Jak se používají vlásenky?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fadc6985648d7f82e781fa78b6a20f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vipetka
21-40
21-40


Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:15 pm    Předmět: Jak se používají vlásenky? Citovat

Dobrý večer!
Včera jsem si v Kauflandu koupila balíček takových těch "pérek" do vlasů, ale myslím, že se tomu říká "vlásenky". V nějakém ajfru, že se mi to hodí, a teď vlastně nevím, jak se s nimi pracuje a na co jsou vhodné. Nejsou to ty obyčejná perka - co mají obě nožičky u sebe a musí se roztáhnout, ale takové slabší a vypadají jako písmeno "U" s delšíma nožičkama.....snad mi rozumíte Embarassed
Nevím, jestli se mám snažit naučit se s nimi pracovat, až mi vlasy trochu povyrostou, jestli se to jen tak zapichuje do vlasů, nebo ještě nějak roztahuje.....poraďte prosím. Děkuji Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:17 pm    Předmět: Citovat

to jsou ty co se prohnou uprostřed prstama, aby se rozevřely a strčily do vlasů a zase zacvakly??

(tohle vlákno by neměl najít KKK Confused Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vipetka
21-40
21-40


Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ne, nejsou to "lupačky" ani "pukačky". Prostě je to slabý drátek ohnutý do úzkého písmene "U", dlouhé jsou asi 5 cm a šířka toho "u" je asi 5 mm. žádný mechanismus na zapínání, prostě taková účka. Případně je zítra vyfotím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

Vím, co myslíš Smile Na smysl těchto vlásenek jsem ale nikdy nepřišla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

No já jsem jednou viděla, že to kadeřnice používala do drdolu, prostě to tam jenom tak zasunula, ale osobně je mi taky záhadou, jak to tam drží Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ehm pokusila bych se vam to malinko objasnit.Takze vlasenky se pouzivaji hlavne do ucesu,a to tim zpusobem,ze vlastne kdyz budete chtit treba nejaky pramen pripevnit k ucesu,tak vlastne jednoduse ho tam tou vlasenkou pridate tak,ze pramen ktery chcete upevnit date k hlave a soupnete tam vlasenku.A ono to proste drzi Laughing.Líp mi to vysvětlit zatím nejde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:34 pm    Předmět: Citovat

Tralala, jo, já měla na mysli taky tohle... a opravdu mi není jasné, jak to v tom drdolu drží... tyhle růžičky jsou jenom na ozdobu, tak tam je to v pohodě, ale když to má držet pramen vlasů, tak nechápu, že to nevypadne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tralala
41-80
41-80


Založen: 26.7.2008
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Ehm pokusila bych se vam to malinko objasnit.Takze vlasenky se pouzivaji hlavne do ucesu,a to tim zpusobem,ze vlastne kdyz budete chtit treba nejaky pramen pripevnit k ucesu,tak vlastne jednoduse ho tam tou vlasenkou pridate tak,ze pramen ktery chcete upevnit date k hlave a soupnete tam vlasenku.A ono to proste drzi Laughing.Líp mi to vysvětlit zatím nejde Very Happy


edit, nasla jsem lepsi obrazek:

ty popisujes tohle: , vipetka asi mysli tohle: , coz je podle me na zpevneni drdolu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 11:45 pm    Předmět: Citovat

A nedalo by se to použít jako jehlice, že to tam zapíchnete obráceně, než by to mělo být, a pak to obrátíte a ještě to pořádně zapíchnete do těch vlasů u hlavy? Viděla jsem na jednom videu, že takhle se používají takové ty hřebeny nebo jehlice, co měly třeba 2 nebo 3 zuby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 12:52 am    Předmět: Citovat

Já to viděla jen jako pomůcku na natočení vlasů, teňounké pramínky se okolo toho namotaly cikcak a ve výsledku z toho bylo přebohaté afro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.