Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cdadba0bc517a8f495b3a9f4d435eb05Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:17 pm    Předmět: Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu Citovat

Včera jsme na chatu řešili, co bychom provedli těm hajzlům, kteří opili kočku a pak ji nechali roztrhat pitbullem, což dokončili prokopnutím její hlavy.

Na netu mezi chovateli se začíná šuškat o vypsání odměny na jejich dopadení. Přestože na Novinkách.cz jejich tváře byly zamazány, ještě před stažením videa se je podařilo vypreparovat.

Takže, až potkáte tyto borce.... víte sami, co dělat.

Puvodni clanek zde: http://www.novinky.cz/clanek/131231-opili-kocku-nechali-ji-roztrhat-psem-a-vse-si-nataceli.html




(PS - bez záruky, samozřejmě jsem je na vlastní oči neviděl a nevím tedy najisto, zda to jsou zrovna oni = informace pochází z chovatelských kruhů)


Naposledy upravil Aha Admin dne út leden 22, 2008 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Oni mezi nimi byly i holky???????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Tak o to je to tedy hroznější, zřejmě vysoká inteligence hlubokých kořenů...... k dotyčným se vyjadřovat nebudu, nicméně i já jsem si tento článek hodila na ježčí server, jako tragické případy lidské hlouposti. Abychom všichni měli na očích, co to mezi námi žije za "ksindly". Hnus. A přeju si, ať je radši v životě nepotkám, jelikož bych je fakt střískala, že by je vlastní matka nepoznala. O týrání zvířat já prostě mlčet neumím. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

No jo, taky jsem našla odkaz na tyhle fotky a už jsem si říkala, jestli to sem nedat, ale nebyla jsem si jistá, jestli to není proti nějakým pravidlům. Takže díky Aha Wink
Jinak já je teda neznám... A co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No jo, taky jsem našla odkaz na tyhle fotky a už jsem si říkala, jestli to sem nedat, ale nebyla jsem si jistá, jestli to není proti nějakým pravidlům. Takže díky Aha Wink
Jinak já je teda neznám... A co vy?


Díkybohu PRO NĚ - ne. Rozpošlu to mejlama lidem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 2:43 pm    Předmět: Citovat

Jojo, chovatele se vyjadruji ve smyslu, ze by je v jejich vlastnim zajmu mela nejdriv najit policie, nez se do nich pusti lidi.

Zaroven mi prijde, ze stejny podil viny maji jejich rodice, ucitele, a proste cele prostredi, ktere dalo vzniknout jednak te jejich agresivite, druhak pocitu, ze si vuci zvireti muzou dovolit cokoli. Nejednaji izolovane.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Jojo, chovatele se vyjadruji ve smyslu, ze by je v jejich vlastnim zajmu mela nejdriv najit policie, nez se do nich pusti lidi.

Zaroven mi prijde, ze stejny podil viny maji jejich rodice, ucitele, a proste cele prostredi, ktere dalo vzniknout jednak te jejich agresivite, druhak pocitu, ze si vuci zvireti muzou dovolit cokoli. Nejednaji izolovane.....


Souhlas - všechno začíná v rodině. Vždycky se může vyskytnout potomek, který se přes veškerou snahu, peči a vychovu "nepovede" - jenže teď takových smradů přibývá snad geometrickou řadou. Rodiče nemají na děcka čas,místo toho jim cpou peníze a dětičky pak z nudy dělají takové věci. Evil or Very Mad
Většina malých dětí zvířata miluje - tak kam se potom v dospívání tenhle cit ztrácí??????? Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Aha napsal:
Jojo, chovatele se vyjadruji ve smyslu, ze by je v jejich vlastnim zajmu mela nejdriv najit policie, nez se do nich pusti lidi.

Zaroven mi prijde, ze stejny podil viny maji jejich rodice, ucitele, a proste cele prostredi, ktere dalo vzniknout jednak te jejich agresivite, druhak pocitu, ze si vuci zvireti muzou dovolit cokoli. Nejednaji izolovane.....


Souhlas - všechno začíná v rodině. Vždycky se může vyskytnout potomek, který se přes veškerou snahu, peči a vychovu "nepovede" - jenže teď takových smradů přibývá snad geometrickou řadou. Rodiče nemají na děcka čas,místo toho jim cpou peníze a dětičky pak z nudy dělají takové věci. Evil or Very Mad
Většina malých dětí zvířata miluje - tak kam se potom v dospívání tenhle cit ztrácí??????? Evil or Very Mad


Přesně, jestli nemají co na práci, můžou zametat ulice. Alespoň tu nebude takový bordel!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

Já bych navrhoval udělat jim všem přesně to, co udělali oni té kočce, v úloze Pitbula by se mohli střídat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

www.cats.sk
Choďte na fórum a dajte to tam, ja som v praci a na mobile čiže fotky som nevidela, ale nemozem o tom ani čítať je mi zle z toho! Dajte to aj na to fórum o mačkach, ludia o tom musia vediet! Je to strasne! Fuj!
Návrat nahoru
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

kdyz jsem tu zpravu cetla na novinkach.cz byla jsem v soku, uplne mi prechazel mraz po celem tele..fakt mi z toho bylo blbe. Crying or Very sad na takovy lidi by mel zakon myslet zvlast tvrdymi tresty Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.