadna/klasicka... kedy sa niecoho podobneho dockame u nas si ani nedovolim odhadnut...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nemi
8-20
8-20


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda,že se někdo ozval...děkuju;-)
Můžu Ti poslat odkaz,abys sama nakoukla.V únoru jsem byla na přijímacích pohovorech a v září mi to tačne....asi teprve potom budu moci říct,co a jak.
http://www.universita.kvalitne.cz/index.php?page=1&idx=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

Nemi, to jsem teda taky zvědavá, jaké to bude... já jsem nakoukla na jejich stránky, a mám takové smíšené pocity, co se studijního plánu týče. Moc zajímavé předměty, ale přijde mi to taková směs, ochutnávka od všeho... tak je otázka jak půjde výuka do hloubky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nemi
8-20
8-20


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

Já to vnímám jako ochutnávku a doufám,že během těch tří let si nějaký svůj směr najdu.Sama totiž ještě nevím,co přesně hledám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

Ako si sa k takemu niecomu dostala?Smile mne to pripada take dost ezotericke underground Wink
Fajn ze ta prijali:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nemi
8-20
8-20


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 12:37 pm    Předmět: Citovat

ZAjímám se o spoustu věcí.S manželem cvičíme jogu,snažíme se dobře a zdravě stravovat,mám blízko k numerologii a kartám,manžel zase k lucidnímu snění a astrálnímu cestování.....V té době jsem hledala nějaký seminář o ajurvédě a narazila jsem na tohle.Je to všehochuť,nevím,jak moc to jde do hloubky a jestli je způsob vyuky kvalitní,ale jsem zvědavá.Je to pro mě dostupné vzdáleností i časově,tak proč to nezkusit.Zatím si sama spíš hledám nějaký směr nebo způsob,jak pomoci sobě a druhým a tak nějak doufám,že to najdu právě tam.Nic víc ani míň od toho nečekám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Nemi napsal:
ZAjímám se o spoustu věcí.S manželem cvičíme jogu,snažíme se dobře a zdravě stravovat,mám blízko k numerologii a kartám,manžel zase k lucidnímu snění a astrálnímu cestování.....V té době jsem hledala nějaký seminář o ajurvédě a narazila jsem na tohle.Je to všehochuť,nevím,jak moc to jde do hloubky a jestli je způsob vyuky kvalitní,ale jsem zvědavá.Je to pro mě dostupné vzdáleností i časově,tak proč to nezkusit.Zatím si sama spíš hledám nějaký směr nebo způsob,jak pomoci sobě a druhým a tak nějak doufám,že to najdu právě tam.Nic víc ani míň od toho nečekám.


Mně tato alternativní medicína taky hodně zajímá, ale zatím se o ni zajímám spíš jako samouk a časem si chci dodělat nějaké kurzy, podle toho, jaké bych při své práci nejvíce uplatnila, zatím mně nejvíc zaujala ajurvéda, zajímavá kniha je Matka a dítě dle ajurvédy, ta si stala takovou mou "biblí"... Ta škola Alternativních studií na mne působí tak nějak všelijak, hlavně ti lidé, co tam učí, koukala jsem se na lektory a některé znám osobně a nevím no... nic proti nim, ale jelikož učili na klasické zdravce, moc bych jim nedůvěřovala, že mně naučí něco více...ale někteří tam určitě budou na úrovni, těžko říct... Pak dej určitě vědět, přeji hodně úspěchů a ať najdeš, co hledáš!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 3:10 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Mně tato alternativní medicína taky hodně zajímá, ale zatím se o ni zajímám spíš jako samouk a časem si chci dodělat nějaké kurzy, podle toho, jaké bych při své práci nejvíce uplatnila, zatím mně nejvíc zaujala ajurvéda, zajímavá kniha je Matka a dítě dle ajurvédy, ta si stala takovou mou "biblí"... Ta škola Alternativních studií na mne působí tak nějak všelijak, hlavně ti lidé, co tam učí, koukala jsem se na lektory a některé znám osobně a nevím no... nic proti nim, ale jelikož učili na klasické zdravce, moc bych jim nedůvěřovala, že mně naučí něco více...ale někteří tam určitě budou na úrovni, těžko říct... Pak dej určitě vědět, přeji hodně úspěchů a ať najdeš, co hledáš!!! Wink


To ze ucili na zdravce nemusi byt zle, mozu porovnavat klasicke zdravotne sluzby s tymi alternativnymi. A osobne si viac cenim knihy povedzme makrobiotiky alebo reiki... ak ich napise doktor(ci iny clovek vystudovany v zapadnom ponimani mediciny) lebo tym uznava, ze klasicka medicina nie je dokonala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archimedes
41-80
41-80


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Hmm...i když si odmyslím ta pofiderní témata, "univerzita", která má stránky pod "kvalitne.cz" a nezmůže se ani na vlastní doménu, ve mě nebudí ani za nehet důvěry Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.