Vlasoozdoby (spony, hřebínky, květiny a spol.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7551f2eefad8922b5d85c3d73e719621Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 12:54 pm    Předmět: Citovat

Mně teda podobná od HP studia drží parádně - jenomže já mám taky vlasy lehoučký. Je důležitý, abys ty vlasy tou jehlicí podebrala fakt až těsně u hlavy. Nějaký dodatečný přichycení zkusit můžeš, ale hlavně to chce trénovat.A taky záleží, jaký maj zrovna vlasy náladu. Já třeba když dělám jehlicový drdoly, tak pětkrát se mi povede, že drží celej den jak turecká víra, a pošestý ho předělávám třikrát do hodiny, páč se mi tam tu jehlo nějak nepodaří vbodnout tak fikaně jako jindy, anebo páčo prostě nemá náladu a dělá si, co chce.
Ale obecně tyhle spony s jistící jehlou držej líp než samojehlice, takže jak se jednou naučíš udělat držící drdol s jehlicí, tohle už bude hračka. Tíže vlasů tam teda může trochu hrát roli v tom, že se to musí udělat fakt dobře a neprojde Ti (jako třeba mě), když se to trochu nepovede, ale viděla jsem motat drdol, kterej držel celej den, jednu Indku s šíleně hustejma, těžkejma vlasama až po lejtka. A fakt to měla jen na tý jedný jehlici (a účes přežil i dost divokou tancovačku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 6:40 pm    Předmět: Citovat

Grif tam bude hrát velkou roli, to vůbec nepopírám. O to se snažím, ale jak tam nemám gumičku, pod kterou tu jehlici protáhnu, už mi drdol nedrží přesně na místě. A i malý kousek stačí na to, aby se hranou opřel vzadu o hlavu/krk a začal tlačit. Buď ho dělám nějak špatně, nebo nedokážu vlasy tím správným způsobem zamotat.. nevím. Když s tím ale ostatní nemají problém, bude pes zakopán v mých levých rukách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2016 9:01 am    Předmět: Citovat

Takové sponky mi drží bez gumičky. Když se vkládá jehlicí do vlasů, tak s ní jakoby zacouvám, aby chytila více vlasů u hlavy. Pak to drží celý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2016 5:00 pm    Předmět: Citovat

Tak mi chytře přítel zabalil velký skřipec k sobě a já jsem bez dvou, které jsem měla :/ Prošla jsem minimálně šest obchodů a nikde nic. Nemáte nějaké rady, kde koupit? Jsem momentálně u rodičů v Liberci, ale ani na netu jsem nic nenašla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2016 10:05 am    Předmět: Citovat

Tady je bohužel těžké něco radit. Sama se bojím dne, kdy mi moje už hodněkrát slepovaná a vyztužovaná dvojice definitivně odejde. Kadeřnice mi na moji prosbu sice dokázala sehnat několik dostatečně velkých (nevím přesně odkud, ale procházela drogerie a když na nějaký narazila, vzala ho), ale ani jeden se nedá nosit na delší dobu než do sprchy nebo na namočení do bazénu. Ty jejich zuby či jak to nazvat spolu sevřou pravý úhel a zapřou se o hlavu, což je prvních deset minut nepohodlné a pak už to vyloženě bolí. U těch starých zapadnou do sebe, takže nikde netlačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maunka
8-20
8-20


Založen: 12.8.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 1:58 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Inak, este mi napadlo... Co tak strcit drat (0.6 by mohlo byt ok) do buzirky a omotat do pozadovaneho tvaru kol tuzky? Aj to prirabanie cingrlatek by sa tym neporovnatelne zjednodusilo.


To už mám odzkoušeno a jde to. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.