!!!Pomoc!!! Jak se zachází s papiloty?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f87d84dbb59d552fdf7684a325352925Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 10:11 am    Předmět: Citovat

Tenhle týden na ně mají akci v Kauflandu Wink 8ks v balení za 30Kč. Normálně bych si na ně asi nevzpomněla, ale jak jsem je tak objevila při listování v letáku - no nekup to Mr. Green. Měla jsem od rána ještě vlhké vlasy tak jsem jich pár cvičně namotala...no uvídíme jaký bude výsledek Embarassed. Nastuduju si nějaké fígle a po pár pokusech z toho možná vyleze něco nositelného. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Rain napsal:
Tenhle týden na ně mají akci v Kauflandu Wink 8ks v balení za 30Kč. Normálně bych si na ně asi nevzpomněla, ale jak jsem je tak objevila při listování v letáku - no nekup to Mr. Green. Měla jsem od rána ještě vlhké vlasy tak jsem jich pár cvičně namotala...no uvídíme jaký bude výsledek Embarassed. Nastuduju si nějaké fígle a po pár pokusech z toho možná vyleze něco nositelného. Very Happy


Hele, mohla bys sem hodit fotku? Ja bych je mozna poridila, ale jestli to jsou takove ty penove, co nedrzi, tak to je skoda casu a penez...Konkretne mi jde o to, jestli jsou to ty uzke se silnym dratkem..
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

Jasně, jsou to přesně takové, 18cm a buď růžové nebo fialové Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 11:09 am    Předmět: Citovat

podobné mám doma z kadeřnické prodejny, ale 30 Shocked kaček mě rozhodně nestály
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ofinka napsal:
podobné mám doma z kadeřnické prodejny, ale 30 Shocked kaček mě rozhodně nestály


Tam stály víc nebo míň? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 3:09 pm    Předmět: Citovat

Tam stály víc nebo míň? Mr. Green[/quote]¨

Laughing samozřejmě víc. 6 kusů za 55 a to jsem si myslela, že nakupuji výhodně , protože když jsem viděla kolik stojí papiloty např. v Rossmanovi, málem jsem si tam kecla na zadek. Za větší šunty, chtěli dvojnásobek. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

tak prave se vracim z Kaufu - podobne jak na obrazku tam meli, ale bud 4, nebo 6 za 90,- Confused
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

Fakt by tam měly být Mr. Green nafotila jsem i leták...


Normálně v těch stojanech uprostřed mezi věcma za 30...taky jsem je chvíli hledala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 5:31 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak ty jsem projela zběžně. Tak až bude čas, aspoň vím, co a kde přesně mám hledat. Very Happy Páč od mojich posledních pokusů s papiloty uběhlo pár let a nedopadlo to nijake slavně - právě to byly ty oěnové potvory, co nešly žádnýcm způsobem zafixovat. Tak dík za tip Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo fotku po sundání papilotů? Smile Já jich mám doma deset, takže nepředpokládám, že by mi vystačily na celou hlavu. Dřív jsem dělala to, co mi poradila babička - vzala letáky z krámů, poskládala takové ty harmoniky a použila jako papiloty/natáčky. Mělo to teda efekt takový, že sem měla hlavu jako pudl se svýma hodně hustýma vlasama Very Happy Ale už je to dlouho a vlasy povyrostli, tak po narazení na tuhle diskuzi mám chuť jít skládat Laughing Laughing Laughing Ale napadla mě jedna věc. Chodíte takhle s těma natáčkama, papírama, papilotama před přítelem, manželem? Very Happy Přišlo by mi to hrozně vtipný... na víkend na návštěvě.. v sedum se sebrat a jít si motat vlasy do papíru. Minule sem si udělala cop v předklonu z vršku hlavy na noc a sklidila sem něco v tom stylu "Ty máš teda ránu Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing " Snažíte se působit, že takových loken dosáhnete přirozeně? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.