Plastické operace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e8f578210c8d8ba25ee9fee573ccd46Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já bych taky nechtěla nějak extrémně velký zákroky Very Happy prsa zvětšit nechci, jen je trochu dotvarovat nahoru, po tom, co sem kdysi zhubla, to prostě neni ono Very Happy (jooo to dřív Very Happy za mlada držely krásně Very Happy )



Nooo, zato teď jsi stará bréca... Laughing Laughing Laughing Laughing Pobavilas, Tibore... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:

Naprosto souhlasím, ale neberu to nijak militantně, když někomu nepřipadá zbytečné nechat se uspávat a řezat do sebe kvůli většímu poprsí...je to jeho věc. U sebe si umím představit snad jen takové drobnosti jako eliminaci podbradku či vytažení povislých víček, samozřejmě ve vyšším věku, teď ještě ani jedno nemám Laughing Ale velké zákroky kdy se zasahuje do těla hodně, to bych asi nedala...


já bych teda do sebe řezat nechala, aby mi změnšili prsa a podepřeli, na záda to je někdy opravdu hodně...a ta gravitace...to by se taky mělo zakázat...newton ne newton, že on pod ten strom lezl... Cool Cool Cool ...ale zase kdyby lítalo všechno tak to by taky nebylo úplně ono... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Blondorezka napsal:

Naprosto souhlasím, ale neberu to nijak militantně, když někomu nepřipadá zbytečné nechat se uspávat a řezat do sebe kvůli většímu poprsí...je to jeho věc. U sebe si umím představit snad jen takové drobnosti jako eliminaci podbradku či vytažení povislých víček, samozřejmě ve vyšším věku, teď ještě ani jedno nemám Laughing Ale velké zákroky kdy se zasahuje do těla hodně, to bych asi nedala...


já bych teda do sebe řezat nechala, aby mi změnšili prsa a podepřeli, na záda to je někdy opravdu hodně...a ta gravitace...to by se taky mělo zakázat...newton ne newton, že on pod ten strom lezl... Cool Cool Cool ...ale zase kdyby lítalo všechno tak to by taky nebylo úplně ono... Laughing

kdyby všechno lítalo, to už by si přes ně některé ženy neviděly na cestu Very Happy ne fuj, to bylo ošklivý, teď tak taky dopadnu Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
tiborMel napsal:
já bych taky nechtěla nějak extrémně velký zákroky Very Happy prsa zvětšit nechci, jen je trochu dotvarovat nahoru, po tom, co sem kdysi zhubla, to prostě neni ono Very Happy (jooo to dřív Very Happy za mlada držely krásně Very Happy )



Nooo, zato teď jsi stará bréca... Laughing Laughing Laughing Laughing Pobavilas, Tibore... Twisted Evil

jo takhle stařka Very Happy no jo, moje vedení Very Happy tak za mlada ty 4 roky nazpět Very Happy však ironie Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
tiborMel napsal:
nechci měnit ksicht nebo tak, zas nejsem magor Very Happy

to rááda slyšim Laughing Wink Very Happy

bych se svym štěstim dopadla jak ta kočičí ženská, kdo to sem tenkrát dával... ale ta tak vlastně chtěla vypadat, no Very Happy a co třeba podobu se slonem Very Happy takovej chápavej rypec taky neni od věci Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
bych se svym štěstim dopadla jak ta kočičí ženská, kdo to sem tenkrát dával... ale ta tak vlastně chtěla vypadat, no Very Happy a co třeba podobu se slonem Very Happy takovej chápavej rypec taky neni od věci Very Happy

ježíš, ty máš fantazii Very Happy Laughing Very Happy
ale Tibor s chobotem... hmmm.... Twisted Evil Very Happy (no ne, s tvojí vizáží by ti asi slušel i ten chobot Laughing Cool Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
tiborMel napsal:
bych se svym štěstim dopadla jak ta kočičí ženská, kdo to sem tenkrát dával... ale ta tak vlastně chtěla vypadat, no Very Happy a co třeba podobu se slonem Very Happy takovej chápavej rypec taky neni od věci Very Happy

ježíš, ty máš fantazii Very Happy Laughing Very Happy
ale Tibor s chobotem... hmmm.... Twisted Evil Very Happy (no ne, s tvojí vizáží by ti asi slušel i ten chobot Laughing Cool Laughing )

líbí se mi ta představa Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

čímžto chci taky svýho smajla Very Happy :zrzkaschobotem: Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
egle napsal:
ježíš, ty máš fantazii Very Happy Laughing Very Happy
ale Tibor s chobotem... hmmm.... Twisted Evil Very Happy (no ne, s tvojí vizáží by ti asi slušel i ten chobot Laughing Cool Laughing )

líbí se mi ta představa Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing

tak jdeš do toho? Laughing si na to můžes vzít půjčku, třeba Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

prasečí kůže na lidskou se sice chytá, ale myslíš že se chytne i chobot na nos??? nehledě na to, že bych musela počkat, až nějakej slon bude mít nehodu a to by ještě před tim musel podepsat dárcovskej list, aby mi mohli implantovat jeho chobot... v dnešní době to neni pr... sranda a co kdyby mě pak jeho rodina žalovala? Laughing
no, nejsem si jistá, jestli do toho du... možná by to prvně chtělo nějakej nasazovací Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.