Vlasoozdoby (spony, hřebínky, květiny a spol.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=19e2a4caf33e2c9f0a2b42854aee2d09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 6:48 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Nika napsal:

A taky mám takovou jehlici s krajkovou rudou růží, co jsem si ji přivezla z Francie, a tu nosím taky moc ráda:-) nejenže je krásná, ale je taky kouzelná Shocked - přísahám Embarassed Very Happy . zažila se mnou věci neuvěřitelné a já s ní Shocked Ale to vám ani nebudu říkat, oritiže byste mi nevěřili:)

Věřili, věřili, my jsme důvěřivá parta, sem s tajemnými kouzelnými příběhy Wink


...ano, souhlas, Niko - řekni ným svůj tajemný příběh... Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 7:28 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
.... Ale to vám ani nebudu říkat, protože byste mi nevěřili:)


...si piš , že věřili, já se taky svěřil s neuvěřitelným. Ho hóóóó, do toho, do toho, do toho. Nika, Nika, Nika. A všichni: napiš povídku, šalalalala, šálálálálalala.... Laughing Laughing Laughing Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

a ja uz verim Wink No s fotkama je u mne problem(ja se totiz nerada fotim,protoze spis strasim nez aby se na to pekne koukalo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

Ale kouzelny pribehy ja moc rada,vzdyt to je pro me cely svet(tak mam oci nastrazeny:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 7:13 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
A ja jsem ted objevila ve jarne velikonocnim zbozi v kvetinach nadhernyho motyla a tak mi uz nejaky den posedava ve vlasech:)Fakt supr:)



Dobrý nápad , určitě vyzkouším. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

doporucuju:)Ale pozor lidi jsou z toho nekdy rozhozenejsi nez z kyticek:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
A ja jsem ted objevila ve jarne velikonocnim zbozi v kvetinach nadhernyho motyla a tak mi uz nejaky den posedava ve vlasech:)Fakt supr:)


Hmmm, také bych se měla porozhlédnout po velikonočních stáncích Smile
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
doporucuju:)Ale pozor lidi jsou z toho nekdy rozhozenejsi nez z kyticek:)




Žasnu , že lidi dokáže něco tak krásného rozhodit. Shocked Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Jen upozornění: fotka čelenek z C+A o kterých jsme psala ve fóru "Hůlky, jehlice a podobné zbraně" se nachází v mé galerii.
Návrat nahoru
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 8:26 pm    Předmět: Gumičky, spony a sponky, mašle :-), čelenky, skřipce a další Citovat

Moje milé a milí,
zavádím řeč na téma, které tu asi nikde uceleně ještě není a enormě mě zajímá. Jaké používáte vlasové doplňky, s čím máte dobré zkušenosti a co byste si do vlasů nikdy nedali?
Někdo tvrdí, že mu gumičky ničí vlasy, ale třeba já takovou zkušenost nemám. Mě ničí vlasy maximálně moje netrpělivost, když je sundávám. Z USA jsem si přivezla dokonce i silikonové, ale vůbec nebyly schopny váhu vlasů udžet, každá brzo rupla. Asi byly určeny do takových těch miniculíčků...
Zato ale nenosím skoro vůbec čelenky. Moc se mi to líbí a přijdou mi praktické - dávají vyniknout kráse rozpuštěných vlasů, aniž by si je člověk pořád musel odrhnovat z tváře. Jenže mě z nich hrozně bolí za ušima. A to si nemyslím, že bych měla nějak velkou hlavu... Embarassed Látkové mi zase moc nedrží, sklouzávají po vlasech dozadu. Nemáte na to nějaké fígle?
Oblíbené mám spony, jsou krásné, drží a dá se s nima kouzlit. Dřevěné, kožené, smaltované... co vy? Někomu prý po vlasech kloužou.
Skřipce mám taky ráda, ale záleží už hodně na typu, ne každý sedne a drží. Kupodivu čím delší vlasy mám, tím lépe v nich drží menší skřipce. Rolling Eyes Jenže se mi většinou brzo vylámou ty zuby...

Už se těším, co napíšete!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.