Plastické operace
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd8d861864d50444d2af843f1b17f55dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:31 am    Předmět: Plastické operace Citovat

tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

Akorát "autoplastiku". Jednou jsem narazila nosem do zdi, křuplo to a já měla najednou nos nalepený na jedné tváři. Ale k doktorovi jsem se bála, tak jsem si to rovnala sama prstama. Bolelo to jak ďas, ale srovnala jsem ho do víceméně původního tvaru, jen na omak jde poznat, kde byl zlomený.

Jinak plastiky v případě opravy jsou podle mě naprosto ok. Plastiky pro změnu a vylepšení nechápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

tak to tě obdivuju!!! sama si narovnat nos! bolí to jak čert Confused to já se radši spolehnu na práci odborníků.. ale proti plastice nosu,uší... nic nemám, znám plno kamarádek které v tom mají obrovské komplexy a operaci bych dopuručila, člověk se pak nejednou rád na sebe podívá do zrcadla a chytne sebevědomí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Tak pokud jde o plastiku po nějaké těžší nehodě apod. ,tak je to asi bez debat.

Pokud jde o různé plastiky z důvodu čistě kosmetického, tak nevím, často mám pocit, že hlavní problém je spíš v hlavě dotyčného, v tom, že na osbě pořád hledá nějaké nedostatky, a to stejně plastika nevyřeší... Navíc kolikrát tak člověk může zničit to, co je na něm charakteristické a krásné, i když to možná neodpovídá nažehleným tvářím z časopisů... Rolling Eyes
Jednoho manželova spolužáka jsem poznala v době, kdy byl krátce po něhodě, měl posekaný obličej se spoustou jizev, ale na mě to tedy nepůsobilo nijak odpudivě spíš naopak - vypadal jako takový správný drsoň Wink Twisted Evil Zato když jsem ho viděla po nějaké době, během které absolvoval plastiku, tak jsem ho málem nepoznala... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 1:18 pm    Předmět: Re: plastická operace nosu Citovat

Lucca napsal:
tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?


Mám plastiku nosu po úraze při volejbalu, kdy mi míč zasáhl obličej a měla jsem zlomenou nosní přepážku a následně špatně srostlou. Bohužel operace se nezdařila, nyní je to 5 let a chystám se na další. Nejen, že nemůžu dýchat, ale na špičce nosu se mi udělal zatvrdlý hrbol (v podkožní tkáni), takže se musím objednat znovu k lékařce, která to zhodnotí a operaci se už nevyhnu. Pořád to odkládám, ale výsledkem jsou akorát další komplikace, ach jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

To je důvod, proč jsem se snažila srovnat sama. Několik mých kamarádů po zlomenině nosu dostalo sádru, srostlo jim to křivo a pak se plasticky operovalo. A já nemám doktory ráda...

Jinak polovička má vlastně taky plastiku. Jako malý si uřízl kus palce, tak mu ho nadstavovali. Ale jen trochu a není to skorem vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
To je důvod, proč jsem se snažila srovnat sama. Několik mých kamarádů po zlomenině nosu dostalo sádru, srostlo jim to křivo a pak se plasticky operovalo. A já nemám doktory ráda...

Jinak polovička má vlastně taky plastiku. Jako malý si uřízl kus palce, tak mu ho nadstavovali. Ale jen trochu a není to skorem vidět.


Taky nemám doktory ráda, přijde mi, že když už jdu na nějaký zákrok, tak se to vždycky nepovede.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mám na to asi smůlu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:03 pm    Předmět: Re: plastická operace nosu Citovat

Llucy napsal:
Lucca napsal:
tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?


Mám plastiku nosu po úraze při volejbalu, kdy mi míč zasáhl obličej a měla jsem zlomenou nosní přepážku a následně špatně srostlou. Bohužel operace se nezdařila, nyní je to 5 let a chystám se na další. Nejen, že nemůžu dýchat, ale na špičce nosu se mi udělal zatvrdlý hrbol (v podkožní tkáni), takže se musím objednat znovu k lékařce, která to zhodnotí a operaci se už nevyhnu. Pořád to odkládám, ale výsledkem jsou akorát další komplikace, ach jo...



tak přesně s tou přepážkou to mám to samý, ale taky to pořád odkládám, ale ted už jsem si řekla že musím a hlavně doufám že mi operaci ještě proplatí pojištovna Confused ale asi si nechám přepážku vyndat,protože už dvakrát po narovnání se mi zkřivila a už to riskovat nechci... jinak taky mám po nehodě na obličeji jizvy, chodila jsem jen na lasery pro vyhlazení a nic víc s tím nedělám, nebo spíš už s tím nic dělat nejde, naučila jsem se s tím žít, o kluky nouzi nemám Smile tak co... a nakonec si myslím že už bych je pryč nedala nějak to prostě ke mě patří no holka drsoň Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

Pokud pokud plastika souvisí v kontextu: "chci zpět to, co mi nemoc bohužel vzala" (rakovina prsu, nehody, popáleniny apod.) Jsem i vůči sobě pro. Jinak se velkou oklikou vyhýbám umělému vylepšování. Všechny operace bolí, nejen plastické. A proč si budu způsobovat bolest jen kvůli tomu, že jsem marnivka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 2:11 pm    Předmět: Re: plastická operace nosu Citovat

Lucca napsal:
Llucy napsal:
Lucca napsal:
tak tohle téma tady ještě neni. zajímalo by mě jaký máte názor na plastiku a úpravu těla? já osobně mám za sebou už dvě plastiky nosu. Ne že bych sama chtěla, ale měla jsem autonehodu a plastika byla nutná. A teď uvažuju že pujdu ještě jednou, protože to pořád neni ono,mám špatnou nosní přepážku a blbě se mi dejchá... máte taky některá zkušenost?


Mám plastiku nosu po úraze při volejbalu, kdy mi míč zasáhl obličej a měla jsem zlomenou nosní přepážku a následně špatně srostlou. Bohužel operace se nezdařila, nyní je to 5 let a chystám se na další. Nejen, že nemůžu dýchat, ale na špičce nosu se mi udělal zatvrdlý hrbol (v podkožní tkáni), takže se musím objednat znovu k lékařce, která to zhodnotí a operaci se už nevyhnu. Pořád to odkládám, ale výsledkem jsou akorát další komplikace, ach jo...



tak přesně s tou přepážkou to mám to samý, ale taky to pořád odkládám, ale ted už jsem si řekla že musím a hlavně doufám že mi operaci ještě proplatí pojištovna Confused ale asi si nechám přepážku vyndat,protože už dvakrát po narovnání se mi zkřivila a už to riskovat nechci... jinak taky mám po nehodě na obličeji jizvy, chodila jsem jen na lasery pro vyhlazení a nic víc s tím nedělám, nebo spíš už s tím nic dělat nejde, naučila jsem se s tím žít, o kluky nouzi nemám Smile tak co... a nakonec si myslím že už bych je pryč nedala nějak to prostě ke mě patří no holka drsoň Very Happy


Taky mi to hradí částečně pojišťovna,ale mě už štve to, že tam musím znovu Crying or Very sad Doktorka mi říkala, že se to po úrazech stává, že se reoperuje někdy i 3krát... Nevím,jestli jsem raději neměla chodit s křivým nosem.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.