Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a438569ea92b427e7bd77a3c661e1edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Teda, tyhle zrůdy potkat a mít v ruce třeba pistoli... (holýma rukama bych asi zmohla kulový) Twisted Evil
Já kočky moc nemusím(tzn.domů bych to nechtěla), ale úmyslně trýznit JAKÉKOLIV zvíře je hnus a zasluhuje adekvátní trest, ne ty dnešní směšné pokuty. Zas mě ale těší rozhořčené reakce všech lidí, četla jsem na novinkách diskusi, ještě než ji zrušili. Sama mám zkušenost, když jsem jednou na ulici dávala svému psovi za nějakou lotrovinu na zadek (a to jsem ho prosím jen párkrát třepla lehkými stočenými novinami, horší trest u nás nezažil), už na mě koukali jako na vraha Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
U nás ve městě byl učńák, kde kluci "hráli" fotbal se štěnětem... Confused byl z toho pěkný poprask, no ale to štěně mělo vsteklinu a tak všichni experti měli o "zábavu" postaráno, byli celé prázdniny v nemocnici a bylo jim pícháno x injekcí do břicha... takže tak trochu se jim to štěně pomstilo... Crying or Very sad Wink To se stalo před mnoho lety... a každý to těm klukům přál !!!


No, tak to se fakt potrestali...Twisted Evil Akorát chudák štěně, to stejně nakonec skončilo nejhůř Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Clondyk napsal:
U nás ve městě byl učńák, kde kluci "hráli" fotbal se štěnětem... Confused byl z toho pěkný poprask, no ale to štěně mělo vsteklinu a tak všichni experti měli o "zábavu" postaráno, byli celé prázdniny v nemocnici a bylo jim pícháno x injekcí do břicha... takže tak trochu se jim to štěně pomstilo... Crying or Very sad Wink To se stalo před mnoho lety... a každý to těm klukům přál !!!


No, tak to se fakt potrestali...Twisted Evil Akorát chudák štěně, to stejně nakonec skončilo nejhůř Crying or Very sad


To teda jo, vzteklina je děsná věc, ještě že je ve spoustě evropských zemí včetně čr(poslední 3 případy v roce 2002, krom jednoho netopýra u polských hranic) už vymýcená, i když stále se to hlídá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 10:18 pm    Předmět: Komentář Citovat

O té včerejší zprávě jsem četl - uvidíme, zda je policie bude chtít najít, nebo zda zvolí laxní přístup... Pokud ty mládence někdo udá, tak se ledy pohnou (V ČR už rozmrzly vlivem nemrazivých teplot). Vzhledem k tomu, že jsou ti hoši mladí, jistě bezúhonní a byli pod vlivem alkoholu, tak se jim asi nic moc nestane, možná podmínka? Já si myslím, že tohle je vyloženě na nepodmíněný trest, i kdyby to měl být jen jeden měsíc v šatlavě... Kdo tohle dokáže udělat zvířeti, tak to klidně udělá i člověku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 10:37 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
O té včerejší zprávě jsem četl - uvidíme, zda je policie bude chtít najít, nebo zda zvolí laxní přístup... Pokud ty mládence někdo udá, tak se ledy pohnou (V ČR už rozmrzly vlivem nemrazivých teplot). Vzhledem k tomu, že jsou ti hoši mladí, jistě bezúhonní a byli pod vlivem alkoholu, tak se jim asi nic moc nestane, možná podmínka? Já si myslím, že tohle je vyloženě na nepodmíněný trest, i kdyby to měl být jen jeden měsíc v šatlavě... Kdo tohle dokáže udělat zvířeti, tak to klidně udělá i člověku...


Za 1. - to, že byli pod vlivem alkoholu, je neomlouvá a za 2. už asi tak moc nebyli pod vlivem alkoholu, když to pověsili na net a svojí brutalitou se ještě chlubili...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Oni mezi nimi byly i holky???????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Tak o to je to tedy hroznější, zřejmě vysoká inteligence hlubokých kořenů...... k dotyčným se vyjadřovat nebudu, nicméně i já jsem si tento článek hodila na ježčí server, jako tragické případy lidské hlouposti. Abychom všichni měli na očích, co to mezi námi žije za "ksindly". Hnus. A přeju si, ať je radši v životě nepotkám, jelikož bych je fakt střískala, že by je vlastní matka nepoznala. O týrání zvířat já prostě mlčet neumím. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Jo, holky, kluci, bylo jich tam několik a nikdo z nich nic neudělal. Svině Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 12:26 am    Předmět: Komentář Citovat

Já se na ten záznam raději ani nedívala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 7:56 am    Předmět: Citovat

Přála bych jim zažít tu bezmoc, když se člověk stará o zvíře, které umírá a ví, že ať udělá cokoli, třeba se postaví na hlavu, tak ten drobeček stejně umře. Možná by pak ocenili hodnotu života a to hlavně toho svýho, kterýho si teď ani nemůžou vážit. Trošku mi to zavání duševní nemocí, tohle neudělá normální člověk a ani prase ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:21 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Přála bych jim zažít tu bezmoc, když se člověk stará o zvíře, které umírá a ví, že ať udělá cokoli, třeba se postaví na hlavu, tak ten drobeček stejně umře. Možná by pak ocenili hodnotu života a to hlavně toho svýho, kterýho si teď ani nemůžou vážit. Trošku mi to zavání duševní nemocí, tohle neudělá normální člověk a ani prase ne.


Já bych jim spíš přála zažít na vlastní kůži tu bezmoc a hrůzu toho vražděného zvířete Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jinak co se týče potrestání, tak myslím, že od státu jim nehrozí nic... Jednak samotné ty tresty za týraní zvířat jsou směšně nízké, navíc určitě nejsou ani plnoletí, takže by to byla beztak přinejhorším tak podmínka. Jestli vůbec dojde k soudu... Snad si je aspoň podá někdo bokem Mad Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A.d.é.l. napsal:
Přála bych jim zažít tu bezmoc, když se člověk stará o zvíře, které umírá a ví, že ať udělá cokoli, třeba se postaví na hlavu, tak ten drobeček stejně umře. Možná by pak ocenili hodnotu života a to hlavně toho svýho, kterýho si teď ani nemůžou vážit. Trošku mi to zavání duševní nemocí, tohle neudělá normální člověk a ani prase ne.


Já bych jim spíš přála zažít na vlastní kůži tu bezmoc a hrůzu toho vražděného zvířete Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jinak co se týče potrestání, tak myslím, že od státu jim nehrozí nic... Jednak samotné ty tresty za týraní zvířat jsou směšně nízké, navíc určitě nejsou ani plnoletí, takže by to byla beztak přinejhorším tak podmínka. Jestli vůbec dojde k soudu... Snad si je aspoň podá někdo bokem Mad Exclamation


Tak, tak, doufám, že jim u výslechu hodněkrát omylem upadnou na zem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.