!!!Pomoc!!! Jak se zachází s papiloty?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9dfb9804c39af1b8cf728994ec657f52Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 11:30 am    Předmět: Citovat

Ofinka napsal:
Zaujal mě nápad s tím alobalem, jen si neumim představit jak se ta papilota vyrobí. Vždyť na to musí padnout spousta alobalu, aby byla dostatečně objemná. Nebo na to je fígl?
tak buď na to padne opravdu dost alobalu, nebo by do toho alobalu šly dát papírové kapesníky. Jakože kapesník se rozdělá, stočí do dlouhé ruličky a ta rulička se ještě dá do alobalu. Tak by to asi šlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

To je hodně dobrý nápad s tím alobalem Very Happy Já si pamatuju, jak jsem si kdysi natáčela na vlhké vlasy proužky z novin. To dělalo TAK nádherné prstýnky, ale měla jsme je tehdy po ramena, myslím, že bych se teď docela uproužkovala Very Happy

A k těm papilotům... Vždy jak jsem je použila, tak jsem měla vlasy jak ovce, strašně výrazně vlnité, dá se nějak udělat, aby ty vlny byly jemnější a volnější? Krom čekání dvou dnů, až trochu slehnou... Mně totiž vlny drží dost dlouho a ta fáze "pudl" se mi fakt vůbec nelíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

Kath, napadá mně jedině natočit je hodně volně, vůbec je neutahovat, pak by se fáze pudl neměla konat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

Já si pamatuju, jak jsem si kdysi natáčela na vlhké vlasy proužky z novin.

Kathory, to ta tiskařská barva nešpiní vlasy? A jak jsi to uchycovala u hlavy? Moc si to neumim představit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 12:48 pm    Předmět: Citovat

Egle, díky, zkusím Smile

Ofinka: Co vím, tak otisknuté vlasy jsem neměla Very Happy A normálně se to uchycovalo zavázaním. Vezmu pruh, natočím pramen do určité délky a konce pak svážu k sobě. Ty noviny se netrhají, jak se to dělá opatrně a líp se s tím manipuluje. I když s tím alobalem to bude asi pohodlnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

Kathory děkuji.
Teď mě tak napadlo, co udělat pruh z novin a ten obalit do alobalu. To by pčece mělo fungovat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

ja som si vlasy zvykla natáčať na tvrdý papier alebo na kúsky igelitového sáčku ale tam mi vadila statická elektrina Laughing inak jemné vlny nie ovečkovské sa dajú dosiahnuť tým že natočíte hrubší prameň vlasov..čím viac nátačok a tenší prameň tým výraznejšie lokne..občas ked som chcela len hustejšie jemnučko zvlnené vlasy tak som vlasy len rozdelila na polovicu a obe polovice natočila na papilotu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

Hmm, jste mě navnadily včera, vytáhla jsem večer po umytí vlasů po x letech papiloty a potvrdila si, že s mými vlasy se fakt zatím kamarádit nezačaly. Crying or Very sad Ráno jsem se vzbudila, spodní vlasy natočený do prstýnků, zato s vrchními to ani nehlo. Rolling Eyes Twisted Evil Jsem si normálně nadávala, že jsem nepočkala do víkendu, ráno nebyl čas namáčet/mýt, tak jsem tak vyrazila do práce a maskovala to drdolem s jehlicí. Embarassed Laughing
No jo no, mám ty vrchní vlasy celkem ok, zato ty spodní jsou hodně jemný no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speisy
0-7
0-7


Založen: 13.4.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
mám po zadek dlouhé, těžké a pevné vlasy a několikrát jsem zkoušela je zvlnit. Doma mám papiloty a různé jiné natáčky, ale když to nechám přes noc, jediné, co z nich pak je, jsou protáhlé prstýnky, které po chvilce úplně spadnou a natáhnou se a jako vrchol všeho se ještě zacuchají a vypadá to jak dredy. Jak mám docílit vln? klidně i na ovečku?! Nechci prstýnky, chtěla bych prostě ocásky jak medůza, kudrlinky. Je to vůbec možné? Děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

speisy - zkus na noc zaplést copánky na vlhké vlasy. Wink Mělo by to navlnit i vydržet. Když tak mrkni do tohoto vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.