Česká Miss 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a03ecf1214199e8904a08f67f5f2428Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Janie napsal:
Breberka napsal:
me koukani na miss taky uz davno pustilo. nemuzu si pomoct, ale pripadnou mi jak pres kopirak, akorat nektera ma dlouhy a jina kratky vlasy.. z maloktere vyzaruje nejaka ta osobnost a charisma;) pripadnou mi takovy moc poamericku vyumelkovany.. Rolling Eyes ale jinak je moc dobre, ze tam ma brno sve zastupkyne Smile


Za to můžou i vizážisti a kadeřníci...všem naplácají na vlasy podobnou barvu, takže všechny jsou hnědovlásky, blondýnky a 1 zrzka. Žádná snad nemá přirozenou...mají podobný make-up, je to škoda Sad a stejně vždy vyhrála úplně jiná, než se mi líbila Very Happy


Fakt je, že v poslední době jsou ty holky jedna jako druhá. Ale ať vyhraje jakákoliv, stejně se najdou lidé, kterým se nebude líbit. Jiná třeba byla Houdová, která se mi hrozně líbila a byla mi smypatická právě tím,že byla jiná, svá. Taky to z těch Miss dotáhla prakticky nejdál - má svou nadaci v New Yorku a patří mezi Top modelky. Ale když si vzpomenu na všechny ty řeči těch lidí, kterým se nelíbila, jak na vzhled, tak na její názory, myslím si,že není lehké, být "jiná". Confused


S tím, že Helena Houdová patří mezi topmodelky, nemůžu souhlasit, protože to není pravda. Módu a přehlídky hodně sleduju, ale Helena nikdy nešla ani významější přehlídku. Holky, co v modelingu na světové úrovni něčeho skutečně dosáhly, většina Čechů ani nezná, ale laciné missky jsou tu uznávané celebrity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
Llucy napsal:
Janie napsal:
Breberka napsal:
me koukani na miss taky uz davno pustilo. nemuzu si pomoct, ale pripadnou mi jak pres kopirak, akorat nektera ma dlouhy a jina kratky vlasy.. z maloktere vyzaruje nejaka ta osobnost a charisma;) pripadnou mi takovy moc poamericku vyumelkovany.. Rolling Eyes ale jinak je moc dobre, ze tam ma brno sve zastupkyne Smile


Za to můžou i vizážisti a kadeřníci...všem naplácají na vlasy podobnou barvu, takže všechny jsou hnědovlásky, blondýnky a 1 zrzka. Žádná snad nemá přirozenou...mají podobný make-up, je to škoda Sad a stejně vždy vyhrála úplně jiná, než se mi líbila Very Happy


Fakt je, že v poslední době jsou ty holky jedna jako druhá. Ale ať vyhraje jakákoliv, stejně se najdou lidé, kterým se nebude líbit. Jiná třeba byla Houdová, která se mi hrozně líbila a byla mi smypatická právě tím,že byla jiná, svá. Taky to z těch Miss dotáhla prakticky nejdál - má svou nadaci v New Yorku a patří mezi Top modelky. Ale když si vzpomenu na všechny ty řeči těch lidí, kterým se nelíbila, jak na vzhled, tak na její názory, myslím si,že není lehké, být "jiná". Confused


S tím, že Helena Houdová patří mezi topmodelky, nemůžu souhlasit, protože to není pravda. Módu a přehlídky hodně sleduju, ale Helena nikdy nešla ani významější přehlídku. Holky, co v modelingu na světové úrovni něčeho skutečně dosáhly, většina Čechů ani nezná, ale laciné missky jsou tu uznávané celebrity.


Patří mezi 200 nejžádanějším modelek, samozřejmě, že do toho nevidím, píšu jen to, co jsem četla. Každopádně úspěch v modelingu má, o tom není pochyb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

http://www.deniksip.cz/zpravy/houdova_helena20070729.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Taková Maxová či Kurková, který mně se moc líbí (na jiný si teď nevzpomenu) určitě do Miss nešly a jaký mají úspěchy...
Vychrtlý slečny taky moc nemusím..ten kult dnešní doby je fakt divnej Sad
Ale pořád mně vrtá hlavou, jestli si ty topmodelky nenechávají uměle zahustit a prodloužit vlasy...


které konkrétně myslíš?

myslím, že modelkovská míra vlasů je po lopatky ne delší.. jinak se používají příčesky a pokud myslíš modelky v časopisech, tak tam vydatně pomáhá photoshop Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
LittleStar napsal:
Llucy napsal:
Janie napsal:
Breberka napsal:
me koukani na miss taky uz davno pustilo. nemuzu si pomoct, ale pripadnou mi jak pres kopirak, akorat nektera ma dlouhy a jina kratky vlasy.. z maloktere vyzaruje nejaka ta osobnost a charisma;) pripadnou mi takovy moc poamericku vyumelkovany.. Rolling Eyes ale jinak je moc dobre, ze tam ma brno sve zastupkyne Smile


Za to můžou i vizážisti a kadeřníci...všem naplácají na vlasy podobnou barvu, takže všechny jsou hnědovlásky, blondýnky a 1 zrzka. Žádná snad nemá přirozenou...mají podobný make-up, je to škoda Sad a stejně vždy vyhrála úplně jiná, než se mi líbila Very Happy


Fakt je, že v poslední době jsou ty holky jedna jako druhá. Ale ať vyhraje jakákoliv, stejně se najdou lidé, kterým se nebude líbit. Jiná třeba byla Houdová, která se mi hrozně líbila a byla mi smypatická právě tím,že byla jiná, svá. Taky to z těch Miss dotáhla prakticky nejdál - má svou nadaci v New Yorku a patří mezi Top modelky. Ale když si vzpomenu na všechny ty řeči těch lidí, kterým se nelíbila, jak na vzhled, tak na její názory, myslím si,že není lehké, být "jiná". Confused


S tím, že Helena Houdová patří mezi topmodelky, nemůžu souhlasit, protože to není pravda. Módu a přehlídky hodně sleduju, ale Helena nikdy nešla ani významější přehlídku. Holky, co v modelingu na světové úrovni něčeho skutečně dosáhly, většina Čechů ani nezná, ale laciné missky jsou tu uznávané celebrity.


Patří mezi 200 nejžádanějším modelek, samozřejmě, že do toho nevidím, píšu jen to, co jsem četla. Každopádně úspěch v modelingu má, o tom není pochyb.


asi v žebříčku Heleny Houdové Laughing

Jakou prestižní kampaň jste v poslední době dělala?
Dělala jsem jednu kampaň na šperky a... teď nevím.

Laughing nechci se nijak dohadovat, prostě miss nemusím a ani mě nazajímá. Jediná, která uspěla je ta Miss World a třeba bude mít časem i nějakou nadaci, a pak Šeredová..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

Já Miss taky nemusím, ale Houdová mě prostě zaujala, nejen vzhledem. Já zase nemyslím, že Šeredová nějak moc uspěla, ale jak jsem psala, nevidím do toho. Přijde mi, že právě z těch Miss jsou Houdová s Kuchařovou nejúspěšnější. Když si zadáš na yahoo.com Houdovou, není to pro ně neznámý člověk, jako jiné naše Miss. A možná tam někde najdeš i ty kampaně, co dělala. Rozhodně si nemyslím,že NIKDY nepředváděla pro žádnou významnější přehlídku. Takže asi tak k Houdové, jinak mě nezajímá ani svět Miss,ani svět módy, takže je to jen můj osobní, laický, názor Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

já sleduji intenzivně přehlídky od roku 2000 a viděla jsem tam spoustu českých a slovenských holek, dokonce i spolužačku z gymplu (Michaelu Lýskovou na přehlídce Fendi a Stelly McCartney), ale Helenu ne. Ale zase musím uznat, že to, za co si jí vážím - nepředvádí kožešiny, kůži a nepoužívá kosmetiku testovanou na zvířatech - je v tomhle odboru bohužel henikep a třeba kdyby držela hubu a krok jako ostatní, tak... , ale jsem ráda, že taková není Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 1:49 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Já Miss taky nemusím, ale Houdová mě prostě zaujala, nejen vzhledem. Já zase nemyslím, že Šeredová nějak moc uspěla, ale jak jsem psala, nevidím do toho. Přijde mi, že právě z těch Miss jsou Houdová s Kuchařovou nejúspěšnější. Když si zadáš na yahoo.com Houdovou, není to pro ně neznámý člověk, jako jiné naše Miss. A možná tam někde najdeš i ty kampaně, co dělala. Rozhodně si nemyslím,že NIKDY nepředváděla pro žádnou významnější přehlídku. Takže asi tak k Houdové, jinak mě nezajímá ani svět Miss,ani svět módy, takže je to jen můj osobní, laický, názor Very Happy

Houdová ma nadaci, která pomáhá dětem, nedávno jsem s ní četla zajímavý rozhovor - ona už se spíš věnuje jen dětem po celém světě (zajišťuje jim očkování atd), modeling jí neláká právě kvůli té povrchnosti.
Každý, kdo tohle dělá si zaslouží obdiv, Helena sice není klasická kráska, ale je sympatická a pro svět dělá mnohem víc než ty kostnaté postavičky producírující se na molech. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Dost těch kostnatých postaviček má taky svoje nadace v zemích, ze kterých pocházejí, ale je fakt, že málokterá česká miss využívá své popularity, aby pomohla ... teď když si některé z nich představím, musím se smát, je to takové naše panoptikum "osobností" - Diana, Průšová, Agáta.. Laughing letos se zase určitě nebudu dívat a ony se ke mě stejně dostanou - pomóóóc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Llucy napsal:
Já Miss taky nemusím, ale Houdová mě prostě zaujala, nejen vzhledem. Já zase nemyslím, že Šeredová nějak moc uspěla, ale jak jsem psala, nevidím do toho. Přijde mi, že právě z těch Miss jsou Houdová s Kuchařovou nejúspěšnější. Když si zadáš na yahoo.com Houdovou, není to pro ně neznámý člověk, jako jiné naše Miss. A možná tam někde najdeš i ty kampaně, co dělala. Rozhodně si nemyslím,že NIKDY nepředváděla pro žádnou významnější přehlídku. Takže asi tak k Houdové, jinak mě nezajímá ani svět Miss,ani svět módy, takže je to jen můj osobní, laický, názor Very Happy

Houdová ma nadaci, která pomáhá dětem, nedávno jsem s ní četla zajímavý rozhovor - ona už se spíš věnuje jen dětem po celém světě (zajišťuje jim očkování atd), modeling jí neláká právě kvůli té povrchnosti.
Každý, kdo tohle dělá si zaslouží obdiv, Helena sice není klasická kráska, ale je sympatická a pro svět dělá mnohem víc než ty kostnaté postavičky producírující se na molech. Laughing


Mě přijde,že Helena ušla kus cesty,nejen co se týče nadací a charity,ale i vzhledu. Teď jsem našla jednu fotku, na které jsem ji málem ani nepoznala: http://www2.noticiasdot.com/publicaciones/2007/0307/3103/Helena-Houdova_elle-glam-phone/ (je to jedna z těch malých fotek nahoře,když se na ni klikne Wink )
Samozřejmě, to co dělá pro charitu je obdivuhodné,protože mám u ní pocit,že to nedělá jen proto,že se to od ní čeká (jako u většiny modelek),ale proto,že to tak opravdu cítí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.