Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f3e0841ee992e848857a15fdba520b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

někdo se ptal jestli by to dělali, kdyby nebyla možnost dát to na internet. Bohužel vím o případu, který se stal tak před osmi lety. Kluci na vesnici upálili kotě.....
nechutný a hnusný.... Evil or Very Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

Já když vidím ve zprávách něco takového, radši už na to nekoukám, ty záběry bývají otřesné. Lidské zrůdy... Navíc kde je psáno, že skončí u zvířat? Kolik lidí dnes týrá i děti, staré lidi... Jeden velký hnus Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

když někdo týrá bezbraného tvora pro potěšení, pak není nic jiného něž bestie. Vím kdo to byl, a vyhýbala jsem se jim. šel z nich strach (a já se jen tak nebojím...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

prý mu někdo podpálil garáž... jenže co je blbá garáž za život. bych podpálila jeho, debila, ale nechala bych ho to přežít, sráče sráčovskýho...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

TiborMel, tohle už je trošku drsný, co říkáš, nemyslíš? Chápu, že máš ráda zvířata, ale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
prý mu někdo podpálil garáž... jenže co je blbá garáž za život. bych podpálila jeho, debila, ale nechala bych ho to přežít, sráče sráčovskýho...


pokud vím, je to omyl, garáž podpálili soudci, co mu dal malý trest. A ne že by si to nezasloužil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
pokud vím, je to omyl, garáž podpálili soudci, co mu dal malý trest. A ne že by si to nezasloužil.


No, tak tyhle útoky nepatří zrovna mezi projevy "duchapřítomné inteligence", nicméně soudce jednal podle zákona. Dokud se nezmění zákon a nezpřísní se tresty, neudělá s tím nikdo nic. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Trest??? To snad ani trest není, to je úplně směšné...
Na brigádě na veterině jsem slyšela docela hustý případ-jeden pošahanec ukopal k smrti psa a měl vyjít bez trestu, že pes ho prý napadl, ohrožoval a pod. (zajímavé, byl to nějaký smetáček typu maltézák-to mi nepřipadá jako adekvátní obrana...Dle majitelky na něj jen štěkal a dotyčný byl lehce pod obraz, leč svědci nikde).
Jeho majitelka pak ale změnila žalobu-pes byl drahý, šampion s PP atd. zkrátka, využila našich debilních zákonů, hrála to na poškození cizí věci a ten pacholek dostal aspoň mastnou pokutu a platil jí odškodné. Říkala, že hafíka samozřejmě jako věc nebrala, ale takhle prostě padl vyšší trest... Evil or Very Mad
Prostě v tomto státě se peníze cení víc, než zbytečné utrpení živé bytosti. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Lucy W. napsal:
pokud vím, je to omyl, garáž podpálili soudci, co mu dal malý trest. A ne že by si to nezasloužil.


No, tak tyhle útoky nepatří zrovna mezi projevy "duchapřítomné inteligence", nicméně soudce jednal podle zákona. Dokud se nezmění zákon a nezpřísní se tresty, neudělá s tím nikdo nic. Confused


Popravdě řečeno, jakákoliv forma lynčování nezapadá do mé představy o spravedlnosti, ale už taky dobře vým, že spravedlivé, zasloužené a správne není totéž. Proto na to koneckonců existuje několik slov. Správné, to rozhodně nebylo. Spravedlivé se mi nezdá ani to, jaký byl vyměřený trest, ani to, co se mu stalo. A zasloužené? Kdo ví. Já si myslím, že každý časem bude po zásluze potrestán. Ten, kdo to udělal asi na osud nevěřil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
TiborMel, tohle už je trošku drsný, co říkáš, nemyslíš? Chápu, že máš ráda zvířata, ale...

to je relativní. ber to tak, že on vzal taky život, taky mu to nepřišlo drsný... neřikám, já bych ho upálit nedokázala, ale kdyby si měl odnýst výžeh za to, že něco takovýho proved, rozmyslí se.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.