Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e47454e0fd7374e8de71daef02ff7c03Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
kdyz jsem tu zpravu cetla na novinkach.cz byla jsem v soku, uplne mi prechazel mraz po celem tele..fakt mi z toho bylo blbe. Crying or Very sad na takovy lidi by mel zakon myslet zvlast tvrdymi tresty Exclamation


Škoda, že nemáme zákony, jako mají v Americe. Tam by to zvířecí policie řešila tvrdými tresty. A až ji zavedou u nás a snad se někdo zamyslí a zpřísní i zákony, okamžitě k ní nastupuju. A budu na takové existence zlá. Jak já budu zlá Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

Četla jsem, že v Německu posílají nezvladatelnou mládež na Sibiř.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Tady to je: http://ihned.cz/3-22789450-sibi%F8-000000_d-65
Možná by na ně platilo něco takovýho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ufinka
0-7
0-7


Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 5:08 pm    Předmět: trest Citovat

O tomto hroznem cinu uz vi vetsina diskutujicich chovatelu a milovniku kocek a ti jestli pachatele potkaji, asi to odnesou. Pry ti, co kocku upalili na Slovensku po papuli dostali hoodne.
Dobre jim tak. Nechapu, jak takovi lidi mohou mezi nami vubec byt. Hruza. KDyz jsem se o tom jen dozvedela, bylo mi hned na zvraceni.
Cim to, ze nekdo muze byt tak kruty a agresivni bez priciny. V nas normalnich lidech to vyvolava agresivitu proti nim zcela opravnene. Ale stejne bychom nebyli neceho podobneho schopni.
Ale asi nema cenu se trapit takovymi hruznymi lidmi dlouho. Je to problematika siroka, neni to jenom tady na tech konkretnich.
Vite kolik kocek skoncilo trochu podobne? Na vesnici se kocky kamenovaly, nekteri ubozaci na zakladce se tam tyranim kocek chlubili, to vim. A kotata se topi dodnes, nekdy i vetsi, ale to je jedno, stejne to je pro ne silena smrt. A matka kocka pak taky navic casto trpi zanetem mlecnych zlaz, kdyz se ji vsechny vezmou. Plno lidi vubec nechce sve kocky kastrovat. Cikani s nimi hraji kopanou...Kocky jsou ubozaci. I ty slechtene-nekteri z nich maji takovou farmu. Poridi si slechtenou kocku, delaj kotata nekolikrat do roka, a i bez PP je samozrejme udavaji, treba za 4000 jedno kote. A kocka? Ta po tomhle trapeni vubec nevypada jak slechtena, ubozacka.
A tak to je. Snazme se, at cim dal vic lidi kocky netrapi, ale chrani a at jim dochazi, ze nejsme ve stredoveku, kocky se netopi a nic dalsiho hrozneho.
A misto abychom si na mazlika poridili slechtenou cicu, se kterou stejne na vystavu nepujdem, bezme radeji pro cicu do kociciho utulku-spis depozita-kde vam daji vymazlene kocky, o ktere se nadsenci skvele staraji a poskytuji jim veterinarni peci stejne, jako slechtenym.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

Jen mírné OT k těm kočkám šlechtěným x z útulku. U koček z útulku předem nevíte, co má za sebou a co má v sobě. kamarádka si takhle pořídila z útulku postupně tři kočky, dvě jí do půl roku uhynuly na nějakou genetickou vadu, třetí byla absolutně nezvladatelná následkem nějakého traumatu, nesnášela hlasitější zvuky. Čtvrtou si pořídila z chovné stanice a nemůže si vynachválit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jen mírné OT k těm kočkám šlechtěným x z útulku. U koček z útulku předem nevíte, co má za sebou a co má v sobě. kamarádka si takhle pořídila z útulku postupně tři kočky, dvě jí do půl roku uhynuly na nějakou genetickou vadu, třetí byla absolutně nezvladatelná následkem nějakého traumatu, nesnášela hlasitější zvuky. Čtvrtou si pořídila z chovné stanice a nemůže si vynachválit.


Taky mimo téma, ale na základě mých vlastních zkušeností mi to připadá celkem nesmyslné, že by nešlechtěné kočky měly předpoklad být v horší kondici než šlechtěné. Pravda z útulku jsme nikdy kočku neměli, ale jinak hromady obyčejných koček od známých i neznámých a nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala Shocked Psychiku mohou mít ty útulkové asi pošramocenou, ale to není jejich vina... Crying or Very sad
Jinak taky zastávám názor, že když někdo chce kočku jen tak pro radost, měl by si radši pořídit nějakou obyč. Udělá tak aspoň dobrý skutek, protože kočky od profi chovatelů určitě nejsou tolik ohroženy tím, že je někdo někam jen tak vyhodí nebo jim ublíží, a svého pána si nakonec vždycky najdou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Četla jsem, že v Německu posílají nezvladatelnou mládež na Sibiř.....



To je malej trest , já bych byla pro trest smrti , veřejně zlynčovat , ukamenovat . Takový hnusní parchanti a vrazi neviného zvířátka si nic jinýho nezaslouží. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Poppaea napsal:
Četla jsem, že v Německu posílají nezvladatelnou mládež na Sibiř.....



To je malej trest , já bych byla pro trest smrti , veřejně zlynčovat , ukamenovat . Takový hnusní parchanti a vrazi neviného zvířátka si nic jinýho nezaslouží. Evil or Very Mad

Upřímně řečeno, ono to zní docela dobře, ale lynčovat nebo kamenovat... kdyžtak obyčejný trest smrti, ono je potřeba hledět a vychovávat i sám sebe, a když někoho ukamenuješ, myslím si, že jako člověk si pohoršíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:21 pm    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Damayanti napsal:
Poppaea napsal:
Četla jsem, že v Německu posílají nezvladatelnou mládež na Sibiř.....



To je malej trest , já bych byla pro trest smrti , veřejně zlynčovat , ukamenovat . Takový hnusní parchanti a vrazi neviného zvířátka si nic jinýho nezaslouží. Evil or Very Mad

Upřímně řečeno, ono to zní docela dobře, ale lynčovat nebo kamenovat... kdyžtak obyčejný trest smrti, ono je potřeba hledět a vychovávat i sám sebe, a když někoho ukamenuješ, myslím si, že jako člověk si pohoršíš.



Tobě se snad zdá být trest smrti obyčejným ? Question Tím si snad nepohoršíš ? To přece taky není výhovné . Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

U nás ve městě byl učńák, kde kluci "hráli" fotbal se štěnětem... Confused byl z toho pěkný poprask, no ale to štěně mělo vsteklinu a tak všichni experti měli o "zábavu" postaráno, byli celé prázdniny v nemocnici a bylo jim pícháno x injekcí do břicha... takže tak trochu se jim to štěně pomstilo... Crying or Very sad Wink To se stalo před mnoho lety... a každý to těm klukům přál !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.