Vlasoozdoby (spony, hřebínky, květiny a spol.)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e9ac07279810a3081394d1dfd8f9315Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:49 pm    Předmět: Vlasoozdoby (spony, hřebínky, květiny a spol.) Citovat

Při hledání dárku pro kamarádku, jsem náhodou narazila na tento web:

http://www.hpstylstudio.cz/


Jedná se o malou uměleckou dílnu, která se specializuje na výrobu vlasových doplňků ze dřeva.
Já osobně na dřevěné šperky moc nejsem, ale je-li tu nějaký(á) ctitel(ka) podobných věcí, může zde nalézt určitě spoustu zajímavých, hezkých, poctivě řemeslně vyrobených (si teda jen myslím) a hlavně originálních spon, hřebínků, ozdobiček, jehlic a nevim-jak-ty-udělátka-nazvat....
A koukněte na náhledu modelů, jsou tam ty "věcičky" zakomponované ve vlasech modelek....


Naposledy upravil Nika dne pá červen 22, 2007 3:12 pm, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:53 pm    Předmět: Citovat

Niko diky, rovnou jsem to za Tebe vlozil i do odkazu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:24 pm    Předmět: Citovat

Mně se tyto šperky líbí moc a už je znám. Mají je na Karlově mostě. Bohužel mne od nich vždy odradila vysoká cena. Ty opravdu pěkné jsou pořádně drahé... Confused
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:46 pm    Předmět: Citovat

Ty stránky znám....já mám spony z přírodních materiálů moc ráda, nosím je skoro pořád, nejvíc teda kožené, ale dřevo je taky moc prima materiál Smile Moc se mi ty sponky líbí,škoda že jsou na chudou studentku trochu drahé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 1:51 pm    Předmět: Citovat

Moc se mi líbí ty jehlice a hřebínky , škoda jen , že jsou tak drahé. Confused

.kyti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 5:29 pm    Předmět: Citovat

hm-moc pěkné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 4:00 pm    Předmět: Citovat

Příští víkend se jedu podívat do Prahy tak jsem se Vás chtěla poptat,jestli nevíte o nějakém pěkném krámečku se sponami,jehlicemi a tak Question ....chtěla bych si udělat vánoční radost Very Happy ...Budu ráda za každý tip,já se v Praze vůbec nevyznám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 9:28 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Příští víkend se jedu podívat do Prahy tak jsem se Vás chtěla poptat,jestli nevíte o nějakém pěkném krámečku se sponami,jehlicemi a tak Question ....chtěla bych si udělat vánoční radost Very Happy ...Budu ráda za každý tip,já se v Praze vůbec nevyznám Sad


Ne, že bych se vyznala, ale aspoň něco...Ty výše odkázané dřevěné výtvory mají, jak už jsem psala, na Karlově mostě. JSou pekelně drahé, ale popravdě řečeno, docela mě to tam táhne...Jsou vážně nádherné!Jinak ráda courám po Havelském trhu (to je ten kousek před Staromákem, když na něj míříš z Václavského náměstí. Nemůžeš ho minout. Mají tam různé umělecké spony- dřevěné, emailové,rohovinové, kožené...Je toho tam dost na výběr, mohly by se Ti nějaké líbit. A také mrkni do ruských obchodů, tak mívají dost specifické, hodně zdobné spony třeba s růžičkami, které vypadají jako vyšívané. Nebo krásně pestře malované. Cenově to je různé, ale počítej tak kolem 150-250 Kč.
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 10:43 pm    Předmět: Citovat

Jeden zajímavý krámek - něco jako prodejní galerie - býval (a snad ještě je) na Újezdě pod Petřínem, tramvají jednu stanici od Národního divadla přes most nebo dvě stanice z Malostranského náměstí. Mají tam keramiku, textilní věci i zajímavé spony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Zde je odkaz na další internetový obchod s pěknými a zajímavými vlasovými ozdobami. A nejen to...
http://www.drakkaria.com/drakkaria/index.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.