Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df58a762597a1b215c9146c891429bffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

To je fak tsíla, co tam ten Galčan mele... Takže ta kočka si za to mohla sama... Nakonec to dopadne tak, že se zjistí, že všechno vlastně zorganizovala ta kočka sama, rozdráždila psa a potom se sama nafilmovala... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad


Jo tak, on za to chlapec nemuze, kocka sama mu zavolala, ze by se chtela pobavit a ze ma rovnou vzit kolegu psa!!!! Twisted Evil To je ale.... .... .... .... ....!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak podle dalších "zaručených" zpráv z Blesku

http://www.blesk.cz/Clanek94405.htm


To je fak tsíla, co tam ten Galčan mele... Takže ta kočka si za to mohla sama... Nakonec to dopadne tak, že se zjistí, že všechno vlastně zorganizovala ta kočka sama, rozdráždila psa a potom se sama nafilmovala... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad


Hm, sadomasochistka Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:36 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Dočetla jsem se, že to byli uživatelé internetu, kteří vypátrali, o koho se jedná. V tomhle případě to nebylo moc složité... Policisté nespěchali... Mají své IT odborníky, kteří však mají jiné priority...


Hm, líbí se mi, jak je jednoduché a většina lidí to s oblibou v některých případech dělá - ulevit si nadáváním na policii. Nadávej na ty, kteří se takhle chovají (tzn. na pachatele - hovada). Jelikož platí jedno moudré úsloví - "KDYBY NEBYLI LIDI BEZPÁTEŘNÍ HOVADA, NEBYLA BY POTŘEBA POLICIE." Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Takže odměna na dopadení už byla vyhlášena: http://www.filipvavra.cz/view.php?cisloclanku=2008010003

Je tedy trochu ironické, že ji vyhlašuje borec, kterého by mnozí mohli zařadit mezi neo-nácky... Ach jo, život je složitej.


On se tam silně řadí sám. Smutné. Z té jejich "rádobyorganizace", která bojuje (?) za práva zvířat jsem k dnešnímu dni vystoupila. Nehodlám figurovat v čemsi, kde je 1/3 lidí silně rasisticky zaměřená. Nechť jdou tam, kde brzy zkončí sami......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, takže zase upálili pejska Sad Sad Sad Sad
Zajímalo by mě, jestli by to udělali, kdyby nebyla možnost to dát na net.Obávám se, že jim jde jen o tu "publicitu".......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Ach jo, takže zase upálili pejska Sad Sad Sad Sad
Zajímalo by mě, jestli by to udělali, kdyby nebyla možnost to dát na net.Obávám se, že jim jde jen o tu "publicitu".......

Viděla jsem to ve zprávách - na tohle fakt nemám žaludek!!!!! Nechápu, nechápu, nechápu!!!!! Ty zrůdy pověsit do průvanu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:09 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Viděla jsem to ve zprávách - na tohle fakt nemám žaludek!!!!! Nechápu, nechápu, nechápu!!!!! Ty zrůdy pověsit do průvanu!


NE! Udělat těm parchantům nemlich to samý a před jejich matkama voe. Jsem tak na*ranej, žě jsem sprostej Twisted Evil fakt!!!!!!!
Zrůdy to jsou............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/136744-za-brutalni-utyrani-kocky-dostal-mladik-120-hodin-prospesnych-praci.html

Další výsměch všem, kterým záleží na zvířecích právech. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
http://www.novinky.cz/clanek/136744-za-brutalni-utyrani-kocky-dostal-mladik-120-hodin-prospesnych-praci.html

Další výsměch všem, kterým záleží na zvířecích právech. Sad


Jo, jo, zveřejnit adresu a jméno, popřípadě mobil. Lidi už si spravedlnost vykonají sami. A já bych mu taky šlápla na hlavu. Třeba by se mu změnšila na velikost jeho mozku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Blondorezka napsal:
http://www.novinky.cz/clanek/136744-za-brutalni-utyrani-kocky-dostal-mladik-120-hodin-prospesnych-praci.html

Další výsměch všem, kterým záleží na zvířecích právech. Sad


Jo, jo, zveřejnit adresu a jméno, popřípadě mobil. Lidi už si spravedlnost vykonají sami. A já bych mu taky šlápla na hlavu. Třeba by se mu změnšila na velikost jeho mozku.


Nezmenšila... Kde nic není... Vzhledem k tomu, jak v diskusi k článku ty adresy několikrát zazněly, doufám, že časem uslyším ve zprávách, že dotyční, nebo aspoň někdo z nich byli napadeni neznámými útočníky... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.