Vlasoozdoby (spony, hřebínky, květiny a spol.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc295369e5bca5fc726a197b2185351eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st září 09, 2015 9:06 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Noooo Very Happy bych to jinak vlbec neřešila. Rossman opět hanebně zklamal, ve dvou měli vysloveně jenom sponky na malé holčičky, zbytek hnusný. A ani třeba ve Stoklasovi neměli žádné ucházející vlasokomponenty - jsem to asi špatně vysvětlila, ale ty zobáčky potřebuju jen jako polotovar, přilepím na to to kvítko. A to u ťamanů opravdu nenajdu.

Ale sháním dál.


Morgyš, a co zkusit nějakou korálkárnu? Akorát teda nevím, jak to s nima ve svým okolí máš, pokud bys kvůli tomu musela speciál jezdit jen tak na blind do Prahy, tak to už je asi výhodnější zacálovat poštovný... Navíc si nejsem úplně jistá sortimentem, byla jsem v nějaký naposledy asi před rokem a půl, když jsem zkoušela shánět jehlici do klobouku - ale jak jsem tak koukala kolem, tak tam nějaký základy pro vlasoozdoby měly (jehlice do klobouku teda ne Evil or Very Mad ) - ale fakt jsem to podrobnějc nezkoumala. Asi to taky bude krám od krámu.
Anebo si najít na Fleru někoho, kdo vyrábí vlasoozdoby tohohle typu, a zkusit z něj vytáhnout, kde ty komponenty shání (pokud by teda byl ochotnej prozradit a neviděl v tobě nekalou konkurenci).
Jo a ještě mě napadlo mrknout ke Stoklasovi na e-shop na vývarný a kreativní komponenty, občas se tam najdou věci, o který člověk v kamenný prodejně nezavadí, nebo jenom čirou náhodou (takovejhle speciální sortiment se může v jednotlivých prodejnách dost lišit). Mám dojem, že jsem v kamenným obchodě na Smíchově jednou prvě na ty zobáčky ke kykám do vlasů náhodou narazila (sháněla jsem ovšem něco úplně jinýho, takže jsem je moc nezkoumala, navíc jsem tehdy prolejzala x různejch obchodů, tak si nejsem 100% jistá, jestli to byl zrovna ten Stoklasa...) A mám pocit, že když si to člověk nechá poslat do kamenný prodejny a tam si to vyzvedne, je to bez poštovnýho (ale úplně jistě to teda nevím).
Už fakt poslední edit Wink, podařilo se mi to u Stoklasy najít: http://www.stoklasa.cz/vlasove-komponenty-a-kvety-x2s02931
Ale jinak to první, co sháníš a co vypadá jako modifikovaná francouzská spona, jsem v týhle podobě nikde neviděla (ale taky jsem se nepídila).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st září 09, 2015 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ve Stoklasovi jsem byla včera a akorát ten typ. co potřebuju je vyprodaný. A protože Stoklasa je vepř, tak platí i za poslání si z eshopu na tu ostravskou prodejnu, že? To už mám vyzkoušené Evil or Very Mad A jsou super neochotní, když mají cokoli vracet. Ale budu doufat dál, no. Confused
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st září 09, 2015 6:48 pm    Předmět: Citovat

U nás právě vietnamci mají ty krokodýlí sponky různé velikosti/barvy a bez ozdob a květin...kupuju je tam ke stejnému účelu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st září 09, 2015 7:22 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to koukám, že náš Smíchovskej Stoklasa je celkem zlatej, teda tamní personál. Já teda přes e-shop nic neobjednávala, ale jednou, když jsem tam u nás platila u kasy, tak se zákaznice s prodavačkou normálka domluvila, že jí to oni objednaj, bude to mít na prodejně, a nic extra za to platit nebude. I když pravda, jednou jsem tam taky byla a byla tam obsluhující slečna příjemná jak nevylitej nočník. Evidentně je to o jednotlivejch lidech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 8:57 am    Předmět: Citovat

http://www.ebay.com/itm/10Pcs-40mm-Silver-Hair-Clip-Craft-Ribbon-Bow-DIY-Elastic-Salon-Store-Tool-RS-/181627844826?hash=item2a49dcf8da ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 9:44 am    Předmět: Citovat

To není ono Smile to je přesně ten typ, který já nechcu. Ale mezitím jsem sehnala, sice polototovar, který prostě není 100% ono, ale aspoň 99% Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 2:04 pm    Předmět: Citovat

Jak neni ono, co neni ono?!
Nad vsetkym ohrnies frnak. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 2:17 pm    Předmět: Citovat

Nojo, mě když se něco pokazí, nebo zničí, tak prostě chci TU SAMOU věc Very Happy zabte mě za to. Zvášť když jsem ji měla dlouho a osvědčila se. To je celkem pochopitelné, ne?

U téhle konkrétní sponky mi šlo o to, aby tam právě neměla ten prostředek, to je to, co mi rve vlasy. Těch obyčejných člověk najde všude tisíce, ale tu konkrétní, co jsem chtěla, nemají nikde. Evil or Very Mad
Ale šak říkám, sehnala jsem. Ještě si ji nějak dodělám a bude to Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 2:23 pm    Předmět: Citovat

Som spatne pochopila, ze ti na tom vadi len otvor uprostred najvrchnejsej casti, nie ten bazmek medzi tym.
Ale skus na ebayi pozriet aspon tie "krokodylie svorky", je ich tam hafo a za smiesny peniaz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 2:38 pm    Předmět: Citovat

Jj, jináč ebay je častým zdrojem mých nákupů Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.