Ofina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04750c0c6555d250837d8bc259752298Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:52 pm    Předmět: Ofina Citovat

Všimla jsem si, že hodně holek teď začalo nosit ofinku nakrátko. Asi zase nějaká trendy záležitost... Question
Líbí se Vám to?

Já nosila dlouhé vlasy s ofinou až do sedmnácti, než jsem se střihla na ježka, a byla jsem spokojená. Slušelo mi to a celkově to tak ozvláštnilo účes, a navíc to tehdy nenosil skoro nikdo, což mi vyhovovalo. Razz Teď když to má každá druhá bych si ji neostříhala už jen proto, ale na jaře jsem o tom uvažovala. Než se vyrojil ten oofinkovaný dav...
Ale jinak si myslím, že je to takový přiměřený zásah, když má někdo pocit, že dlouhé vlasy už ho nebaví a je to nuda. Dá se s ní vyhrát a zkoušet různé účesy a tak...Mnohdy vypadá šmrncovněji než dlouhá ofina sčesaná dozadu. Ale pozor, mám dojem, že většina mužů jsou zastánci dlouhé ofiny a krátkou rádi nemají! Co Vy na to, pánové?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:58 pm    Předmět: Re: Ofina Citovat

Tereza napsal:
Všimla jsem si, že hodně holek teď začalo nosit ofinku nakrátko. Asi zase nějaká trendy záležitost... Question
Líbí se Vám to?

Já nosila dlouhé vlasy s ofinou až do sedmnácti, než jsem se střihla na ježka, a byla jsem spokojená. Slušelo mi to a celkově to tak ozvláštnilo účes, a navíc to tehdy nenosil skoro nikdo, což mi vyhovovalo. Razz Teď když to má každá druhá bych si ji neostříhala už jen proto, ale na jaře jsem o tom uvažovala. Než se vyrojil ten oofinkovaný dav...
Ale jinak si myslím, že je to takový přiměřený zásah, když má někdo pocit, že dlouhé vlasy už ho nebaví a je to nuda. Dá se s ní vyhrát a zkoušet různé účesy a tak...Mnohdy vypadá šmrncovněji než dlouhá ofina sčesaná dozadu. Ale pozor, mám dojem, že většina mužů jsou zastánci dlouhé ofiny a krátkou rádi nemají! Co Vy na to, pánové?


Já si nechala někdy na podzim fiknout takovou tu delší až k očím ( měla ji tenkrát Krainová, myslím ), fakt pěkný, myslím, že mi to i slušelo, ale... Ofina strašně rychle omrzí a to dorůstání je za trest. Pérka, pinetky, sponky... Dneska už bych takovou blbost neudělala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Mně se ofina ve většině případů nelíbí, i když někomu třeba může slušet. Měla jsem ji asi do dvaceti, a to dorůstání byla fakt otrava.
O ofině byla na fóru řeč mimo jiné tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

čoveče, já na tohle vlákno myslel dávno, ale nějak jsem se k tomu nedostal ho založit.

Takže, mě se líbí dlouhý ofiny, je to víc sexy (mluvim za sebe), ofiny můžu, ale delší, nesnášim ty ofiny pepiny( podle hrnce vzatý) Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 5:09 am    Předmět: Citovat

citace:
Tereza zaslala: 21.květen 2007 19:52
... Ale pozor, mám dojem, že většina mužů jsou zastánci dlouhé ofiny a krátkou rádi nemají! Co Vy na to, pánové?

Mám-li hodnotit, konstatuji, že ofinu nepreferuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:26 am    Předmět: Citovat

Mě se ofina líbí, hlavně ta dlouhá, a trošku šikmá, třeba když někdo nosí pěšinku na stranu.
K dlouhým vlasům to sedí.
a teď je to trend? Mě se ani nezdá, že by to měla každá druhá, ale spíš na ně nemám štěstí.
U těch trendů jsem spíš zaznamenala, že hodně holek nosí světlé vlasy (klidně i odbarvené až do bíla ) a podbarvené hnědou.
Viděli už jste to?
Dole hnědá nebo černá, nahoře světlá. U nás ve městě to má strašná síla holek.
Mě se to hrozně nelíbí. No - prostě móda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Já jsem ofinu nosila odjakživa , teď si ji nechávám odrůst. Mám ji zatím dlouhou po bradu , ale šíleně se mi kroutí do všech stran. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Mě se ofina líbí, hlavně ta dlouhá, a trošku šikmá, třeba když někdo nosí pěšinku na stranu.
K dlouhým vlasům to sedí.
a teď je to trend? Mě se ani nezdá, že by to měla každá druhá, ale spíš na ně nemám štěstí.
U těch trendů jsem spíš zaznamenala, že hodně holek nosí světlé vlasy (klidně i odbarvené až do bíla ) a podbarvené hnědou.
Viděli už jste to?
Dole hnědá nebo černá, nahoře světlá. U nás ve městě to má strašná síla holek.
Mě se to hrozně nelíbí. No - prostě móda...


Tohle podbarvování je úplně příšerná věc. Mě se to fakt ani malinko nelíbí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

Já jsem kdysi ofinu měla a vypadalo to HROZNĚ Shocked Shocked Shocked a navíc se mi kroutila, takže já a ofina - nikdy víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já jsem kdysi ofinu měla a vypadalo to HROZNĚ Shocked Shocked Shocked a navíc se mi kroutila, takže já a ofina - nikdy víc.


Very Happy Very Happy Very Happy Já zas nosím dlouhou ofču odjakživa, ještě než se z ní stala ta krátkodobá moda. Asi před dvěma lety jsem si ji nechávala dorůst a vypadala jsem příšerně a divně , nejsem prostě tip na odhalené čelo Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.