Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=571878038c6e625b9dec2c6b49acae8eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:32 pm    Předmět: Citovat

Jenže ten soudce kterému tu garáž zapálili přece nikoho nezabil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

já to myslela na toho z toho videa... nevěděla jsem, že ji podpálili soudcovi...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

Tak to teda to je "trest" - já si myslím, že by měly být daleko přísnější tresty a když tresty tak pro všechny. S hlavním viníkem by se mělo zatočit jako s tou kočkou. Inu naši zákonodárci a právníci, to je prostě skupina lidí svého druhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Určitě je veliká škoda, že u týrání zvířat není oznamovací povinnost a samozřejmě přísnější sazby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Blondorezka napsal:
http://www.novinky.cz/clanek/136744-za-brutalni-utyrani-kocky-dostal-mladik-120-hodin-prospesnych-praci.html

Další výsměch všem, kterým záleží na zvířecích právech. Sad


Jo, jo, zveřejnit adresu a jméno, popřípadě mobil. Lidi už si spravedlnost vykonají sami. A já bych mu taky šlápla na hlavu. Třeba by se mu změnšila na velikost jeho mozku.


Musela jsem se tu trpce pousmát pod vousy (teoreticky), protože když probíhala diskuze o tomhle případu na jednom serveru, napsala jsem téměř to samé co ty - že bych tomu hajzlovi taky šlápla na hlavu, jestli by se u toho ještě tak bavil. Kupodivu jsem byla dost osočena za to, jaká jsem asi sama zrůda, že tohle můžu říct. Takže tě Adél vítam v klubu, koukám že nejsem sama kdo zřejmě žije v jiném století. A nebo na špatné planetě. I když, ta za lidi nemůže. Člověka moc potěší tihle pseudohumanisté, co tak urputně trvají na právech těch, co svá práva už dávno ztratili spolu se svou lidskostí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.