Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5452d1593c474161e670abf9068cf52Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:42 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Lidé se pozastavují nad jednou utýranou kočkou - ale utýraných zvířat je... A lidí... Mě zaráží, že lidé, kteří by zvířatům měli pomáhat, jim naopak zařizují cestu na pekáč... Nebo se celkem přešla likvidace papouška kvůli ptačí chřipce, ačkoli ho mohli nechat žít...

Máš pravdu, je toho strašně moc, nebo spoustu zabitých krav, preventivně kvůli nemoci šílených krav. Já vím, že mi budete oponovat tím,že je to tak lepší,než aby se tu rozšířila nějaká nemoc,ale mě to někdy připadá až moc nafouklé nebo přehnané... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 5:02 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Llucy napsal:
Milovník napsal:
Lidé se pozastavují nad jednou utýranou kočkou - ale utýraných zvířat je... A lidí... Mě zaráží, že lidé, kteří by zvířatům měli pomáhat, jim naopak zařizují cestu na pekáč... Nebo se celkem přešla likvidace papouška kvůli ptačí chřipce, ačkoli ho mohli nechat žít...

Máš pravdu, je toho strašně moc, nebo spoustu zabitých krav, preventivně kvůli nemoci šílených krav. Já vím, že mi budete oponovat tím,že je to tak lepší,než aby se tu rozšířila nějaká nemoc,ale mě to někdy připadá až moc nafouklé nebo přehnané... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

tak jsem si rekla, ze na tohle tema si uz radeji cist nebudu. budu z toho jen smutna a zase budu mit jen vetsi vztek na hloupe lidi a na sebe, ze ja nejsem schopna s tim neco udelat. jeden cas jsme meli 14 dospelych psu. jenze pak uz jedli jen psi, a my ne..timhle svet nespasim Rolling Eyes Crying or Very sad a treba ty holubi-to je pekna marnotratnost, kterou ma nekdo zaplatit zivotem? rozumim tomu, ze nekteri lide maso potrebuji, aby prezili, kdyz maji velkou fyzickou namahu, ale abych si zpestrovala jidelnicek jeste holubem, kockou? to neni nic jineho, nez marnotratnost, touha byt lepsi, nez ostatni, mit neco extra...ach jo. no sem uz radeji nepolezu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Já k tomu celému zvěrstvu mám jedinou větu: Přála bych těm lidem stejné zacházení jaké oni dopřáli té ubohé kočičce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bufo
21-40
21-40


Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

Nejhorší na tom je, že u nás máme směšné tresty, které by se musely radikálně změnit a to asi tak rychle nebude. Když se ale jedná o korýtka poslanců, senátorů, to si umí odsouhlasit změnu zákona s takovou rychlostí, že normální člověk jen čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Jinak dívala jsem se na diskusi na stránkách toho Filipa Vávry a docela drsně se tam rozjelo pátrání po těch zrůdách, už snad mají i nějaká jména... A něco psali i v Blesku (ale věřit Blesku je trochu ošemetné...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 12:08 am    Předmět: Komentář Citovat

Dočetla jsem se, že to byli uživatelé internetu, kteří vypátrali, o koho se jedná. V tomhle případě to nebylo moc složité... Policisté nespěchali... Mají své IT odborníky, kteří však mají jiné priority...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 7:13 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Dočetla jsem se, že to byli uživatelé internetu, kteří vypátrali, o koho se jedná. V tomhle případě to nebylo moc složité... Policisté nespěchali... Mají své IT odborníky, kteří však mají jiné priority...

Ano, dost lidí si to mailovalo, já to taky pár lidem poslala a dost nemile mě překvapily některé negativní reakce od lidí, u kterých bych to fakt nečekala. Prostě takové věci že se dějí a co s tím otravuju... Je mi na zvracení. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 7:23 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Blondorezka napsal:
Milovník napsal:
Dočetla jsem se, že to byli uživatelé internetu, kteří vypátrali, o koho se jedná. V tomhle případě to nebylo moc složité... Policisté nespěchali... Mají své IT odborníky, kteří však mají jiné priority...

Ano, dost lidí si to mailovalo, já to taky pár lidem poslala a dost nemile mě překvapily některé negativní reakce od lidí, u kterých bych to fakt nečekala. Prostě takové věci že se dějí a co s tím otravuju... Je mi na zvracení. Confused

Tak to ber tak, že je alespoň znáš už lépe, než sis myslela...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 9:11 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Blondorezka napsal:
Milovník napsal:
Dočetla jsem se, že to byli uživatelé internetu, kteří vypátrali, o koho se jedná. V tomhle případě to nebylo moc složité... Policisté nespěchali... Mají své IT odborníky, kteří však mají jiné priority...

Ano, dost lidí si to mailovalo, já to taky pár lidem poslala a dost nemile mě překvapily některé negativní reakce od lidí, u kterých bych to fakt nečekala. Prostě takové věci že se dějí a co s tím otravuju... Je mi na zvracení. Confused

Tak to ber tak, že je alespoň znáš už lépe, než sis myslela...

To tedy bohužel ano... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Tak podle dalších "zaručených" zpráv z Blesku

http://www.blesk.cz/Clanek94405.htm


To je fak tsíla, co tam ten Galčan mele... Takže ta kočka si za to mohla sama... Nakonec to dopadne tak, že se zjistí, že všechno vlastně zorganizovala ta kočka sama, rozdráždila psa a potom se sama nafilmovala... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.