!!!Pomoc!!! Jak se zachází s papiloty?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db7366b55afe11378284da8505aca980Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

Sněhurka u mě v galerii. Ta byla s papírovými natáčkami, ale s papiloty to dopadá zhruba stejně. I když na té fotce už jsou vlny trochu spadlé (protože jsem se natáčela bez tužidla apod.)
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 1:53 pm    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Sněhurka u mě v galerii. Ta byla s papírovými natáčkami, ale s papiloty to dopadá zhruba stejně. I když na té fotce už jsou vlny trochu spadlé (protože jsem se natáčela bez tužidla apod.)


Pěkný vlnky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Tak výsledek druhého pokusu posuďte v galerce Mr. Green.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes také naklusala do Kaufu a hledala dloooouho. Nečekala jsem, že budou tak malé, že nepůjdou pomalu ani vidět Laughing Čekala jsem je hrubší, ne takové pastelky, ale stačí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simi502
0-7
0-7


Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 4:10 pm    Předmět: Citovat

Ja si zvyknem dávať papiloty na noc a ako ich dám tak vydržia do rána a este su z toho aj pekné vlny ktore nespadnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 9:42 am    Předmět: Citovat

Veronika napsal:
Nemáte někdo fotku po sundání papilotů? Smile Já jich mám doma deset, takže nepředpokládám, že by mi vystačily na celou hlavu. Dřív jsem dělala to, co mi poradila babička - vzala letáky z krámů, poskládala takové ty harmoniky a použila jako papiloty/natáčky. Mělo to teda efekt takový, že sem měla hlavu jako pudl se svýma hodně hustýma vlasama Very Happy Ale už je to dlouho a vlasy povyrostli, tak po narazení na tuhle diskuzi mám chuť jít skládat Laughing Laughing Laughing Ale napadla mě jedna věc. Chodíte takhle s těma natáčkama, papírama, papilotama před přítelem, manželem? Very Happy Přišlo by mi to hrozně vtipný... na víkend na návštěvě.. v sedum se sebrat a jít si motat vlasy do papíru. Minule sem si udělala cop v předklonu z vršku hlavy na noc a sklidila sem něco v tom stylu "Ty máš teda ránu Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing " Snažíte se působit, že takových loken dosáhnete přirozeně? Very Happy


Laughing Já jsem už tedy s přítelem dva roky a rok a u něj bydlím, no mě zas říká, že jsem jak Růžičková ve Slunce seno, ale už si zvykl. Já používám pravidelně takové ty na suchý zip, tak se mi směje, co to mám za roury. V těch zázračných nátáčkách (Curlformers) mě ještě neviděl, to nevím, co by mi řekl na tydle barevné spirálky, na kterých na obalu tvrdili, že jsou slušivé Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 5:34 pm    Předmět: Citovat

Jdu se s váma podělit o moji zkušenou s papilotama (papilotami ? ) Laughing No .. Dřív jsem si ji dávala poměrně často vždy na víkend .. to jsem se o vlásky moc nestarala ,takže mi bylo jedno když jsem ty zašmodrcaný konečky při rozbalování pak vytrhala Embarassed .. Ted po dlouhýý době jsem si je dala znovu páč jsem šla kamarádce na maturák.. Dala jsem si je nějak pečlivě ,páč ty natočený vlasy mi skončily někde pod ušima takže jsem vypadala jak ze 40let hruza.. konečky jsem zase vytrhala a to mi tentokrát z toho šla hruza po hlavě .. pak jsem nevedela co stím rychle.. za chvili mi jel bus do školy.. jsem to hodila pod sprchu nanesla hodně vyživující masky a umyla.. no smířená ,že vlny mít nebudu.. jsem je nakonec ještě udělala kulmou večer před odjezdem .. jsem vyšla na maturák a cestou jsem zmokla.. takže jsem tam došla s chlupatými splihlémi vlasy.. jsem jim dala zabrat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 5:38 pm    Předmět: Citovat

jinak jich používám tak 6-8 .. Ale už nebudu hodila jsem je vzteky do koše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 8:00 pm    Předmět: Citovat

Dávala jsem si na noc papiloty z alobalu, ráno jsem je sundala, pročísla prsty a výsledkem jsou krásné kudrliny, které drží ještě teď, i když moje tradičně rovné spodní vlasy už jsou pouze lehce zvlněné. S výsledkem jsem velmi spokojená. A ještě malý postřeh na závěr: moc pohodlně se s nimi teda nespí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem nedávno zkusila natočit vlasy na proužky látky jako to je ve starých filmech...no a vypadala jsem jako pudlík, takže vlasy nakonec zkončily v copech Very Happy Ale zas po "zkrocení" měli hezký objem a vydržely dýl pěkné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.